CARSAN Krzysztof Białousz

Opinie o CARSAN Krzysztof Białousz

Czy nie ma problemu żeby przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę ?

@Kandydat

Umowa zlecenie zawierana jest tylko w okresie próbnym, więc tak jak najbardziej nie ma problemu aby podpisać umowę o pracę. Nasza firma stawia na długofalową współpracę

Dzień dobry. dziś dodano ofertę dla pracownika myjni do salonu premium. Widzę, że są wyznaczone różne godziny pracy i zastanawiam się przy tym czy nie można przyjąć się na początku na część etatu? na dzień dzisiejszy nie mam innej możliwości a może bym spróbował

Kandydat Nowy wpis

Oferta znaleziona na OLX, rekrutacja 3 etapowa - telefoniczna, następnie sprawdzenie(usunięte przez administratora)a następnie cisza. Odradzam aplikowanie do tej firmy w Poznaniu w oddziale w Swadzimiu.(usunięte przez administratora) częste odświeżanie ofert (szukanie darmowej siły roboczej) i tak w kółko jak pisali inni.

Pracodawca Nowy wpis
@Kandydat

Dzień dobry, nie pozwalamy na sytuacje, w których pracownik pracuje bez umowy lub nie otrzymuje wynagrodzenia. Drugi etap rekrutacji jest sprawdzeniem umiejętności oraz dokładności co jest zrozumiałe w pracy z markami premium. Jeśli pracował Pan dłużej np. cały dzień to prosimy o kontakt z działem rekrutacji w celu przygotowania umowy. Częste odświeżanie ofert związane jest z wykupionym pakietem na portalach ogłoszeniowych i nie ma nic wspólnego z poszukiwaniem darmowej siły roboczej. Pozdrawiamy Zespół Carsan

Abc

Czy jest szansa uzyskać jakąś opinię informację na temat pracy, warunków itp dla aplikatora folii ?

Nowy wpis

@Abc

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji, zostaną przekazane wszystkie informację. Pozdrawiamy Zespół Carsan Solutions

Widziałem już tu we wpisach wzmiankę o prowizji ale także pojawiła się ona w tej aktualnej ofercie dla specjalisty ds. sprzedaży przy czym widnieje jeszcze oznaczenie, że nie ma górnego limitu. Mimo wszystko jakie średnie teraz udaje się osiągnąć i w jaki sposób można sobie je wyliczyć?

Dzień dobry, na stanowiskach sprzedażowych oferujemy podstawę oraz system prowizyjny, całkowicie zależny od zaangażowania pracownika. System prowizyjny przedstawiany jest kandydatom na ostatnim etapie rekrutacji do tego działu. Zapraszamy do aplikowania. Zespół Carsan Solutions

Specjalista ds. Marketingu

Bardzo konkretny, sprawny i rzeczowy. Wszelkie dokumenty otrzymałem zgodnie z tymi terminami, o których wspominała osoba odpowiedzialna za rekrutację.

Prośba o przedstawienie się i opowiedzenie czegoś o sobie Jakie mam doświadczenie? Czy jestem kreatywny? Czy umiem myśleć nieszablonowo? Czy pisanie informacji prasowych, postów na media społecznościowe jest dla mnie proste? Czy prowadziłem kiedyś inne profile w mediach społecznościowych, jeśli tak, to jakie? Czy mam zmysł analityczny? Zostałem poproszony o przedstawienie swojego portfolio. Czy umiem obsługiwać programy graficzne? Czy umiałbym przygotować ulotkę reklamową? Jak opisałbym firmę Carsan na podstawie tego, czego mogłem się dowiedzieć z Internetu? Czy prywatnie interesuję się detailingiem samochodowym i branżą automotive? Czy kiedykolwiek pracowałem jako detailer? Jak spędzam czas po pracy oraz jakie mam zainteresowania. Pytanie o oczekiwania finansowe

To detalierów biorą tez bez doświadczenia? jakie wtedy stawki są oferowane? W tym momencie widnieje oferta dla osoby z nim a tu po opiniach widzę, że kogoś z myjni chyba awansowano, ciekawi mnie na jakie potencjalne warunki i czy bez doświadczenia tez będą może niedługo szukać? jak szkolenie wygląda?

BigBoy

Ja robie w Ślonskim oddziale Carsanu a byłem wcześniej pracownikiem tego dealera. Robie w tym samym miejscu tylko za wieksze pieniądze ;-)

StaH

Po kilku miesiącach pracy na myjni, zaproponowali mi zmiane na stanowisko detailera. Dbaja o swoich, awansuja jak komuś zależy na pracy

Witajcie, czy możecie mi napisać cos o pracy Detailera? Widzę, że jeszcze są 2 tygodnie do wygaśnięcia oferty. piszą w niej, że potrzeba teraz 3 kandydatów i zastanawia mnie to zapotrzebowanie… to rozwój czy bardziej rotacja? A nawet jeśli to z jakich przyczyn? podane są widełki liczone od 4 do 10 tys, stąd moje zainteresowanie

Dzień dobry, nasza firma podejmuje współpracę z kolejnymi salonami samochodowymi, więc wiąże się to z otwieraniem nowych rekrutacji :) Nasi pracownicy oprócz podstawy mają również prowizje, które rosną proporcjonalnie do ilości wykonanej pracy - stąd takie widełki w ogłoszeniach. Pozdrawiamy Zespół Carsan

@CARSAN Krzysztof Białousz

Witam, czyli jak teraz widnieje oferta dla specjalisty ds. rozliczeń to mam rozumieć, że skoro są widełki od 5,000 do 7,000 zł to ta pierwsza kwota jest gwarantowaną podstawą i widnieje taka na umowie? A reszta (2,000 zł) to potencjalna maksymalna premia, którą można uzyskać? Czym ona zatem jest uregulowana? Są co do niej jakieś zapiski w samym regulaminie?

