Opinie o AB Industry S.A. w Macierzysz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AB Industry S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AB Industry S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Industry S.A. w Macierzysz

tolek

jaka kasa?keller...jak wiesz to pisz...nie ma co się wstydzić... najwyżej pracodawca sie bedzie wstydził

keller

ach to by było miłe gdyby tak rzeczywiście się zaczynały. Z tego co wiem to AB Industry w tej chwili poszukuje inżynierów sprzedazy i kasa raczej inna

Majki MI

@ziomal a dlaczego niby tutaj twoim zdaniem się tak mało zarabia? Oferta na pracownika biurowo-księgowego średnio mi pasuje, ale za to widzę się jako specjalista ds. zakupów. Doświadczenie na takim stanowisku mam oraz wykształcenie wyższe. Fajnie, że jest możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

tupa

też zgadzam się, że to jest zachęcające :) wiadomo, lepiej spróbować, a poza tym szukają też teraz pracownika biurowo-księgowego w ożarowie mazowieckim :)

Automatyk

Firma średnio zorganizowana, mój rekruter średnio miał czas na mnie, choć podobno specjalnie został dłużej w pracy. Nazwa stanowiska nieadekwatna do obowiązków - w praktyce to raczej "elektromonter terenowy".

Padło kilka pytań które paść nie powinny m.in. o stan zdrowia, czy palę. Techniczne: programowanie PLC, schematy elektr., pseudo-logiczne. Nie wiem po co to skoro moja praca miała się ograniczać do łącznia kabli na obiekcie. Jakieś HR-owe g**** czy jestem uczciwa, czy gotowa to ciężkiej pracy, słabe, mocne strony, jaki powinien być mój szef / współpracownicy - niezadowolenie przy próbie udzielenia dokładnych odp. i wchodzenia w szczegóły. Zrezygnowałam z dalszych etapów.

@Tedi-Zgredi a jakie to mają podejście, że 100 lat szukać będą? Nie wydaje mi się, by miało to coś wspólnego z podejściem, chyba, że masz na myśli, że mają duże wymagania. Widziałem te oferty i wydają mi się bardzo zachęcające, a to znaczy, że będą mieć wiele chętnych osób. Zapewniają bardzo dobry pakiet socjalny i wiadomo - umowa o pracę.

Tedi-Zgredi

Z ich podejściem to 100 lat będą szukać

gfgffgfg

widzialem ze na cchwile obecna w firmie AB INDUSTRY S.A. mozna aplikowac na stanowsiko technologa w kilku miastach w Polsce miedzy innymi we Wrocławiu

bartek

@Ten co pracował, a możesz jednak napisać bardziej powaznie jakiego typu zadania tutaj zlecają, bo to nie są raczej promy techniczne. Sam chciałbym ocenić jak tu trudne jest w realizacji.

norek

Czekałem na taką opinię jak Twoja @inżynier, w której ktoś poda liczbę pracowników. To zbyt duża liczba osób, by każdy z nich mógł być niezadowolony. Swoją drogą, chyba im mało, bo szukają kolejnych inżynierów do 5 różnych miast

hhh

@konik no to faktycznie z opisu wynika że praca na tym stanowisku nie jest aż tak trudna jakby się wydawało

oika

no i @konik trzeba miec doswiadczenie mimo wszystko w sprzedazy, bo bez tego moze byc ciezko na poczatku

kapok

Umknęło mi to stanowisko, no ale praca jest jak najbardziej do ogarnięcie, trzeba jednak być wielozadaniowym i komunikatywnym.

konik

witam! praca u nich jest jako inżynier sprzedaży i patrzyłem troche na ich oferte. Opis stanowiska nie wydaje się byc trudny, napisali, ż eosoba na tym stanowisku musi zajmowac się aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów, opieką nad dotychczasowymi klientami i obsługa i wsparcie techniczne klientów, wiec wszystko podstawowe.

nope

nie u nich :)

konik

można powiedzieć, że oni faktycznie zajmują się tylko tymi większymi przedsięwzięciami jak przenoszenie linii produkcyjnych i instalacji procesowycj. Z tego co wiem to tez wykonują kompletne wdrożenie pod klucz, a teraz jest na to naparwde spory popyt. Jednym słowem opłaca się działać w branży u nich.

bednarka

praca jak inne, zarobki zaczynają być dobre po pewnym okresie - czyli jak się sprawdzisz, zasadniczo po około 1,5 roku wyciągniesz więcej niż znajomi w innych robotach, na początku też nie jest źle, ale jak ktoś po studiach to nie ma co liczyć na złote góry. Zaleta to możliwość negocjacji do własnych warunków. Ludzie są wszędzie, jak trafisz w dobre środowisko to będzie OK. Niby można narzekać ale chyba tylko w sejmie jest wesoło i można nić nie robić a kasa leci...

Maro

Pracuje w tej firmie już od roku. Na początku wszystko było super/DUże projekty - koledzy od których mogłem zdobywać doświadczenie. Z czasem okazało się że ludzie notorycznie się zwalniają, atmoswera jest beznadziejna (usunięte przez administratora)zaczayma wysyłać CV. Trzeba zmienić na coś normalnego.

Misiek

Projektant AKPiA i przemysłowych inst. elektrycznych Znalazłem na portalu oferte pracy co wy powiecie milusińscy znawcy tematu? Miał ktoś przyjemność pracować na stanowsiku? Proszę o info zarobkowo-warunkowe jakie mogę się spodziewać po przejściu pozytywnym procesu rekrutacyjnego. Szczerz pozdrawiam

wojewoda

Jak to co się stało...zwolnili się. Ile można wytrzymać za marne pieniądze, nieustanną harówkę oraz podłe traktowanie. Trzeba się szanować a nie dać zrobić z siebie niewolnika.

komicki

Byłem na rozmowie w tej firmie i zastanawiam się nad propozycja-natomiast troche mnie zniesmaczają powyższe opinie oraz zastanawia tak duża rotacja pracowników. Czy ktoś mógłby napisać obiektywna opinie o tej firmie ? i co w niej jest nie tak-że ludzie się zwalniają i ciągle zatrudniają nowych.

tdt
@komicki

Wyjaśnienie skąd tak duża rotacja pracowników zawarte jest w powyższych postach. A jak chcesz się przekonać na własnej skórze to podejmij tam pracę. Ręki Ci nie utną, jak nie będzie Ci się podobać to odejdziesz. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o AB Industry S.A. - Macierzysz

• Jak się pracuje w AB Industry S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AB Industry S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AB Industry S.A.?

Kandydaci do pracy w AB Industry S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AB Industry S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

AB Industry S.A.