Opinie o AB Industry S.A. w Macierzysz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AB Industry S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AB Industry S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Industry S.A. w Macierzysz

Zdebik

Najgorsza firma z jaka mialem stycznosc. Pieniadze slabe, w trakcie wyjazdow mieszkania wieloosobowe gdzie dostaje prycze wraz z innymi kilkoma facetami. Praca po 12 h, w nocy, w weekendy. To od kierownika zalezy o ktorej zaczniesz i o ktorej skonczysz. Oczywiscie liczne nadgodziny nieplatne. Opinia dotyczy pracy w dziale automatyki.

Zdebik

Zakonczylem prace w tej firmie kilka lat temu wiec informacje dotyczace wynagrodzenia sa nieaktualne. Natomiast pensje wtedy trzeba bylo dzielic przez okolo 270 h miesiecznie jezeli bylo sie na wyjezdzie (wiekszosc czasu w delegacji).

Były zawodnik

Hej, nie polecam roboty. Delegacje są głównie, mogą trwać kilka miesięcy nawet, zjazd do domu na weekend lub co drugi weekend żeby było taniej. Praca od rana do wieczora i weekend na zasadzie wolontariatu (delegacje). Premia zależy od relacji z kierownikiem projektu - ty dostaniesz 1000, ty 700 ty 1200, tamten 200, a kierownik 6000. Generalnie cię zmemłają, wycisnąć i (usunięte przez administratora)Opinia po doświadczeniach kilkuletnich w dziale technologicznym.

@PracownIK

Z tego co się orientuję to tak jak mówi Natalia, ta premia za roczny projekt, przy jeżdżeniu w delegacje tydzień w tydzień, przy nie płatnych nadgodzinach, przy pracy 10-11h dziennie, dla zwykłego pracownika jest do zarobienia w dosłownie 6 dni za granicą, a nie przez rok w ten sposób jeżdżąc, o to w tym wszystkim chodzi, że ten czas można o wiele lepiej wykorzystać i jest to kompletnie nieopłacalne.

Co jaki okres czasu w AB Industry S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

@pracow_nick

Właśnie o to chodzi, po "5-7 latach". Niestety tutaj jest problem, ponieważ przez ten czas kilku lat oczekiwania na wyższą pensję, można mieć od razu jeszcze wyższą kasę za granicą, a w wielu przypadkach paradoksalnie pracując za granicą mając dobre warunki będzie się częściej w domu niż pracując w AB. Przez te "5-7 lat" pracując za granicą można zgromadzić kapitał, kupić 2-3 nieruchomości, mieć dochód pasywny i osiągnąć wolność finansową. Czas jest najważniejszym kapitałem i pomimo tego, że praca często jest ciekawa w AB to jest kompletnie nie opłacalna jeśli chodzi o stosunek czasu pracy do wynagrodzenia.

Grazia Nowy wpis

dzień dobry. Wdrożeniowiec instalacji elektrycznych ma w ogłoszeniu wpisane premie wynikowe. Tylko na jakiej konkretnie zasadzie są one przyznawane? Zastanawiam się czy stanowią znaczącą część ogólnego wynagrodzenia, ponieważ zarobki nie zostały wcale określone a chce się w nich rozeznać

Sylvester Nowy wpis
@Grazia

No każdy ma prawo wiedzieć jak to wygląda, najlepiej porozmawiać na żywo z przyszłym kierownikiem. Nie czytałeś innych komentarzy? Bo odpowiedź już została w kilku z nich zawarta na Twoje pytanie. Jeśli chodzi o premię za projekt to zależy od tego jaki duży jest ten projekt, jak ważną w nim pełnisz funkcję i jak ogólnie się podzielisz z kolegami tą premią. Ta premia to jest jakiś % z zysku dla firmy. Ogólnie wygląda to tak, że jak będziesz wdrożeniowcem i będziesz jeździł rok na jakiś projekt to tej premii będziesz miał kilka tysięcy w sumie jako zwykły pracownik jeśli projekt jest bardzo duży, tak gdzieś jedna wypłata miesięczna, mówię na swoim przykładzie i innych kolegów. Ale jak za jeden rok i niepłatne nadgodziny jest to niestety bardzo mało. Więc musisz moim zdaniem wynegocjować podstawę wynagrodzenia tak, żeby CI się opłacało i wziąć pod uwagę, że pracuje się po 10-11 godzin dziennie bez płatnych nadgodzin. Policz to sobie przy negocjacji wybnagrodzenia.

