AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King
2 2 6 1

Opinie o AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King

Administrator

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ktoś

Lepiej Pracować w Burger King Amrest niż Burger King Poland, pracowałam na dworcu Centralnym w Warszawie to była porażka. W amrest nie ma ograniczeń godzin dla pracowników i jest lepsze kierownictwo.

ktoś

Zarobki nie są super ale zależy na jakim stanowisku im wyższe tym lepsze zarobki koło 3 tys. kierownik, atmosfera świetna, zależy też w jakiej restauracji odradzam Marki...

admin

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AmRest Sp. z o.o. Restauracja Burger King