AB Industry S.A.

Macierzysz

Opinie o AB Industry S.A.

mlah

czy ktoś aplikował na kierownika budowy? Ile płacą?

ASDFDSA

Pracowałem więc opowiem jak to wyglądało. Nie powiem gdzie i na jakim projekcie, ale jeśli chodzi o zarobki to nie ma co liczyć na kokosy, chociaż czym dłużej pracujesz tym więcej dostajesz. Perspektywa awansu jest bardzo prawdopodobna, bo jest spora rotacja. Jeśli chodzi o pracę to będzie ona odpowiadała osobom młodym, bez rodziny i dzieci. Praca na wyjazdach to nierzadko 12-14 godzin w pracy. Bardzo częste wyjazdy. Na pewno da się dużo nauczyć, bo będziesz musiał przyswajać bardzo dużą ilość wiedzy w krótkim czasie. Jeśli chodzi o zarobki to na początku jest niewiele. Co to oznacza? Najniższa krajowa dla ludzi młodych zaraz po studiach za podstawowe 160 godzin. Rzadko się zdarza żeby pracować tylko tyle więc stąd też wyższa wypłata. Wtedy zatrudniają na zlecenie, a jak się sprawdzisz to przechodzisz na umowę o pracę. Wtedy zarobki nie są już zależne od ilości godzin. Masz po prostu miesięczną pensję i tyle. Ile? Podobno ktoś z większym doświadczeniem może wyciągnąć w okolicach 3800 na rękę jeśli ma trochę doświadczenia. Jako KP można zarobić jeszcze więcej, a zostanie nim nie wymaga niebotycznych umiejętności, ale musisz się wtedy pożegnać ze swoim czasem prywatnym. Wtedy praca wymaga zaangażowania na 100%, bo rzadko prowadzisz tylko jeden projekt. Polecam pracę na początek, dla ludzi zaraz po studiach. Można cholernie dużo się nauczyć ;) Ja sam nie żałuję czasu spędzonego w AB. Poznałem dużo miłych i pomocnych ludzi. Ktoś kto lubi pracować na pewno nie będzie narzekał na brak rozwoju. Mam nadzieję, że opinia była przydatna. Pozdrawiam

Luizito

Jak wygląda praca w tej firmie w Poznaniu lub w innym mieście na stanowisku technologa? wiem mniej więcej jakie pieniądze są w okresie próbnym, a jak później z pieniędzmi i co najważniejsze godzinami pracy? W biurze podobno nie więcej ni po 8h ale na wyjazdach 12h. Duże jest tych dni w miesiącu gdzie pracuję się po 12 godzin?

Luizito

Jak wygląda praca w tej firmie w Poznaniu lub w innym mieście na stanowisku technologa? wiem mniej więcej jakie pieniądze są w okresie próbnym, a jak później z pieniędzmi i co najważniejsze godzinami pracy? W biurze podpobno nie więcej ni po 8h ale na wyjazdach 12h. Duże jest tych dni w miesiącu gdzie pracuję się po 12 godzin?

poldek

z tych ofert to powiem Wam, że u nich jest praca jako Projektant AKPiA i Przemysłowych Instalacji Elektrycznych i nawet nieźle to wygląda, bo jednak są i benefity i też szkolenia wewnętrzne na pewno. Widać od razu, że u nich stawaja na rozwój pracowników.

emil

Co się stało z oddziałem Katowice ? kiedyś był i rekrutowali . teraz niema ani ofert pracy do Katowic ani informacji w zakładce kontakt. Czyżby zamkneli ten oddział ?

Tom

Rotacji nie ma bo wszyscy pouciekali, a o niewolnika z każdym dniem gorzej.

AB Industry S.A.