Designerka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Widzę, że jest dużo ofert pracy, które mnie interesują, jednak z moich rozmów z osobami, które aktualnie pracują w firmie oraz które pracowały, jak i patrząc na wypowiedzi na forum wynika, że praca często jest w trybie delegacji w dziale technologicznym i elektrycznym po 10 i może więcej godzin dziennie. Nie jest to dla mnie problemem, jednak z tego co się zorientowałam pracownicy nie mają za to liczonych i wypłacanych nadgodzin, na dojazd też muszą przeznaczyć sporą część swojego czasu a podobne wynagrodzenie można uzyskać w pracy, gdzie tych wyjazdów w ogóle nie ma. Czy ktoś jeszcze wie, czy jest sens tu pracować? Te stanowiska pasują do mojego wykształcenia po studiach, jednak jak słyszę i patrzę na to ile czasu trzeba poświęcić poza domem w delegacji, z czym nie mam problemu, jednak mam podobne myśli, jak też ktoś inny tutaj wspomniał, że korzystniej jest podjąć pracę za granicą, ponieważ całkowity czas poza domem wychodzi podobnie, a wynagrodzenie różni się co najmniej trzykrotnie. Spodziewam się tego, że taki jest model pracy firmy, jednak patrzę tutaj na siebie, gdzie lepiej przeznaczyć swój czas.

cześć czy język angielski będzie jakoś szczególnie sprawdzany podczas rozmowy na młodszego projektanta 3D branży mechanicznej? Piszą ze byłby mile widziany ale wole się upewnić, bo u mnie z nim słabo. Pracodawca zaoferuje pewnie wtedy jakiś kurs? W przypadku tego stanowiska na jakie jeszcze można liczyć?

Co jaki okres czasu w AB Industry S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

pracow_nick

Generalnie nie ma ustalonych terminów po jakich można ubiegać się o podwyżkę. Jak ktoś uważa, że na nią zasługuje to idzie do przełożonego i ją ustala. Dodatkowo zgodnie z zasadami wynagrodzenia co roku w styczniu są podwyżki wynikające z waloryzacji wynagrodzenia do średniej krajowej za rok poprzedni oraz dochodzi 5% stażowego za każdy przepracowany pełny rok.

Michał Tobiś
@pracow_nick

Dokładnie tak jest. System wynagrodzeń jest czytelny i szczegółowo objaśniany podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Iwona
@pracow_nick

A czy w AB Industry obowiązuje jakiś system premiowy? Jestem ciekawa jak kształtuje się w firmie miesięczne wynagrodzenie :) Jeśli premie obowiązują, to za co i ile wynoszą? Czy nie byłoby to problemem gdybyście mi to opisali? Z góry dziękuję :)

@Iwona

Na miesięczne wynagrodzenie składają się trzy składniki. Pierwszy - podstawa uzależniona od średniej krajowej, stażu oraz stanowiska jakie się zajmuje. Drugi - premia działowa uzależniona od wynegocjowanej podstawy premii oraz ocen wystawionych przez przełożonego (zmiana ocen raz na kwartał). Trzeci - premia za zrealizowane projekty, której wysokość określa zysk wypracowany na projekcie oraz procent udziału w projekcie określony przez kierownika projektu. Z tego co się orientuję to mając już odpowiedni staż oraz odpowiednio się angażując w pracę, wynagrodzenie miesięczne może być wyższe niż to co oferują inni pracodawcy na lokalnym rynku. Wydaje mi się, że nowy pracownik po ukończeniu kierunkowych studiów, ale bez większego doświadczenia może śmiało na start liczyć na wynagrodzenie ok średniej krajowej. Pracownik doświadczony z odpowiednio długim stażem (>5-7 lat) zapewne może zarabiać kwotę pięciocyfrową.

