AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King

Opinie o AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King

Ktoś

Lepiej Pracować w Burger King Amrest niż Burger King Poland, pracowałam na dworcu Centralnym w Warszawie to była porażka. W amrest nie ma ograniczeń godzin dla pracowników i jest lepsze kierownictwo.

ktoś

Zarobki nie są super ale zależy na jakim stanowisku im wyższe tym lepsze zarobki koło 3 tys. kierownik, atmosfera świetna, zależy też w jakiej restauracji odradzam Marki...

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King