Drukarnia MATRIX

Opinie o Drukarnia MATRIX

ROZCZAROWANY KLIENT

NIE POLECAM FATALNA JAKOŚĆ USŁUG, ZŁY WYDRUK I BEZNADZIEJNA INTROLIGATORKA

jhk

to super, że można liczyć na stałą umowę @dora. A pwoiedz ile można tam mniej więcej zarobić na reke?

maskit

Hej, a może ktoś wie jak w Drukarni Matrix - oddział Warszawa maja się ludzie na stanowisku operatora maszyn cyfrowych? Czy oferowane przez nich stabilne zatrudnienie oznacza umowe o prace na czas nieokreślony? Jak tez wyglądają te elastyczne godziny pracy, jakimi się chwalą, nie ma tradycyjnego systemu zmianowego?

tłister-ka

no właśnie ja niestety nie mogę nigdzie znaleźć żadnej informacji na temat tych jakichś programów staży i praktyk, możecie proszę podać jakieś namiary konkretne na te informacje? jestem po studiach graficzno - marketingowych więc myślę że zasługuję na zatrudnienie u nich, studia zobowiązują moje też mojego pracodawce, prawda?

tomek

no niedawno oni mieli chyba jakiś program staży albo praktyk z tego co się orientuje tak naprawde, wiec zobaczcie sami jak to wygląda wszystko. Jak ktoś interesuje się ogólnie poligrafią czy zdjeciami to ja myślę, że w drukarni znajdzie się coś do roboty dla niego, wiec czemu by nie wysłąć do nich CV?

śruba

wiecie czy proponuja jakieś stanowiska pracy dla studentów albo osób bardzo początkujących?nakurat jestem taką osobą i bardzo zależy na pracy u nich. bardzo mi też zależy na info jak ewentualnie jak przebiega typowa rozmowa kwalifikacyjna u nich bo boję się jakiejkolwiek wpadki, muszę wiedzieć żeby przetrwać, pozdrawiam

kas

Hej, może ktoś ma coś nowego do powiedzenia o drukarni? Bo jestem tam zaproszona na rozmowę jutro i nie wiem czy opłaca mi się tam iść :)

han

Mnie trochę przeraża ocena na profilu goworka, bo mają ocene 1/6, ale z kolei jedna osoba oceniła, ciekawe czemu tak nisko.

matrix

[usunięte przez moderatora] szefowa wykorzstuie ludzi jak niewolnikow.W dotatko nie placi w terminie a pracownik robi po 12 godzin ze nikt jeszcze nie wlepik jej zadnej kary.Omijajcie szerokim ukiem.

kolo

[usunięte przez moderatora] to trzeba zobaczyc na własne oczy i doznać na własnej skórze. Tam sie po prostu nie daje wytrzymać. [usunięte przez moderatora] to nie pracodawca, ale wyzyskiwacz, poganiacz niewolników.

Praca jak każda teraz wszędzie chcą żeby ( usunięte przez administratora ) i co mamy nie pracować ,da sie wytrzymać nie przesadzajmy :)

anonimek

Witam,pracowałam w drukarni jeszcze w Iwicznej ponad dwa lata, poznałam kilka fajnych osób z którymi utrzymuję kontakt do dziś ale o warunkach pracy nie mogę powiedzieć niestety nic dobrego i zgadzam się z zarzutami poprzedników, pozdrawiam starą ekipę, nie dawajcie się!!!

NapalonyOlek

A raczej nie zwolniłem się odszedłem bo o umowie mogłem zapomnieć. A praca a czarno mnie nie interesowała

Zostaw opinię o Drukarnia MATRIX - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia MATRIX