Sebastian

Myślę że najlepszym podsumowaniem będzie to, że przestrzegane są wszystkie aspekty, na które umówiliśmy się podczas 2 etapu rekrutacyjnego. Począwszy od zakresu obowiązków, aż po wynagrodzenie. Są realne możliwości rozwoju i jest na to przestrzeń pomiędzy zadaniami. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a stanowisko pracy wyposażone w wysokiej jakości sprzęt komputerowy.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CARSAN Krzysztof Białousz? Chętnie zatrudniają?

Co zawierają te wspomniane paczki świąteczne, o których była wzmianka na początku roku? zawsze jest to samo? Nie było na ich temat wzmianki w ostatnim z ogłoszeń dla pracownika myjni, wiec się upewniam. Do 5,500 zł w górnych widełkach zwróciło moją uwagę, ciekaw jestem potencjalnych podwyżek od nowego roku, czy są przewidywane?

Rudger

Pracuję ponad 3 lata w firmie , zawsze wypłata na czas . nie psujcie opinii ludzie co zaczynacie pracować i przychodzicie do pracy by po siedzieć (tkzw czy się siedzi czy się leży i tal się należy) znam dużo pracowników ze stażem co pracują a nie kombinują . Pozdrawiam

Czy nie ma problemu żeby przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę ?

@Kandydat

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w CARSAN Krzysztof Białousz? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Czy w CARSAN Krzysztof Białousz występują paczki/bony świąteczne?

Turboooo

Nie ma bonów ani paczek świątecznych

@Turboooo

Dzień dobry, nasi pracownicy co roku dostają paczki świąteczne w okolicach Wigilii. Pozdrawiam zespół Carsan

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CARSAN Krzysztof Białousz?

Andy

Rzeczowa rozmowa rekrutacyjna. Drugi etap na miejscu żeby zobaczyc warunki i sprawdzic czy sie chce tam pracowac. Ja chcialem i zostalem. Warunki ok, umowa z dnia na dzien. Kasa porownujac z innymi myjniami wiecej niz ok, a robilem w wielu miejscach. Wrocław

To nie masz na umowie konkretnej stawki za prace tylko za każdym razem dostajesz inną kasę? Próbowałeś to wyjaśnić? Nawet jak kierownik jest gdzieś indziej to przecież można się z nim skontaktować.

@Andrzej

Akurat ci ktoś wyjaśni, system naliczania jest zbyt skomplikowany.

Halina
@pracownik

Co w nim takiego jest skomplikowanego?

@Halina

Nic :) nowi ludzie widać nie ogarniają. średnio zarabiam 3,5K w górę, bo to zależy od miesiąca

Maja

Na rękę czy brutto? To trochę spora różnica także chciałabym wiedzieć

@Maja

Na ręke

Jakub

A o podwyżki po jakim czasie można się starać?

@Andrzej

Na papierku dostaniesz minimalną krajową, stawki u kierownika w kopercie. Z urlopem i lekarski może być tak samo

DOMINO

A nie pomyslales kolego, ze ta firma moze tez ma jakas umowe zobowiazujaca skoro jest posrednikiem? Nie ma to jak wylewac gorzkie, nieprawdziwe zale w Wigilie

Czym w Carsan zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

były rozmówca

Pensją 3tys a z dodatków to 2h dziennie dodatkowo pracy czyli robisz 10h dziennie za 3 tys, żyć nie umierać :)

@były rozmówca

Chyba chodziło o dodatki typu premia a nie nadgodziny i to jeszcze niepłatne. Ne ma żadnych benefitów z funduszu socjalnego żeby trochę osłodzić tę wypłatę?

@były rozmówca

Potwierdzam, dodatkowe tylko godziny pracy, „zarobisz” kilka „jednostek” które policzą Ci normalnie do średniej dniówki.

Katarzyna

kilka jednostek? można prosić o doprecyzowanie rozliczenia za te godziny? i jeśli stawka miałaby być nieadekwatna do pracy jak tu sugerujecie to sama jej specyfika jak na okres bieżący tu wygląda, wiadomo? są planowane jakieś zmiany warunków od kolejnego roku?

Warszawiak

Pracuje od 3 miesiecy, wypłata na czas, zawsze sie zgadza chociaz o szczególy tego co sie wlicza do premi najlepiej zapytac dyrektora. Temat do pojęcia raczej przez każdego

Aneta
@Warszawiak

No to super. A ile ta wypłata wynosi?

Warszawiak
@Aneta

średnio od 4,5

Agnieszka
@Warszawiak

O, dzięki za informację. A jak to tu wygląda w kwestii podwyżek, są jakieś regularne? Bo wiesz, teraz inflacja tak wariuje że to ważna dla mnie kwestia przy poszukiwaniu pracy.

@Warszawiak

Takie wynagrodzenie dostaniesz tu pracując conajmniej 225 godzin/mies i nie żałujesz swojego zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o CARSAN Krzysztof Białousz - Warszawa

• Jak się pracuje w CARSAN Krzysztof Białousz?

Zobacz opinie na temat firmy CARSAN Krzysztof Białousz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARSAN Krzysztof Białousz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARSAN Krzysztof Białousz?

Kandydaci do pracy w CARSAN Krzysztof Białousz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARSAN Krzysztof Białousz