i tak ja i dowcipna i dowipny bylem w ulu i tam tylko byly beczki z ruszajacymi sie odcientymi koncznami i one dzilaja tak jak nizej opisuje to wirus bakteria ktura produkuje pochodna witaminy b12 jak nizej oisalem i to tyle
WSKRZESZANIE DO ŻYCIA NA PRZYKŁADZIE BABCI POLSKIEJ, CO PO 11 GODZINACH JUŻ, GDY JEJ SERCE STANĘŁO I KREW ZAKRZEPŁA I BYŁA W LODÓWCE PRZEZ 7 GODZIN TO PO WYJĘCIU JEJ Z LODÓWKI STĄPIŁ JEJ DUCH I SERCE OŻYŁO, na jej przykładzie to opisze..
Wiec tak się ta historia potoczyła ta babcia pewnie czymś się zatruła, dlatego tak krótko trwał stan wskrzeszania 11 godzin, bo to trwa i miesiąc i osoby modlące maja wpływ nad tą naturalnym biologiczną cechą życia, bo maja wole a nie winy a niemodlące osoby maja winy wtedy niema się wpływu nad rzeczywistością, osoby modlącej duch wstępuje do ciała, gdy ono ma siły do życia w 80 procentach a osoby niemodlącej za kare, gdy sił ciało ma 40 procent,. Abyście to zrozumieli musze wyjaśnić wam najpierw działanie witaminki B12 a na przykładzie jej w sexy działaniu, czyli tak dzieci od urodzenia maja swoje sexy i się rozwijają bawiąc lalkami z dom rodzinne czy to gay, ( homoseksualne dziecko) czy lesbijka czy bi czy heteroseksualne dziecko a w wieku 13, 14, lat jak następuje przemiana mózgowa w dojrzewaniu zaczyna szczególnie działać witaminka B12 a poruszyć zwód i już 7 letniemu chłopcu się da, ale nie jest to naturalne jego samoistne poruszenie dojrzewania.. Zanim to zacznę opisywać musicie zrozumieć ze komórki składają się z ł dwóch błon komórkowych wewnecznej i zewnecznej do 13 lat witaminka B12 znajduje się na wewnecznej błonie z fosfolipidów koło kanalika białkowego a w dojrzewaniu przechodzi witaminka B12 na błonę komórkową Zewnecznej koło receptorów białkowych komórki w nerwie to na nich neuroprzekaźnikowe własności zachodzą a na błonach w komórkach nie nerwowych tez pewne cechy reguluje witaminka B12.a w szczególności witamina b12 reguluje np. w błonach białkowych komórki ciśnienie i wsysanie do komórki jakiś substancji lub z niej pozbywania się i tak witamina B12 wchodzi i działa w jelitach w Jelicie cienkim tym pierwszym idącym z żołądka i ona uiszcza się w drugiej zewnecznej błonie, co powoduje zwężenie się kanaliku białkowego na zewnecznej jej części
I powoduje ona w jelicie ze łatwiej do krwiobiegu przez komórki żył i ścianki jelita wchłaniają się substancje naznaczone przez dna i jak jest kanalik białkowy ściśnięty na zewnącz to powoduje to wyciskanie i nawadnianie jelita, czyli powoduje ta B12 to ze kanalik białkowy ściska się na zewnącz i reguluje tak ciśnienie komórki a jak by siedziała b12 na wewnecznej błonie to wtedy by były chirurgiczne zaparcia i zapalenia, bo pozyskiwałaby wtedy komórki wodę z jelita w górnych swoim biegu, bo gdy znowu b12 wyjdzie na zewneczną błonę w jelicie grubym to wtedy zamiast stamtąd pozyskiwać wodę by kał był Twardy to ona go rozmiękcza i biegunki, w pierwszym przypadku tez mogą być biegunki, bo organizm się broni i rozmiękcza w dolnym biegu jelita, i witaminka B12 jest w użyciu w organizmie jeszcze w oczkach w pałeczkach ich i nerwach biegnących do mózgu, bo jak wyjdzie na zewneczną powłokę nerwu w pałeczce oka od strony górnej nerwu to powoduje łatwiejszy przesył podziwu świata przez promienie światła do mózgu po prostu czulszy jest wtedy nerw a jak się np. Rosjanie upijają tym alkoholem, co od niego się ślepnie to wtedy witaminka b12 ucieka z błony zewnecznej na błonę zewneczną i wtedy Się ślepnie i w zależności później od wiary jak jesteś osobą modlącą to masz wpływ na to powraca wzrok lub nie, Rosjanom powraca często, bo po prostu witaminka b12 powraca na zewneczną błonę komórkowa nerwu oka, w trzecim miejscu występowania witaminka b12 występuje w umyśle na nerwach, ale na jego dolnej części receptorze i zwęża do na zewnącz, co powoduje wychwytywanie swobodne neuroprzekaźników z receptorów i ich bieg po organizmie bez powrotnego ich wychwytywania przez umysł w założeniu 7 razy ich pulsowania aż w końcu kora mózgowa je wychwyci w szarych komórkach gdzie witaminka b12 jest na wewnecznej błonie fosfolipidowej, czyli Witaminka B12 podaje w umyśle nie wychwytywanie impulsów nerwowych powrotnych nawet dotyku tak się dzieje u niedźwiadka w czasie zimowego letargu, wtedy witaminka b12 u niedźwiadka wychodzi w większości części umysłu na zewneczną powlokę fosfolipidów i wtedy neurony mu krążą po swoich Ścieszkach nerwowych od góry do dołu i jak by był na dopalaczu jest to wtedy trochę bezwiedne działanie umysłu, a nam w sexy wychwytuje się dzięki niej bez więdnie z synaps neuroprzekaźniki gabar i glutaminianu te sexy, ale i acetylocholiny serca czy dopaminy i serotoniny zmysłu podziwu słuchu i paczenia i ner adrenaliny czeskości tez neuroprzekaźnika i działania w problemie, ( księża jak chcą mieć celibat to mogę według wiary im powstrzymać tę cesze, ale sexy dalej maja) i testosteron, który jest takim neuroprzekaźnikiem, który wchodzi na największy receptor i tez o