@pracow_nick

Średnia krajowa ale oczywiście po przepracowaniu 240h w miesiącu ????

Iwona

To jak dwa etaty już :D Ale to co? Są nadgodziny czy jak? Jeśli tak to zastanawiam się czy obowiązkowe czy też nie :P

@Iwona

To czy się pracuje powyżej 168h/miesięcznie zależy od tego jakie prace się w danej chwili wykonuje. Jeśli wykonujesz prace projektowe w biurze i wyrabiasz się z terminem to nie ma potrzeby pracować ponad 8h/dziennie. W przypadku kiedy prowadzisz prace na obiekcie w delegacji i nadzorujesz ekipy monterów, czy spawaczy to przebywasz na obiekcie tyle ile podlegające Tobie ekipy (10-12h). Generalnie w umowie jest zapis na temat zadaniowego charakteru pracy. Nadgodziny nie są obowiązkowe jednak często nieuniknione.

Katarzyna
@pracow_nick

A może przechodzić to w taką sytuację, że np., te nadgodziny nabite przy ekipie powiedzmy, że pracownica zostanie z tego powodu o 4 h dłużej w robocie to mogłaby to sobie odbić jako 4 h z następnego dnia i jutro przyjść nie na "ósemkę" tylko na "czwórkę", czy to niedozwolone manewry? ;p

@Katarzyna

Kierownictwo raczej nie robi z tym problemów. Są świadomi zapisów w kodeksie pracy i jak trzeba to go egzekwują w obie strony.

pracow_nick

Nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś, ale zgodnie z wewnętrznym regulaminem wynagrodzeń początkujący inżynier nie może zarabiać na umowie o pracę mniej niż 0,8 średniej krajowej. Oczywiście to ile kto zarabia zależy od jego umiejętności, doświadczenia, stażu oraz zaangażowania w realizowane projekty.

Automatyk

Firma średnio zorganizowana, mój rekruter średnio miał czas na mnie, choć podobno specjalnie został dłużej w pracy. Nazwa stanowiska nieadekwatna do obowiązków - w praktyce to raczej "elektromonter terenowy".

Padło kilka pytań które paść nie powinny m.in. o stan zdrowia, czy palę. Techniczne: programowanie PLC, schematy elektr., pseudo-logiczne. Nie wiem po co to skoro moja praca miała się ograniczać do łącznia kabli na obiekcie. Jakieś HR-owe g**** czy jestem uczciwa, czy gotowa to ciężkiej pracy, słabe, mocne strony, jaki powinien być mój szef / współpracownicy - niezadowolenie przy próbie udzielenia dokładnych odp. i wchodzenia w szczegóły. Zrezygnowałam z dalszych etapów.

Były zawodnik

@Były zawodnik

Na każdej rozmowie rekrutacyjnej kandydat jest informowany o delegacjach. Ilość i długość delegacji zależy od tego jak duży jest projekt. Nie wiem o jakich premiach piszesz, bo to co powyżej to mógł być dodatek z pracę przy danym projekcie, który mógł być zależny od dni przeznaczonych przy pracy w danym projekcie i miał wynagradzać długość delegacji. Proszę nie wprowadzać w błąd.

Natalia
@Były zawodnik

No odkryłeś Amerykę :) A nie myślałeś o tym, żeby wyjechać za granicę? Ja studiowałam inżynierię procesową i jak chodziłam na rozmowy do firm, w których wyjeżdża się w delegacje to ogólnie analizując różne aspekty wyszło mi, że o niebo lepiej jest pojechać za granicę, gdzie zarobi się 3-4 razy więcej będąc tyle samo czasu poza domem w miesiącu, co w polskiej firmie. Dodatkowo jak dobrze się trafi, można mieć mieszkanie opłacane przez firmę oraz w niektórych krajach można wypłacić pieniądze potrącane na emeryturę i je zainwestować, a w Polsce trzeba płacić ZUS. Warto próbować, odwagi i spełniaj marzenia :)

@PracownIK

Daniel

Witam . Czy w firmie wypłacane są 13 pensje (13) ?

Sylvester
@Daniel

@Daniel - Nie ma 13, nadgodziny też są niepłatne i to jest jeden z największych problemów w tej firmie generalnie. Przy negocjacjach stawki trzeba to wziąć sobie pod uwagę. Ja pracowałem i mogę powiedzieć, że pomimo to firma jest w miarę okej, szczególnie dla kogoś, kto musiałby się przeprowadzić za pracą i marnować pieniądze na wynajem. Wtedy się sporo więcej odłoży. Można też się sporo nauczyć i ma się dość znaczące zadania na projektach. No jednak z drugiej strony nie od dzisiaj wiadomo, że młodych często się w ten sposób wykorzystuje, wysyłając w delegacje za bardzo niskie stawki, bez płatnych nadgodzin itp. Nie można mieć pretensji, bo to nie nasza firma, każdy może mieć swoją. Jednak wielu młodych, którzy zatrudniają się na stanowiska delegacyjne się na to godzi i w ten sposób biznes się kręci. Według mnie lepiej jest już doinwestować te kilka tysięcy więcej w już wyszkolonego pracownika, żeby był zadowolony i wynagrodzić mu ciężko spędzony czas na projekcie od pn-pt poza domem, inwestycja długoterminowa. A tak to jest rotacja, ponieważ młody stwierdza że jednak mu się takie coś nie opłaca i wyszkoleni odchodzą, nowi po studiach przychodzą i znowu trzeba ich szkolić. No ale skoro się coś takiego firmie opłaca, to czemu nie.

Inżynier budowy branży rurociągowej, napisano w ogłoszeniu, że wynagrodzenie uzależnione jest od wyników, w wątku też się spotykam z takimi informacjami. Ale może chociaż ktoś z branży przybliży średnie zarobki za taki standardowy miesiąc (usunięte przez administratora) Ktoś zasugerował, że fajnie byłoby się w firmie lepiej poznać na zasadzie pracownicy między pracownikami ale również prezes, macie czasem organizowane spotkania integracyjne w tym celu?

Warszawiak

Cześć, to ja też się może wypowiem, jest wigilia przykładowo organizowana co roku, ale jak już ktoś wcześniej wspomniał mamy kilka oddziałów i moim zdaniem rzeczywiście niektórzy z innych oddziałów pomimo, że pracują już wiele lat nie znają się z prezesem nawzajem pomimo ich wzajemnej współpracy. Więc ta integracja pod tym względem jest bardzo do poprawy. Ja bym odwiedzał oddziały swojej firmy od czasu do czasu, żeby poznać pracowników, zintegrować się z nimi, moim zdaniem zaowocowaloby to bardzo i tego akurat nie rozumiem. Z drugiej strony też, jest to firma prezesa i każdy może założyć swoją i prowadzić w sposób jaki się podoba. U nas jest takie częste przekonanie, że np. Prezes nie odwiedza oddziałów, ponieważ "ma od tego ludzi", którzy się nimi zajmują. Jest to też jakieś zrozumiałe podejście i Prezes ma prawo prowadzić firmę tak jak chce. Jednak odwiedziny i poznanie pracowników, integracja wiele by dały, od znajomego z oddziału wiem że niektórzy by chcieli tylko się krępują, żeby prezes od nas z głównego przyjechał do nich na wspólną kawę :) Co do zarobków no to jeśli zaczynasz to ciężko powiedzieć ja np. zaczynałem totalnie od zera 5 czy tam 6 lat temu. Taka rada, to ogólnie pracuje się po 10 godzin od pn do pt u nas na wyjazdach tak średnio jak jest projekt, i niestety nie ma płatnych nadgodzin jako tako, więc przy negocjacjach stawki to uwzględnij. Na początku musisz się wykazać i potem będziesz miał sporo więcej. Jednak na start jest to tak realnie brutto kilka k mniej od 10k.