Opinia zarchiwizowana Szanowni Państwo, W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększaniem naszych oddziałów i coraz większą ilością dużych projektów stale szukamy odpowiednich kandydatów na różne stanowiska. Zapraszamy również do odbywania u nas praktyk, stale współpracujemy z Politechniką Warszawską i Wojskową Akademią Techniczną. Wszystkie oferty pracy i praktyk znajdują się pod poniższym linkiem. http://www.abindustry.com/pl/oferty-pracy Zachęcamy do wysyłania CV

Misiek

Firma sie rozwija , nie jest źle stawki tez ok idzie ku lepszemu

Mirek

Fajna rzetelna firma, wiadomo są pewne nie dociągnięcia,ale spokojnie polecam

Jony

A tam strasznie , już bez przesady ;-) prezentują się całkiem ciekawie spróbuje

franio

widzę, że firma nie zatrudnia też byle kogo.. Mają spore wymagania, ale oferty które właśnie przeglądam, z samej nazwy brzmią groźnie. Poszukują projektanta AKPiA i przemysłowych inst. elektrycznych. :)

Ralpf

No tak, ma tą wiedzę i nie tylko, ma też masę innych, praca odpowiedzialna i wymagająca, ale jak wiadomo nie z takimi rzeczami sobie te chłopaki na codzień radzą przecież

jaki

Przecież Programista Automatyk, zarabia wiecej niż 2000tyś, przede wszystkim taka osoba posiada wiedze z zaresu oprogramowan,sterownikow, baz itp , wiec moze przez 3 miesiace moze ma tyle ale pozniej wiecej.

indo

tolek, nie chcę się wymądrzać, ale takie szczegóły to raczej będą ustalane na rozmowie rekrutacyjnej. Słyszałem, że można negocjować (usunięte przez administratora)

tolek

jaka kasa?keller...jak wiesz to pisz...nie ma co się wstydzić... najwyżej pracodawca sie bedzie wstydził

keller

ach to by było miłe gdyby tak rzeczywiście się zaczynały. Z tego co wiem to AB Industry w tej chwili poszukuje inżynierów sprzedazy i kasa raczej inna

Majki MI

@ziomal a dlaczego niby tutaj twoim zdaniem się tak mało zarabia? Oferta na pracownika biurowo-księgowego średnio mi pasuje, ale za to widzę się jako specjalista ds. zakupów. Doświadczenie na takim stanowisku mam oraz wykształcenie wyższe. Fajnie, że jest możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

tupa

też zgadzam się, że to jest zachęcające :) wiadomo, lepiej spróbować, a poza tym szukają też teraz pracownika biurowo-księgowego w ożarowie mazowieckim :)

@Tedi-Zgredi a jakie to mają podejście, że 100 lat szukać będą? Nie wydaje mi się, by miało to coś wspólnego z podejściem, chyba, że masz na myśli, że mają duże wymagania. Widziałem te oferty i wydają mi się bardzo zachęcające, a to znaczy, że będą mieć wiele chętnych osób. Zapewniają bardzo dobry pakiet socjalny i wiadomo - umowa o pracę.

Tedi-Zgredi

Z ich podejściem to 100 lat będą szukać

gfgffgfg

widzialem ze na cchwile obecna w firmie AB INDUSTRY S.A. mozna aplikowac na stanowsiko technologa w kilku miastach w Polsce miedzy innymi we Wrocławiu

bartek

@Ten co pracował, a możesz jednak napisać bardziej powaznie jakiego typu zadania tutaj zlecają, bo to nie są raczej promy techniczne. Sam chciałbym ocenić jak tu trudne jest w realizacji.

norek

Czekałem na taką opinię jak Twoja @inżynier, w której ktoś poda liczbę pracowników. To zbyt duża liczba osób, by każdy z nich mógł być niezadowolony. Swoją drogą, chyba im mało, bo szukają kolejnych inżynierów do 5 różnych miast

hhh

@konik no to faktycznie z opisu wynika że praca na tym stanowisku nie jest aż tak trudna jakby się wydawało

oika

no i @konik trzeba miec doswiadczenie mimo wszystko w sprzedazy, bo bez tego moze byc ciezko na poczatku

kapok

Umknęło mi to stanowisko, no ale praca jest jak najbardziej do ogarnięcie, trzeba jednak być wielozadaniowym i komunikatywnym.

konik

witam! praca u nich jest jako inżynier sprzedaży i patrzyłem troche na ich oferte. Opis stanowiska nie wydaje się byc trudny, napisali, ż eosoba na tym stanowisku musi zajmowac się aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów, opieką nad dotychczasowymi klientami i obsługa i wsparcie techniczne klientów, wiec wszystko podstawowe.

nope

nie u nich :)

konik

można powiedzieć, że oni faktycznie zajmują się tylko tymi większymi przedsięwzięciami jak przenoszenie linii produkcyjnych i instalacji procesowycj. Z tego co wiem to tez wykonują kompletne wdrożenie pod klucz, a teraz jest na to naparwde spory popyt. Jednym słowem opłaca się działać w branży u nich.

