Dino Polska

Śrem

Opinie o Dino Polska

Mg

Dino to najgorszy pracodawca .Wymagają wiele a nic nie dają. Socjal żaden a bony na święta(tylko boże narodzenie) to kpina w tych czasach lepiej powiedzieć że nic się nie dostało niż się przyznać do 100 zł

Balbinka

Właściwie to mam pytanie, czy jako kasjer-sprzedawca muszę isc na stanowisko mięsne pracoeac, dodam ze jestem dosc drobna osoba u nie wszędzie siegam a poza tym praca na miesnym mnie brzydzi(miesko i wedliny mamy świeże ale to stoisko mnie cofa,tak już mam

@Balbinka 22.08.2017 18:13

A czy przyjmując się do Dino nie miałaś świadomości że jest tam też mięsny

Alicja

@anons czyli pracownik ma z własnej kieszeni pokrywać czyjeś transakcję i czekać na "wyrównanie" ze strony firmy? A jak pracownik w danej chwili nie ma środków do pokrycia takiej płatności?

@Alicja 05.09.2017 20:48

Pokrywa te transakcje które są kartą na podpis ale tylko wtedy gdy kasjer nie zostawi sobie oryginału z podpisem lub gdzieś zagubi takie potwierdzenie z podpisem

@borys 06.09.2017 07:19
bzdura nikt nie pokrywa z własnej kieszeni zadnych tranzakcjii

To gdzie ty pracujesz bo chyba nie w Dino

Alicja

@jejku5 dziękujemy za Twoją szczegółową opinię. Czy zgłaszaliście gdzieś takie sytuacje? Mówiliście komuś o Waszych potrzebach?

Kierownik
@Kierownica 08.11.2017 17:05
Święta prawda

To prawda !!! Mnie osobiście rozbraja jak spieszymy się rano, biegamy bo tyle jest pracy, szykujemy się do kontroli a np. jedna z pracownic chodzi żółwim tempem i ma na wszystko wywalone. Zaraz będą same takie Panie tam pracowały bo te szybsze odejdą do konkurencji. A pensja dla każdego jest taka sama. Powinny być premie do rozdysponowania przez kierownika dla starających się pracowników - tak na zachętę i podziękowanie.

Ciekawa ???
@Kierownica 08.11.2017 17:05
Święta prawda

Gdzie się podział komentarz ten wcześniejszy od Kierownica - tam byla napisana prawda!!! Ale komuś się nie spodobało i jest skasowana Hahaha. Ale ściema na tych opiniach... ściema ściema jak a całym Dono

Beata

Witam panstwa jestem klijentka sklepu DINO w Lutomiersku w wojewudztwie lodzkim .Bylam w sklepie przed poludniem ludzie z kosciola wychodzac przyszli do sklepu po zakupy zrobila sie oczywiscie kolejka to oczywista sprawa po wybraniu odpowiednich zakopow idziesz do kasy zeby zaplacic ,bylam chyba 4 w kolejce nikogo nie bylo za mna ale po jakims czasie odwracam sie i widze tlum ludzi przy kasie ,starszy pan poprosil kasjerke ktora obslugiwala klijentow czy moze poprosic droga pania bo jest kolejka pani odpowiedziala milo i grzecznie ze za dwie minutki przyjdzie bo ma przerwe Panu sie nie spodobala odpowiedz pani i stwierdzil ze zrobi zdjecie (nie pytajac sie nikogo o zgode czy moze zrobic zdjecie)i wysle do centrali DINO jak pracuja kasjerki tego oto marketu. Prosze pana ja codziennie robie w tym markiecie zakupy panie sa zawsze mile i usmiechniete po mimo ze jak karzdy z nas ma ciezki dzien te panie wyglondaja jak by nie mialy jest bardzo mila i przesympatyczna obsluga w tym sklepie a panu jak przeszkadzala taka duza kolejka mogl pan po prostu wyjsc, drzwi sa zawsze otwarte bo same sie otwieraja . W czym byl dla pana taki problem zeby poczekac dwie minuty jak przyjdzie druga kasjerka i zacznie obslugiwac klijentow czy te panie nie zasluguja na 5 minut przerwy na sniadanie czy te panie maja chodzic bo jasnie hrabia stoi w kolejce i trzeba go obslurzyc bo zaras jest donos do centrali bo hrabiemu korona spadnie jak go szybko nie obslurza kasjerki . To bylo w niedziele dnia22-10-20017 w Lutomiersku Market DINO Super ze bedziecie mialy co druga niedziele wolna odpoczniecie sobie od takich dziwnych ludzi jak ten pan .

