Opinie o Social Media London Style Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Social Media London Style Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Social Media London Style Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Social Media London Style Sp. z o.o. w Tychy

Miałem tą NIEPRZYJEMNOŚĆ pracować w tej "firmie". Na umowie najniższa krajowa, reszta pod stołem (nie było innej możliwości). W firmie panowała totalna inwigilacja przez "szefostwo" nastawione na jak najszybsze zarobki kosztem pracowników. O terminowych wypłatach można było zapomnieć. Opóźnienia potrafiły sięgać kilku tygodni. Oczywiście tłumaczenie zawsze było te same - klient nie zapłacił. Ale najważniejsze było to że leasingi na samochody się zgadzały. Firma totalnie wykorzystywała pracowników i rozliczała z każdej minuty pracy. Osoby z którymi współpracowaliśmy również potrafiły nie otrzymywać wynagrodzenia - "szefostwo" na siłę szukało powodów w prawidłowo wykonanych projektach i kazało je wytykać współpracującym osobom tak aby nie opłacić zleconych zadań albo jak najbardziej zejść z ceny. Wszystkie wiadomości i kontakty z klientami musiały być weryfikowane przez "szefostwo" przed wysłaniem do klienta. Jak pracownicy oburzyli się o braki wypłat i opublikowali opinie na tutejszym portalu to dopiero wtedy zaczęła się jazda, włącznie ze straszeniem odpowiedzialnością karną i odszkodowaniami za "poniżanie" jego firmy. Oczywiście jest to jedna z kilku spółek tego "szefa" ciekawe czy wszystkie upadły? Mam nadzieję że Klienci w końcu poznali się na usługach tego pana i stąd stało się to co się stało.

Właściciel

Większego steku bzdur nie czytałem na swój temat. Nie płacimy najniższej krajowej, nie płacimy pod stołem, nie ma żadnej inwigilacji w naszej firmie, wypraszam sobie, świadczy o tym średni czas pracy w naszej firmie. Stek bzdur i pomyj nie majacych żadnego pokrycia w rzeczywistości. Owszem problemy zaczęły się w pandemii, ale podejrzewam, że miało je i ma nadal po dzień dzisiejszy większość firm w Polsce, nagle rynek stanał całkowicie na kilka lat. Zatory płatnicze sięgaja nawet ponad 12 miesięcy. Ciekaw jestem jak madry autorze wpisu poradziłbyś sobie ty z taka sytuacja jakbys był na moim miejscu. Firmy upadaja, niektorzy cie oszukuja i w ogole nie płaca, nie możesz nic zrobić. Jeżeli były opóżnienia to cały czas o tym komunikowaliśmy i używaliśmy wszystkich dostępnych metod windykacji na rynku, żeby jak najszybciej odzyskać pieniadze i pokryć tyły. Jestem bardzo dumny z mojego zespołu, ze tak to wzial na klate i przetrwał te opoźnienia. Wierzymy w siłe internetu i każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, nie blokujemy nikogo przed niczym, tym bardziej nie straszyliśmy nikogo przed wyrażeniem swojej opinii. To sa opowieści wyssane z palca. Co do leasingow jeżeli tak kole cie to w oko to prosze wez swoj i splacaj, zycze powodzenia, leasing to inaczej kredyt tylko że dla firm. Skoro podajesz się za byłego pracownika i krytykujesz mnie i poziom usług mojej firmy, to chce tylko zaznaczyć, że byłeś cześcia tej firmy i je wspóltworzyłeś.

Cześć. Widzę, że firma szuka aktualnie pracownika do pracy dodatkowej albo stałej. Dodatkowa forma by mnie interesowała ale ostatnie wpisy tu z 2021 roku. Czy warto aplikować i rzeczywiście tak jak podali do 5000 zł można zarobić? Zaniepokoiło mnie tu też że firma jest niby niewypłacalna. To w takim wypadku, jak chcą zatrudniać i dać zarobić, jak niby nie regulują faktur? Trochę mam mętlik w głowie i wierzę, że ktoś mi to poukłada :D

@Małgorzata

Teraz t się trochę wystraszyłam, a narzeczony chce podejść do nich z CV, czy tam przedzwonić. Napiszesz może coś więcej? Jakieś konkrety, co do tej nieuczciwości?