bednarka

praca jak inne, zarobki zaczynają być dobre po pewnym okresie - czyli jak się sprawdzisz, zasadniczo po około 1,5 roku wyciągniesz więcej niż znajomi w innych robotach, na początku też nie jest źle, ale jak ktoś po studiach to nie ma co liczyć na złote góry. Zaleta to możliwość negocjacji do własnych warunków. Ludzie są wszędzie, jak trafisz w dobre środowisko to będzie OK. Niby można narzekać ale chyba tylko w sejmie jest wesoło i można nić nie robić a kasa leci...

Maro

Pracuje w tej firmie już od roku. Na początku wszystko było super/DUże projekty - koledzy od których mogłem zdobywać doświadczenie. Z czasem okazało się że ludzie notorycznie się zwalniają, atmoswera jest beznadziejna (usunięte przez administratora)zaczayma wysyłać CV. Trzeba zmienić na coś normalnego.

Misiek

Projektant AKPiA i przemysłowych inst. elektrycznych Znalazłem na portalu oferte pracy co wy powiecie milusińscy znawcy tematu? Miał ktoś przyjemność pracować na stanowsiku? Proszę o info zarobkowo-warunkowe jakie mogę się spodziewać po przejściu pozytywnym procesu rekrutacyjnego. Szczerz pozdrawiam

wojewoda

Jak to co się stało...zwolnili się. Ile można wytrzymać za marne pieniądze, nieustanną harówkę oraz podłe traktowanie. Trzeba się szanować a nie dać zrobić z siebie niewolnika.

komicki

Byłem na rozmowie w tej firmie i zastanawiam się nad propozycja-natomiast troche mnie zniesmaczają powyższe opinie oraz zastanawia tak duża rotacja pracowników. Czy ktoś mógłby napisać obiektywna opinie o tej firmie ? i co w niej jest nie tak-że ludzie się zwalniają i ciągle zatrudniają nowych.

tdt
@komicki 14.03.2015 15:58

Wyjaśnienie skąd tak duża rotacja pracowników zawarte jest w powyższych postach. A jak chcesz się przekonać na własnej skórze to podejmij tam pracę. Ręki Ci nie utną, jak nie będzie Ci się podobać to odejdziesz. Pozdrawiam

...

ten kto to czyta niech sobie daruje, bo wszystko to jakies brednie i kompletna nieprawda.Radze nie tracic czasu.

Hit

Praca w tej firmie jest bardzo wymagająca. Osoby, które szukają "spokojnej przystani" będą zawiedzione. Osoby pracowite i dobrze zorganizowane znajdą tutaj dobre warunki do rozwoju osobistego. Osoby roszczeniowe będę się w tej firmie źle czuły. Wynagrodzenie jest mocno zależne od wyników pracy, a nie od czasu poświęcanego pracy. "Plusowane" są osoby dobrze zorganizowane, odpowiedzialne i samodzielne.

xxxx2

mam zapał

Czy ktoś aplikował na staże i praktyki przez stronę internetową ab industry? widziałem tam formularz i zastanawiam się czy to ma sens wysyłać swoje dane i CV żeby do mnie oddzwonili. Ktoś zdobył w ten sposób doswiadczenie przez te praktyki? bo powiem, szczerze, że mi bardzo na tym zależy a nie chce marnować czasu na miejsce gdzie to jest tylko robienie kawy.

xxxx2
@mam zapał 01.09.2014 18:22

na praktykach jestes sie wstanie nauczyć tam bardzo wiele wycisną z Ciebie ostatnie soki takze polecam. ale długo nie pociągniesz. Niestety nie licz na kokosy,( usunięte przez administratora )

tykb

4 rzeczy o pracy w firmie... 1- nauczysz się dużo - to fakt (nie będziesz miał wyboru) 2- napracujesz się jak głupi (też brak wyboru) 3- zarobisz... tak sobie (pojęcie relatywistyczne) (usunięte przez administratora)

jaki projekt?

Witam, zainteresowała mnie ta opinia. U nas działają bardzo sprawnie i jesteśmy zadowoleni. Jaki to był projekt?

Zostaw opinię o AB Industry S.A. - Macierzysz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Industry S.A.