Pracownica Dino
@Beata 26.10.2017 17:35

Beata
@Pracownica Dino 27.10.2017 16:10
Beata,aż dziw ,że są tacy klienci jak Ty. Dzięki za zrozumienie,oby takich więcej a praca byłaby o tyle milsza....

Nie ma za co dziekowac rozumiem was a ja lubie panie w dino ktore sa przesympatyczne i z ktorymi mozna normalnie porozmawiac i przez chwile porzartowac przy kasie .Z mojej strony Durzy Szacunek dla Was

Alicja

@anons rozumiem, czyli teraz już jest wszystko jasne. Dzięki za informacje. @Lara nie jestem szefem, ani w żaden sposób nie jestem związana z Dino Polska. Jestem moderatorem forum gowork.pl i generalnie moim zadaniem jest wprowadzanie więcej meteorytyki w dyskusję. Bardzo cieszy mnie fakt, że są osoby, takie jak @anons, które życzliwie i chętnie opowiadają o praktyce pracy w tym miejscu. To pomaga budować obraz pracodawcy na forum.

arek

Jak tam wygląda praca kierowcy

Felippe

nie jestem co prawda pracownikiem sieci Dino, ale jako pracownik marketu innej sieci i obserwator wszelkich for nt pracy w handlu nie moge przejsc obojetnie obok tematu. Pracuje 4 lata w tesco, od 3 jestem zastepca kierownika, zdazylem "obleciec" 4 sklepy(dwa wysokoobrotowe, jeden srednio, jeden niskoobrotowy). Piszecie ze pensja zastepcy na poziomie +/- 2000 netto plus premia? to macie raj. Teraz od miesiaca mamy mniej wiecej takie pensje(dokladnie 2900 brutto)bo zmienili nam strukture stanowiska(czyt. odpowiadasz ZA WSZYSTKO i musisz umiec WSZYSTKO), do tej pory moja pensja to bylo 1750 zl na reke. Na zmianie najczesciej ja i dwie kasjerki, czy to rano czy po poludniu. Z tego jedna czesto na 6 albo 4 godz, wiec na koniec zmiany zostawalo sie z jedna. Pracy od zaje*ania, wiadomo jak wszedzie. Zarowno fizycznej jak i biurowej. Tez milion meili, telekonferencje regionalni na wizytacjach przeczyli sami sobie. Ale juz zdazylem sie przyzwyczaic do takiego systemu pracy i nie przeszkadza mi to. Czesto slysze ze w lidlu maja lepiej bo duzo lepsze zarobki. a w biedrze lepiej bo wiecej ludzi na zmianie. Ok, wchodze na forum lidla"patologia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nadgodziny nie idzcie tam!", kumpel pracuje w biedrze pytam jak jest"malo ludzi, ch*jowe kierownictwo, rozliczenia kwartalne, nie pchaj sie tam!". Czytam w necie ze Dino sie rozwija,widze oferte na kierownika, mowie poczytam forum zobacze i czytam dokladnie to samo. Idac tym tokiem myslenia lepiej zostac w domu na bezrobociu i ciagnac 500+. I teraz nie wiem czy faktycznie tu jest w tym Dino taka patologia dekady, czy po prostu niektorzy ludzie nie nadaja sie do handlu. Pozdrawiam cieplo, trzymajcie sie.