IP321
@Warszawiak

Ja osobiście uważam, że lepiej poświęcić ten czas i wyjechać za granicę, tyle samo czasu nie będzie Cię w domu, a zarobisz 3-4 x tyle, co potem można zainwestować, szczególnie jeśli masz lotnisko pod nosem. Czas poświęcony na pracę ten sam, tylko kasa większa.

Amanda

Product Manager na start na rękę ile dostanie? Zauważyłam, że w ofercie żadnych nie ma konkretów, jeśli mówimy o stawce. Nie wiadomo, czego się spodziewać. Dużo w ogóle jest rozmów na rekrutacji, zanim poruszą ten temat? Można ponegocjować, próbował ktoś?

Pracownik7
@Amanda

Amanda, tak zupełnie szczerze musisz sama porozmawiać i się dopytać. Jeśli idziesz do jakiejkolwiek pracy żeby zrobić to co każą, 8h i wyjść to tak naprawdę nie będzie to więcej niż kwota 4 cyfrowa na rękę, jeśli masz pomysł, plan i wiesz jak go wdrożyć i masz w tym duże doświadczenie jak przynieść zysk firmie i umiesz to sama ogarnąć to wtedy bez problemu nie ma żadnych limitów. Najlepiej jest porozmawiać z prezesem i razem ustalić plan działania, Twoje myślenie o działania muszą być samodzielne i ukierunkowane na to żeby przynosić firmie duży zysk. Jeśli tak będzie to będziesz mieć z tego bardzo dużo pieniędzy. W przeciwnym wypadku jeśli się przyjdzie do pracy robić jakieś tam zadania zlecone z góry to wtedy bardzo mało kwota raczej 4 cyfrowa na rękę.

Pracownik7
@Amanda

PS. Pamiętaj też, żeby dobrze poznać się z Prezesem, tak jest najlepiej, zobacz czy nadajecie na tych samych falach. To musi być na zasadzie współpracy. Ty jako osoba idziesz współpracować z Prezesem. Nie na zasadzie proszenia się o pracę i że jesteś mniej ważna. To ma być współpraca i obustronny szacunek, wtedy ma to sens. Tak jak do dzisiaj pracuję i widzę, do nas do firmy przychodzi dużo młodych osób. Wiele z nich dość szybko odchodzi. Są to osoby szczególnie na stanowiskach wyjazdowych, gdzie jeździ się w delegacje i dość dużo pracuje, niestety bardzo często za dość niską stawkę. Starsi mniej chcą wyjeżdżać niż młodsi, bardzo tanio i dość łatwo jest znaleźć młodszego i na tym to polega. Jednak rzecz którą moim zdaniem trzeba zmienić to poprawić komunikację, inicjować więcej rozmów między prezesem a pracownikami, ponieważ pomimo tego, że wiele pracowników współpracuje z Prezesem się w ogóle nawzajem nie znają. Jak prezes przyjeżdża czasami na budowę możemy spotkać się razem i porozmawiać, poznać się, a niestety tego często nie ma. Trzeba również inwestować w młodych, żeby nie chcieli odchodzić jeśli już są przeszkoleni. Żeby opłacało się im zostawać w firmie niż iść do konkurencji lub wyjeżdżać za granicę. Wiem, że wielu z nich bardzo polubiło firmę, jednak ilość czasu wkładanego w pracę i pensja jaką mają nie jest często w żaden sposób opłacalna. Chodzi tutaj o wspólne zrozumienie, którego niestety często brakuje, dlatego jeśli nie będziesz miała rozmowy z prezesem, pomimo to porozmawiaj również z nim i daj się poznać :)

Ilość ofert

Często widzę powtarzająca się ilość ofert pracy na jednym portalu ogłoszeniowym. Czym to jest spowodowane? Dużo osób odchodzi z firmy czy brak chętnych do pracy?

pracowniK
@Ilość ofert

Firma się rozwija i potrzebuje nowych pracowników.

