Sanitex Skład Materiałów Budowlanych

Tryńcza

Opinie o Sanitex Skład Materiałów Budowlanych

Nick

Nie polecam. Ludzi traktuje jak niewolnikow. Zastasza, gnębi. Na umowie 2 tysiące reszta na czarno pod stołem...

ipkis

HAHAHHA z tym indorem to dobre....i kaczorem.... ale ja bylem na sanitex sp zooo// ""byly pracownik"

dragon

akurat za te 3 tys co je niby masz to nakup indorow i kaczorów podchowaj je i tak wyjdziesz na zero.pozdro dla pań"z kadr"

t celica

ja pracuje w sanitexie i mam b dobrze bo co tydzien prznosze koierownikowi i prezesowi kaczora lub indka,,mniejsza z tym.ja mam 3 ts na mies.a inni po 1700.

trq

chłopaki na przewiertach sterowanych 1700pln .....ostatnia wypłata,

Dzieki Bartek za opinie,ale ile mniej wiecej mozna tam zrobic na dzien dobry na stanowisku np robotnik,spawacz itp.Dziekuje za info

bartek21

Jak chcesz utrzymać rodzinę i nie umrzeć z głodu to daruj sobie tą firmę. Na początku szef firmy naobiecuje ci cuda, niestety na tym się kończy, a przy tym to despota i tyran, który nic nie da sobie powiedzieć bo wydaje mu się że jest najmądrzejszy. Powiem ci krótko: ludzi traktuje jak śmieci, a słyszałem że teraz jest jeszcze gorzej niż było

mam pytanie?jak wyglada praca w sanitexsie i czy pensja jest do zaakceptowania?bede wdzieczny za info

Zostaw opinię o Sanitex Skład Materiałów Budowlanych - Tryńcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitex Skład Materiałów Budowlanych