Alicja

@anons może to pytanie "laika", ale w takim razie, dlaczego tylko te z podpisem? Jest inny proces ściągania takiej należności z konta? Jak rozumiem - w innych przypadkach, kiedy nie ma kopii potwierdzenia z terminala nie ma takiej potrzeby?

@Alicja 19.09.2017 08:49

Widzisz w tej chwili mamy takie terminale i program że tylko przy transakcji z podpisem drukuje się oryginał i kopia w innym przypadku drukuje się tylko oryginał który oddaje się klientowi nam nie jest nic potrzebne

Patryk

Każdy ma jakąś odpowiedzialność za sklep. Ale nie ma co pytać o takie rzeczy w dziale z opiniami.

Maz ewentualnej przyszlej pracownicy.

Witam. Czy to prawda, ze pracownik ma odpowiedzialnosc finansowa, za towar lub manko? I czy to prawda, ze jesli ktos placi karta ( kredytowa/platnicza) zwymaganym podpisem, to jest tak, ze najpierw te pieniadze odciagaja pracownikowi,a pozniej gdy pieniadze wplywaja na konto sklepu ,to oni zwracaja pracownikowi, a to moze trwac nawet 3 miesiace?

@Maz ewentualnej przyszlej pracownicy. 29.08.2017 17:01

tak to prawda - NIESTETY

Alicja

@zara, forum to nie jest miejsce, gdzie można obrażać innych ludzi. Wiele osób pracuje w Dino i na pewno nie życzą sobie takich uwag pod ich adresem. Dyskusja dotyczy tutaj konkretnej firmy o innych w handlu można podyskutować na innych wątkach.

Balbinka

Ja uważam ze na miesnym powinno zatrudniac sie osoby z predyspozycjami do tej pracy, tzn ze kierownik marketu powinien rozdysponowac tak pracownikow zeby kazdy robił to co umie najlepiej. Bo jak ktos jest od wszystkiego to jest do niczego

julita

Wysylal ktoś wypowiedzenie o pracee prosto do krotoszyna? Bo kierownik napewno nie podpisze za porozumieniem stron.

Zniesmaczony

Nie polecam Dino Praszka. Kiedyś często tam robiłem zakupy, a teraz idąc tam trzeba czekać aż łaskawie przyjdzie ktoś na mięsny (zwłaszcza popołudniu). Pani z tyłu na fajeczce po czym nie myje rąk i obsługuje klientów. (Ewidentnie czuć papierosy). Minę ma taką jak by za karę robiła, zresztą jak jest na kasie to ma nie lepszą. Wieczorem już nie kroją szynki ani sera bo maszyna umyta. Odechcialo mi się robić zakupów.

Alicja

Firma prowadzi teraz szereg rekrutacji - głównie na kasjera/ sprzedawcę. Część z nich jest skierowanych dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy warunki zatrudnienia dla takich osób są takie same?

kierownik

Ile czasu trwa szkolenie na kierownika w innym sklepie? Na jakie zarobki można liczyć na początku?

Alicja

Dobrze, że w firmie w ogóle można liczyć na wyrobienie premii. Tylko oczywiście musi być ona wypłacana @Lola, od czego to zależy? Skoro coś pracownikom zostało obiecane firma powinna spełniać raz dane słowo. Dajcie znać jak to wygląda, tak żeby inni użytkownicy mogli się do tego odnieść i wyrobić sobie własną opinię na temat Dino Polska.

Lara
@Alicja 09.08.2017 14:07

Alicja ja widzę po wpisach ze ty jakimś szefem jesteś albo osobą podstawiona do udzielania informacji.. jak czytam te komentarze to głowa boli.. wy się dziwicie ze ludzi do pracy nie ma... Do tego dwie osoby na tak dużym sklepie??? Premie tylko dla kierowników??? A jeszcze wypłata dla kierownika sklepu 2000 to chyba jakaś kpina... ojoj Alicja a z prawa pracy to na jakieś szkolenie powinni Ciebie wysłać

Pracownica

Jak to wygląda z premią na waszych marketach? U nas jak narazie niema jej w ogóle.

