SKOK

Łeba

Opinie o SKOK

jhbjh

@sorejka a powiedz ile można zarobić w takiej pracy i czy jeste przewidziana premia? Widzę że szukają także do Ełku Opiekuna Finansowego, jest ponoć umowa o prace

Ja pracuję od ponad 9 lat. Jest szansa awansu, atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie za wykonany plan. Pensja na czas. Weekendy wolne. Imprezy integracyjne. A pracować trzeba jak wszędzie. Polecam.

Nowa

Hey, tak w ramach upewnienia czy w Kasie Wybrzeże jest pakiet socjalny i opieka medyczna dla pracowników.

Pracownik SKOK Wybrzeże

Witam, a ja pracuję i jestem zadowolona. Plany , jak wszędzie do zrealizowania. Atmosferę sami sobie tworzymy i jest super. Jest fundusz świadczeń socjalnych więc ok. Pensja na czas , z urlopami nie ma problemów . Wcześniej pracowałam w banku i dużo gorzej mi się pracowało, tutaj jest bez porównania. Pozdrawiam

ONA

Witam. Mam nieco odmienne zdanie o Kasie Wybrzeże. Pracowałam tam do niedawna i stosunek do pracownika - naganny. Klient wcale nie jet traktowany indywidualnie, nikt nie przejmuje się jego dalszym losem. Pożyczki należy wciskać i to najlepiej z całym pozostałym pakietem (linia, ubezpieczenia...).

Zostaw opinię o SKOK - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK