Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4338

Olsztyn

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4338

pati

Omijajcie tą stacje z daleka. Prowadzący tą stacje to prostak, który tylko wymaga wyrabiania rzekomej marży , za którą nie płaci. Przy przyjęciu do pracy obiecuje docenienie za sprzedany towar a przy wypłacie okazuje się , że ma swój własny sposób przeliczania prowizji dla pracowników , który oczywiście jest krzywdzący . Nie polecam, naharujecie się za najniższą krajową...a żeby zaoszczędzić na nadgodzinach wpisuje 800 zł brutto w umowę !!! Dno i tyle!

Karol
@pati 09.12.2016 21:13

W 100% się zgadzam.

Jak zmieniła się atmosfera w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4338? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4338 - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4338