Lola
@Pracownica 24.07.2017 13:45

U nas oprócz kierownika i zastępcy to nikt nie ma chociaż nam się należy. Mam wypracowaną.

jarek

i niszczy dino marke czyli i ziemniaka daje przeterminowanego czyli przeworzonego w chłodni i ziemniak gnije nabiera słodkosci czyli są terrorystami smaku,zmiencie sie

hyhm
@jarek 13.06.2017 08:19

czlowieku wgl nie rozumiem o czym ty piszesz?! ortografia tez sie klania

tomek

aspołecznych ludzi i na nich działa wycią z krokodyla i niedzwiedzia

jarek

i dlatego tez besplodna bez opini i zadania kur bo dziecko je ma a go nieszanowala i mu rub jesc

jarek

opole dino niemodlinska a wpływ miała do reklamacji a obrazała ,,,prosił bym by nie likwidowano moich wpisów bo zmieniła się marka boczku z Rydzyny bo za słony powinniscie uprzedzic klijenta o tym i jak taki zostanie bym w nietrafny zakup nie trafiał i dzis to podałem kierowniczce z dino co mnie poobrazała i powiedziała ze nie umie tego załatwic a dzwoniłem do niej o reklamace a to była alina kierownoczka tu dokladnie mó kolega zdwonił ze mna

@jarek 11.06.2017 14:23

tu tez oprucz kilku słuw dodatkowych obrazajacych wedle chcenia zrobienia reklamacji poobrazala ze mój kolega jest pijany a co nie moze sie napic i swiadczyc o sobie o frajerstwie jakie przezyl zmiany marki tu jej za to nagana a zwolnic najlepiej bo klijentow obraza

Alicja

@Klięt § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie naprawdę takie sytuacje pojawiają się w Dino Polska?

Klięt

Witam serdecznie jeżeli chodzi o zarobki szału nie ma wymagania bardzo duże kierowniczka sklepu Dino łódź ul.Pabianickiej wprowadza mobbing jest poprostu nie możliwa wprowadza między ludźmi chaos grafik zmienia z dnia nadzień nigdy nie można zaplanować sobie dnia.Ludzie bardzo narzekają na tą panią czy wykoncu ktoś z szefostwa przyjżał by się tej pani albo zostanie to zgłoszone do Jnspekcji pracy. Więc pani kierownik z Łodzi z Dino z ul. Pabijanickiej nie zostawimy tego tak jak jest niech Pani zastanowi się nad swoim zachowaniem i co pani mówi do ludzi. Mamy nadzieję że wykoncu ktoś z Krotoszyna pszyiży się zachowaniu pani.

Aga

W jakich godzinach pracuje kierownik sklepu dino?

Alicja

@jasiu uważasz, że pracownicy Dino Polska nie są odpowiednio motywowani przez firmę. Dziękujemy za Twoją ocenę. Jak uważasz, w jaki sposób firma powinna motywować swoich pracowników do działania?

Do Alicji z krainy czarów.
@Alicja 31.05.2017 10:39

Alicja czytaj uważnie. Masz odpowiedzi powyżej! Jesteś z GoWork.pl a zachowujesz się jak nasi kierownicy którzy nie potrafią słuchać i wyciągać wniosków.

Olcia

@Alicja intersesuje mnie praca na stanowisku kasjer-sprzedawca lub wykładanie towaru

jejku5
@Alicja 30.05.2017 13:12
@jejku5 czy naprawdę zdarzało się, że gdy było mało pracowników na zmianie nie było przerwy przez 8 godzin pracy?...

Dokladnie tak. Zdarzaja sie 2 osoby na zmianie. Wtedy nie ma przerwy, bo jak? Nie ma osob zeby sie zmieniac. Gdy jestesmy glodne lub chce nam sie pic to przewaznie zjemy dwa kesy po katach i lecimy dalej pracowac. Wychodzimy duzo pozniej po zamknieciu sklepu. Bo nie jestesmy w stanie wyrobic z czasem.

