Smaato Inc.

Opinie o Smaato Inc.

Iza

Skoro umowa o pracę, to stabilne zatrudnienie. Czy ktoś z osób odwiedzających forum byłych lub obecnych pracowników, jest w stanie napisać na jakich zasadach odbywa się zatrudnienie w firmie? Od dawna nikt nie dodał żadnego wpisu. Dajcie znać jeżeli byliście zatrudnieni lub jesteście zatrudnieni w Smaato Inc.

pomocny

Zależy od stanowiska, ogólnie to na start jest już umowa o pracę @igor.

Zostaw opinię o Smaato Inc. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smaato Inc.