Drukarnia MATRIX

Opinie o Drukarnia MATRIX

klient

nie polecam, beznadziejna jakosc wykonania książki

karina

raczej kiepskie opinie... ja moją poprzednią pracę w drukarni Ellert bardzo sobie chwalę. Aż strach pomyśleć co to się dzieje w innych miejscach.

lech

Proszę trzymać się od nich z daleka nie polecam. Wadliwy druk i same problemy

banesto30

możesz się ze mną skontaktować piotrk001 małpa wp.pl

neo

w drukarni matrix źle są traktowani zarówno klienci jak i pracownicy. (usunięte przez administratora)

lenoo

Współpracowaliśmy z tą firmą. Współpraca szybko się zakończyła z powodu wielu wad produktów i niskiej jakości-- zawsze było coś źle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowanie nie polecam tej firmy

banesto30

świadczyłem usługi tej drukarni. za usługi nie płacą od września 2012 roku. pani [usunięte przez moderatora] nie odbiera telefonów. pan [usunięte przez moderatora]nic nie może ... zrobić. zwykli o[usunięte przez moderatora]

OLA

Byłam klientką tej drukarni. [usunięte przez moderatora] TOTALNA !!!!

gosc - 2012-04-23 16:33:37 praca z panią patrycy nie należy do przyjemności. Nie płaci terminowo, wyzyskuje i źle traktuje pracowników. Stanowczo nie polecam!Popieram w 100%. [usunięte przez moderatora]. mały wyzyskiwacz taniej siły roboczej..jak najwiecej wycisnąc z pracowników i jak najmiej zapłacić, do tego zero szacunku. BIG [usunięte przez moderatora] i ona i jej ten smieszny zakładzik co zwie sie drukarnią

gosc

praca z panią [usunięte przez moderatora] nie należy do przyjemności. Nie płaci terminowo, wyzyskuje i źle traktuje pracowników. Stanowczo nie polecam!

Zostaw opinię o Drukarnia MATRIX - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia MATRIX