Alicja

@Olcia, a praca na jakim stanowisku Cię interesuje? Ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić w zależności od docelowego stanowiska.

Olcia

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca w dino w Żorach?

Alicja

@Pracownik dziękujemy za Twoją opinię. Nie współpracuję z Dino Polska. Jestem pracownikiem Serwisu GoWork.pl i chętnie poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu. Kto jeszcze uważa, że w firmie Dino Polska przydałyby się szkolenia pracowników? Może dobrze by było, gdyby więcej osób zgłosiło takie zapotrzebowanie?

oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Zgłaszanie swoich uwag nic nie pomoże. Wszystkie nasze uwagi trafiają w eter. Przykładów można mnożyć! Przykład z ostatniej chwili. Rano na zmianie 4 osoby. (Bo w Poniedziałki mamy dostawę). Oczywiście dostawa jak zwykle przychodzi zwykle ok 13. Wiec panny z porannej zmiany zajęte są dyskusjami i obgadywaniem. Dostawa przychodzi o godzinie 17 na moja zmianę gdzie jest nas trzy. Kolejki do lodówek nabiałowych. Na dworze 27 stopni. O ile woda może stać to produkty typu czekolada popłyną... parking pełen samochodów. W mojej głowie rozterki... Zostawię towar rozkradają, albo popłynie. Pójdę będę słuchała wyzwisk od klientów. Moja decyzja ide wypisać dokumenty. Na mięsie koleżanka pojemniki z mięsem ma przy wejściu na sklep jest taki ruch ze nie nadąża z dokładaniem w ladzie. Na magazynie okazuje sie ze jest 13 palet! Polowa na podmianę ale magazyn z poprzedniej dostawy nie został opróżniony bo dziewczyny rano były zajęte głupotami... W międzyczasie dzwoni konwojent ze będzie do 30 min. Dzwonek z kasy dzwoni. Wyzwiska, krzyki od klientów o tym nikt nie mówi... Na nastepny dzien przed praca pani kierownik prosi mnie na słowo. I pyta co sie wczoraj działo. Byly skargi od klientow. Dzwonila regionalna i kontrola będzie... Nawet dysponuje odgórnym zdjeciem z monitoringu. Ze kolejki ze sklep zastawiony bla bla bla. Zal mi siebie bo nie mam mozliwosci zmiany pracy. To jedyna praca w mojej miejscowosci i jestem na siebie wściekła ze daje sie tak traktowac. Teraz okres urlopowy, nie wiem co robić najchętniej bym sie zwolniła. Jak widze na popoludnie 3 osoby chce mi sie plakac. Nie wyrabiam sie na czas. Ze zwrotami. Z fejsowaniem z umyciem sklepu. Wychodzimy po 23! Dziewczyny nie chca sie uczyc prowadzic zmian, przez co ciagle wsadzaja mnie na popołudnie. Kierowniczka robi swoje reszta jej nie interesuje. Regionalna udaje ze sie zajmie sprawa a od swiat nie dzieje sie nic. Ludzie zatrudniaja sie i odchodza bo maja dosyc pracy w 3 osoby i ciągłych pretensji. Jestem kasjerem funkcyjnym mam 2x wiecej obowiązków a zarabiam tyle co zwykly kasjer. Na umowie mam kasjera sprzedawce a obowiązki młodszego zastępcy kierownika za te samie pieniadze. Nawet te ktore na zwolnienia chodza maja tyle samo. Gdzie tu sprawiedliwość? Co powinno sie zmienic? 1. Na popołudnie od poniedziałku do piątki 4 osoby na zmianę. (Wtedy można w miarę wszystko ogarnąć i dziewczyny o godziwej porze wypuscic na przerwę). Zrobic zwroty itp. Oni na górze nie wiedza jaka nasza praca jest ciężka. Chętnie bym ich posadziła na tym krzesełku w sklepie i patrzyła jak sie beda zachowywać po miesiącu pracy. 2. Rano w zupełności na zmianie wytaczą 3 osoby z kierownikiem. Kierownik nie zajmuje się 8 godzin papierami. Moze sprawdzic daty na nabiale i dołożyć nabiał lub warzywniak. Po co im 4 lub 5 osób na zmianę rano skoro i tak nic nie robią? Niech mi ktoś wytłumaczy. Dostawa rano przyjeżdża ok 10 to niech zaczyna wstawiać ludzi na środkowe zmiany 10-18. 3. Umowy- jesteś kasjerem masz umowę kasjera swoja pensje jasno określony zakres obowiązków i masz sie z nich wywiązywać a nie tak jak teraz na 10 pracowników sklepu jest 4 osoby funkcyjne... I zarabiam tyle co kasjerka która dokłada piwo, alkohol, obsługuje klientów i prase. Stanowisko kasjer funkcyjny powinno byś odzielnie skoro nie jesteście w stanie przeszkolić wszystkich pracowników do tych funkcji. A jako motywacja dla nich do nauki powinny byc zabierane premiie! 4. Inwentaryzacja drobiu w piątki i soboty? Po co? Jedna inwentaryzacja wystarczy (kolejny powód dlaczego na zmianie powinno być 4 a ni jak do tej pory 3 osoby kiedy to zrobić) i wyjść o 22.15? Marzenia! Z tych wyjsc jak wychodze po pracy to juz mi sie miesięcznie jeden lub dwa dni wolnego nazbierały ale na listach tego nie ma. Gdzie giną te nadgodziny? Przedstawiam 4 najbardziej istotne problemy. Reszta na pewno poniżej sie pojawi...