@pracowniK

A jesteś w stanie powiedzieć jak dużo osób dołączyło do firmy w ostatnim roku? Czy planujecie otwarcie nowych oddziałów czy rozbudowa obecnych? Aplikować lepiej droga mailową czy bezpośrednio z ogłoszenia?

@pracowniK

A do biur też przyjmują? Nie znalazłam ofert a taka praca byłaby dla mnie idealna. Możesz napisać?

@Kandydat

W tej chwili otwieramy oddział w Krakowie. Firma otrzymuje nowe duże projekty. Trudno mi powiedzieć ile nowych osób zostało przyjętych, ale na pewno więcej niż 10. Najlepiej aplikować bezpośrednio z ogłoszenia.

@Ewa

W administracji w chwili obecnej firma nie poszukuje nowych pracowników. Jednak w Krakowie może być takie zapotrzebowanie. W biurze pracują również "Zakupowcy" i Inżynierowie sprzedaży (tutaj mogą zdarzyć się delegacje).

Urszula
@pracowniK

Jak już mowa o nowych pracownikach, to jaką umowę dają na start? Dają UoP od razu, czy jakaś inna forma jest na czas próbny? Szczególnie, że jest tu mowa o jakiś wielkich naborach?

@Urszula

Może to być umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B. Wszystko zależy od ustaleń. Jednak studenci poniżej 26 lat, w większości wybierają umowę zlecenie z wiadomych przyczyn.

@pracowniK

Ta wasza Firma Sie tak rozwija od minimum 10 lat z tego Co Sam zauważyłem.Non stop Co Miesiac, rok w rok szukacie na te same stanowiska.Na 100% macie bardzo dużą rotacje pracownikòw i to jest prawda , a nie jakiś pseudo rozwòj.Proszę nie kłamać, bo i tak wam w to nikt nie uwierzy.Czasy naiwniakòw i idiotòw już dawno odeszły.

były kandydat

Byłem na jednej rozmowie po której podziękowałem bo szkoda czasu. Dostałem jakiś pseudotest do rozwiązania ułozony przez kogoś z firmy najpewniej. Test był o wszystkim i o niczym trwal dwie godziny. Potem była jakaś rozmowa ale jak przyszła sesja pytan do pracodawcy pracodawca nie udzielił konkretnych odpowiedzi. Szkoda bo jak wymaga się od jednej strny profesjonalizmu to w drugą też to powinno działąć. Na koniec hit praca w delegacji tak ale dojazdy własnym samochodem za kilometrówke ciekawe czy znajdą chetnych na swoisty sponsoring firmy. Mieszkanie z kilkoma osobami w jednym mieszkaniu i tego typu kwiatki. Podobno miało być kilka etapów owej rekrutacji ale chyba do drugiego etapu nikt nie wszedł stąd ogłoszenia. Moja konkluzja do pracodawcy jest taka: Nie da sie co chwilę rekrutować trzeba skład budować. Narzędzia pracy to nie przywilej to obowiązek pracodawcy.

Doris

Witam, jak zarabia teraz projektant? Jest oferta w internecie z oznaczeniem pracy „od zaraz” . podkreślają w opisie ze prócz podstawy są premie wynikowe oraz delegacje. Jak zazwyczaj płatne? I o jakie wyniki przy tej premii może chodzić?

Czy firma AB Industry S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

PracownIK

Są dofinansowania do pakietu sportowego, pakietu medycznego, nauki języka obcego, dofinansowanie do okularów.

O co chodziło z tymi zjazdami? Ktoś teraz niedawno napisał, że na weekend się jedzie raczej co drugi tydzień, bo tak jest taniej. Ale to sam sobie wszystko opłacasz i o tym decydujesz czy jak? w weekend tez byłaby jakaś praca do ogarnięcia?

PracownIK

Delegacje są i jest to mówione przy rekrutacji. Zazwyczaj kiedy jest rozruch, wówczas jest konieczność pozostania przez weekend na delegacji. Koszty noclegu, jak i samej delegacji są pokrywane przez pracodawcę. Za pracę w soboty i niedziele pracownicy odbierają inny dzień roboczy. Praca w weekend jest zawsze uzgadniana.