Czy te poniższe opinie są prawdziwe ? Widzę ofertę że można jako praca dodatkowa zarobić nawet 5000 brutto i jest to praca zdalna ale zależy mi na terminowych wypłatach wiadomo dlatego wolę dopytać bo fajnie brzmi prwca z domu i taka kasa

Były pracownik Nowy wpis

Właściciel Nowy wpis

Izabela

Szkoda, że nagle opinie przestały się pojawiać. Może jakiś pracownik czyta to forum i da znać jak tam praca w firmie? :) Zmieniło się coś przez te 2 lata na plus może? Jak teraz sprawy stoją z wynagrodzeniem, atmosferą? Nie mogę znaleźć nic na temat rekrutacji, wiecie może, czy często szukają kogoś do ekipy? Jakie doświadczenie preferuje agencja, junior czy specjalista? Jest szansa na staż lub praktykę?

angrybirds
@Izabela

Opinie przestały się pojawiać, bo firma zwolniła wszystkich pracowników z powodu niewypłacalności oraz jest tym pracownikom winna zaległe wypłaty.

Izabela Nowy wpis
@angrybirds

O nie, a ja nad aplikowaniem myślę. No nic, życie:/ Tak z ciekawości — chyba gdzieś to zgłosiliście wyżej, nie? Za ile wiszą wam wynagrodzenie?

Małgorzata
@Michał

Trzymaj się od nich z daleka, zgraja nieuczciwych osób i tyle.

@Małgorzata

Rozmowę kwalifikacyjną w Social Media London Style Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca dodatkowa lub stała?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Michał Krzywonos

Ostrzegam przed współpracą. Firma jest niewypłacalna. Faktura nieopłacona już od 271 dni (na dzień dzisiejszy).

Mieczysław

Czy to prawda, że pracownicy firmy nie mogą za bardzo się wypowiadać na temat pracy, bo szefostwo na to nie pozwala i to właśnie stąd brak aktualnych opinii? Pojawił się taki komentarz w wątku i zastanawiam się ile ma wspólnego z prawdą ... Może ktoś odważny napisze jak się pracuje, czy rzeczywiście jest tak duża rotacja, że ludzie odchodzą albo są zwalniani w przeciągu miesiąca jak zasugerował ktoś w innym komentarzu?

ZnanaIlubiany

Odpowiedzcie sobie sami... Pracownicy przychodzą i zaraz odchodzą. Firma zajmująca się mediami społecznościowymi, która sama ma nieaktualne swoje social-media i dwa miesiące przerwy w publikacjach? Brak pomysłów na posty? Nic nowego.

wlasciciel
@ZnanaIlubiany

sredni czas pracy osoby w naszej firmy to 4 lata, nie wiem skad pomysł na tak opinię... jest to nieprawda

NieZnanyiNieLubiana
@wlasciciel

A to ciekawe... ludzie rozpoczynający pracę bardzo szybko rezygnują, nawet po miesiąc. Selekcja naturalna tak? A może jednak co innego?

wlasciciel
@NieZnanyiNieLubiana

to nieprawda, do tej pory zdarzyła się taka jedna osoba, która zrezygnowała do miesiaca pracy z przyczyn osobistych i jest ujęta w powyższej średniej

@NieZnanyiNieLubiana

Nigdy nie było takiej sytuacji żeby po miesiącu ktoś zrezygnował. Konkurencja bezpodstawnie wypisuje komentarze, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Nie są one weryfikowane więc można sobie pisać co się chce. Na szczęście w zespole pracuje nam się świetnie i nikt nie narzeka. Atmosfera jest bardzo fajna i głupie komentarze jej nie popsują.

