Carrefour Polska

Żurawica

Opinie o Carrefour Polska

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

A jak obecnie wygląda praca w tym sklepie Carrefour Polska? Czy zaszły w nim jakieś zmiany w ostatnim czasie? Czego mogą spodziewać się osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu?

jan
użytkownik zarejestrowany

ciekawe jest dla mnie stanowisko kierownika supermarketu. Praca może być w całej Polsce. Nie jest wymagane jakieś wykształcenie ale co najmniej 2 lata doświadczenia, umiejętność planowania pracy i kierowania zespołem pracowników.

Klientka 1

Carrefour Express ul. Marszałkowska 99/101- ostrzegam przed grubym gościem w okularach. Wyprasza ze sklepu i jest agresywny bez powodu jak z nim nie gadasz..schiza total!!! A szkoda, bo fajny sklep ogólnie:)

maria
użytkownik zarejestrowany

No własnie, jak jest teraz z tymi zarobkami w Carrefourze, bo chyba nie jest tak najgorzej skoro konkurencyjne markety dają 1600-1800 na rękę, nie? W ogóle pracuje się bezpośrednio na umowie z carrefourem, czy raczej zatrudnianym jest się poprzez jakąś agencję i przez to stawka jest mniejsza, bo agencja zabiera 10%?

kapitan błysk
użytkownik zarejestrowany

zarobki, temat kluczowy w tej dyskusji.... Carrefour Polska jeśli oferuje teraz nowe zatrudnienia to dokładnie za jaką stawkę na rękę netto? proszę napiszcie same konkrety, nie bombardujecie forum proszę ogólnikami i widełkami wielkimi. to zbyt poważny temat na takie ekscesy. proszę napiszcie też czy mogę u nich dostać umowę o pracę

...

Jestem klientem CE przy Żelaznej, jednak pewnie już nie długo bo robiąc zakupy u nich można osiwieć(jeszcze bardziej). Jeden oszołom w okularach lata i drze japę na całe gardło, jak to dużo pracy ma, jak to wszystko musi robić sama, a w rzeczywistości lata z papierzyskami i nie robi nic. Skupić na niczym się nie można bo ciagle słychać "ujadanie". No uszy wiedną i odechciewa sie tam przychodzić. Że kierwonictwo pozwala na takie zachowanie??? Tak samo z nowymi osobami. Ciągle tylko narzeka przy klientach. A co to kogo obchodzi. Idę kupić bułki a nie słuchać gderania śmiesznej pani. Poza tym jak zespół się wali, to znaczy, że trzeba trenera wymienić. Porażka ten sklep

MJK

Nie polecam sklepu przy Placu Zamkowym w Warszawie (usunięte przez administratora)

nototy

Witajcie kochani Praca w tym sklepie to szczyt chamstwa i obóz pracy za marne grosze . Pracownicy zmieniają sie jak rękawiczki a kierownictwo to jakaś kpina !! POzdrawiam

vcx

wreszcie znalazłam lepszą pracę, bo ta była poniżej ludzkiej godności

ryszard

kiedyś takie produkty, gdzie kończył się okres ważności lada chwila dawali do paczek świątecznych dla dzieci pracowników !!!

ALA

ten sklep nie ma nic wspólnego z Carrefourem jeżeli chodzi o ceny i towar. Podszywają się tylko pod ich logo. Produkty drogie i nie ciekawe.

jacek - 2011-10-01 11:40:33 sprzedają tam towary po terminie ważności, ale za to przecenione- ostatnio opisana sprawa w Życiu Podkarpackim!!! Ciekawe gdzie jest sanepid? miałem podobny przypadek z tym sklepem !!! była to jednak tania rzecz więc wywaliłem ale następnym razem idę z tym do sanepidu i nie podaruję !!!

właścicielka bardzo chciwa na pieniądze i faktycznie pracowników ma się tam za nic !!!

Janusz z Żurawicy

01 listopada sklepy tomańskiej jak zwykle były pootwierane- tam się na to nie zwraca uwagi święto czy nie trzeba handlować żeby na chleb zarobić !!! A w jej sklepie na krzyżówce w Żurawicy pracowała młoda dziewczyna zamiast właścicielki !!!

ala

robota poniżej najgorszych oczekiwań

x

raz kupiłam tam sól i to przepłaciłam !!!!

żal mi tych pracowników, którzy nie maja wyboru i muszą tam pracować a raczej harować za nędzne grosze a w sklepie faktycznie drożyzna !!!!!

janek

robert

DROŻYZNA i dla tego nic tam nie kupuje . Polecam większe zakupy robić w miescie.

jacek - 2011-10-01 11:40:33 sprzedają tam towary po terminie ważności, ale za to przecenione- ostatnio opisana sprawa w Życiu Podkarpackim!!! Ciekawe gdzie jest sanepid? tak to prawda, też mi się to przytrafiło i już tam nic nie kupuję !!!!

leszek

zatrudniają na śmieciowe umowy, jak się ma pół etatu i tak trzeba robić jak na całym. Żal mi tych pracowników, zwłaszcza jak przed świętami muszą pracować do 22 zamiast spędzać czas z rodziną i zajmować się własnymi przygotowaniami.

lolo

szkoda, że ceny NIE są takie jak w normalnych sklepach Carrefour tylko mocno zawyżone.Nie polecam tam kupować- DROŻYZNA !!!! Zakupy robię w Przemyślu.

niby zarabia się tam 1000zł na rękę, ale często są inwentaryzacje a zawsze wychodzą braki więc ten 1000zł masz mocno okrojony. Tylko desperaci tam robią za nic.

jacek

Zostaw opinię o Carrefour Polska - Żurawica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska