Deutsche Bank

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Deutsche Bank

franek

Z tego co widziałem, to w tym momencie firma prowadzi naprawdę wiele rekrutacji w niemalże całej Polsce. Jest z czego wybierać. Ja mieszkam w Warszawie, więc tylko dla mnie widziałem kilka bardzo ciekawych ofert pracy. Słyszałem, że warunki zatrudnienia w tej firmie są naprawdę fajne.

bez jaj

no co wy. jak tam jest? ale naprawdę, bo zamierzam aplikować...

no proszę...

"Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Jarząbek." - To Jarząbek - dobry trener!

Zostaw opinię o Deutsche Bank - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deutsche Bank