Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 295

Lędziny

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 295

gosc

odradzam ta stacje pod wzgledem pracy kierownik to złodziej i oszust musisz byc wszystkim kasjerem podjazdowym sprzataczka itd a płaca tyle co kot napłakał

gość

szef stacji pan czesław chrobok zwykły cham i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem tam na okresie probnym 7 dni oczywiscie zapłacił tylko 400zł za tyle dni pracy karmi potem wykorzystuje nie polecam tej stacji

Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 295 ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 295 - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 295