Pracuje w SMLS już prawie 3 lata. Atmosfera w pracy jest wspaniała, ludzie super. Jak w każdej pracy czasem jest ciężko, ale wszyscy gramy do tej samej bramki. Brak rywalizacji między pracownikami to ogromny plus, jeżeli czegoś nie wiesz, zawsze możesz liczyć na pomocną dłoń zarówno ze strony zarządu jak i reszty teamu. Polecam pracę w SMLS. :)

Tobiasz

Mam nadzieję, że jest tak dobrze iż pracownicy nie mają chęci żeby dzielić się opinia o pracy?

????????????
@Tobiasz

???????????????????? ????????????????

ktos
@Tobiasz

milczenie jest złotem

Jolanta
@ktos

Nie zawsze milczenie jest złotem - akurat na tym forum nie należy milczeć, a dyskutować o aktualnych warunkach pracy w Social Media London Style. @ktos, zapewne jesteś (albo byłeś) pracownikiem tej firmy. Powiedz więc, jak podchodzą tam do zatrudniania osób bez doświadczenia - dają im szansę?

AmbaFatima
@Jolanta

Na legalu to tu możesz dać jedynie smutną albo wesołą minkę. Wszystko inne spotka się z pozwem i straszeniem jeżeli nie jest pozytywnie odebrane :)

@AmbaFatima

@Jolanta skąd taki hejt? NIkt nigdy nikogo niczym nie straszył. Ktoś wykorzystuje to forum żeby sobie wymyślać i oczerniać Jestem pracownikiem i jestem bardzo zadowolony.

Jestem ciekawa, jak aktualnie pracuje się w firmie Social Media London. Czy na czas pandemii koronawirusa oferują możliwość pracy zdalnej? Jeżeli tak, to czy pracodawca zapewnia narzędzia do pracy?

Henry

A jaka atmosfera jest teraz? Czy ta epidemia bardzo miesza w planach na przyszłość? Przymierzałem się aplikować.

Nowoczesne biuro, luźna atmosfera, super ekipa. To tylko kilka z wielu plusów pracy w tej firmie. Wszyscy razem tworzą zgraną ekipę przed którą nie ma rzeczy niemożliwych. Śmiało można polecić pracę w SMLS :)

Mogę śmiało polecić wszystkim pracę w SMLS. Nie ważne czy masz doświadczenie czy nie. Jak nie masz to przyjmą na staż, podszkolą przez miesiąc i jak będzie dobrze to zaproszą do dłuższej współpracy. Ogromnym plusem jest luźna atmosfera na linii szef - pracownik. Jeżeli chodzi o pracowników to są bardzo pomocni i zaangażowani w to co robią. Firma z ogromnym potencjałem.

Pracuję w SMLS już prawie rok. Jak do tej pory współpraca z całym zespołem, jak i zarządem przebiega bez problemowo. Fajne nowoczesne biuro, luźna atmosfera pracy oraz bezpośredni kontakt z szefem to ogromne plusy pracy w tej agencji. Polecam każdemu :)

Już dłuższy czas pracuję dla Social Media London Style. Cenię sobie atmosferę panującą w firmie. Z przełożonymi można się dogadać w każdej kwestii. Wszystko odbywa się według założonych ustaleń. Polecam pracę w SMLS. :)

Nie polecam nikomu! Bardzo nie słowni i nie terminowi. Obiecują zatrudnienie i zlecenia a później jak przychodzi do rozliczenia to się nie odzywają, a jak odbiorą telefon to zawsze się słyszy że działają nad tym. Omijać szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Social Media London Style Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Social Media London Style Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Social Media London Style Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Social Media London Style Sp. z o.o.?

Social Media London Style Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Sienkiewicza 15
    43-100 Tychy

Social Media London Style Sp. z o.o.