Cześć, jak to jest z feedbackiem? Akurat patrzyłem na te ofertę dla inżyniera automatyka i jest w niej podkreślone, że kontakt nastąpi tylko z wybranymi kandydatami. Zastanawiam się mimo wszystko czy jeśli ktoś by poprosił o feedback to by go otrzymał? wolałabym się dowiedzieć czego mi brakuje i co ewentualnie poprawić…

@Zdebik

A przemknęła mi kiedyś przez przeglądarkę taka oferta właśnie dla inżyniera automatyka. Nie wskazywali wtedy nawet konkretnego doświadczenia z pracy w zawodzie, zastanawiałem się czemu. piszesz o słabej kasie, możesz to uszczegółowić żeby już nie mieć żadnych wątpliwości?

Zdebik

Hej, widziałem na ich stronie ofertę dla junior process engineer, opisali tam, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy. Ile tak na start dałoby radę wynegocjować? Doświadczenia nie wymagają, więc też nie spodziewam się niewiadomo czego. Podpowiecie przy okazji jak te delegacje wyglądają? Na jaki czas zazwyczaj takie wyjazdy są?

Ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko Kierownika robót sanitarnych / robót technologicznych miejsce pracy: Poznań. Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie? Czy jest duża rotacja pracowników? jakie benefity można uzyskać na tym stanowisku? Czy tylko Poznań? Czy też delegacje?

Jaka jest stawka początkowa w AB Industry S.A.? 30 lipca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Web Developer.

PracowniK

To zależy od wielu czynników, np. doświadczenia, stanowiska, a najbardziej od ustaleń na rozmowie.

Amy
@PracowniK

Aha, czyli stawkę się negocjuje? A czy firma posiada jakieś widełki w przedziale, których jest w stanie zaoferować wynagrodzenie? Czy przez okres próbny trzeba się spodziewać jednak niższej stawki?

@Amy

Tak, negocjuje się. Nic mi nie wiadomo o "widełkach".

Gucio
@PracowniK

Jak nie wiesz nic o widełkach, to jak wyglądały Twoje negocjacje? Zgodziłeś się na kwotę, którą zaproponowali, czy było na odwrót, Ty podałeś ile chcesz zarabiać, a oni na to - zgoda?

Wiecie, czy AB Industry S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pracow_nick

Firma zapewnia pracownikom laptop z odpowiednim oprogramowaniem oraz telefon komórkowy. To czy pracę będzie się wykonywać zdalnie zależy od powierzonych zadań oraz indywidualnych uzgodnień z przełożonym.

@pracow_nick

No a ten sprzęt, to dość nowe modele, czy jakies takie stare ze starym oprogramowaniem? To lekkie laptopy czy małe netbooki?

PracowniK

Netbooków nie mamy, są nowsze jak i starsze laptopy. Firma wciąż się rozwija i sprzęt jest wymieniany na nowszy.

Gabi
@PracowniK

Ok, a czy ten sprzęt jest jakoś ubezpieczony? Np. od kradzieży, jak pracownik ma włam do domu i ktoś ukradnie. To kto za to zwraca?

Urszula

Można jeszcze aplikować na Kosztorysanta instalacji przemysłowych? Bo firma na swojej stronie ma takie ogłoszenie ale nie wiem czy wciąż aktualne. Piszą tam o atrakcyjnym wynagrodzeniu, czy z perspektywy pracowników też je tak oceniacie? i czy atmosfera w biurze w porządku? Można się z każdym dogadać?

@Urszula

Jeżeli jest na stronie, to jest aktualna.

Czy są przyjęcia w Puławach?

@Michał

Tak. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o AB Industry S.A. - Macierzysz

• Jak się pracuje w AB Industry S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AB Industry S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AB Industry S.A.?

Kandydaci do pracy w AB Industry S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AB Industry S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042