Zara
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste 28.05.2017 16:58

żałosne miłośniczki dino polska ,śmiać mi sie chce z was.Uwiesilyscie sie tej beznadziejnego markeciku i berety wam zryli.haha za najniższą krajową tyracie jak woły,a w handlu potrzebują na każdym kroku za godziwe warunki,Kariery tez tam nie zrobicie ,wiec chyba jesteście masochistkami i wam to pasi, bo innego wytłumaczenia nie ma,Regionalna asia ta to dopiero jest pośmiewiskiem rok boży w jednych lumpach pewnie nawet się nie przebiera spać,Wasza Idolka hehe

dorosła
@Zara 26.08.2017 23:13

oj nie ładnie , proszę dorosnąć bo może Pani kiedyś chodzić w tych samych ciuchach co dziennie ..smutne

Alicja

@Pracownik Dino dziękujemy za Twoją opinię. Podsumowując, uważasz, że pracodawca powinien zapewnić odpowiednie szkolenie dla swoich pracowników, którego obecnie brakuje? Może warto w takim razie zgłosić swoje uwagi do przełożonego?

@Alicja 25.05.2017 12:52

Właśnie o to chodzi szkolenie powinno być narzucone odgornie a tak nie jest.Moje uwagi wielokrotnie były zgłaszane do przełożonego ale niestety To nie rokuje.Tak jak pisałam wiecznie nie ma czasu wiecznie jest do zrobienia wiele innych rzeczy a na szkolenie pracowników albo nie ma czasu albo chęci. JEZELI Jesteś osoba wpływowa to proszę tylko o to aby ten temat został poruszony.Z chęcią pracuje w Dino ponieważ to Polska firma ale wydaje mi się ze na temat zarządzania firma jeszcze trochę powinna włożyć zainteresowania.Pozdrawiam.

Alicja

@wra według Ciebie praca w Dino Polska jest pracą niewolniczą. Co dla Ciebie to oznacza? O warunkach pracy na jakim dziale wspominasz? Piszesz również o tym, że kontrole 'czepiają się' błahych rzeczy. Czy możesz podać jakiś przykład?

Pracownik Dino
@Alicja 23.05.2017 09:40

Witaj Alicjo jestem pracownikiem Dino od 1,5roku.Pracuje na dziale mięsnym jest to bardzo ciężka praca między innymi dlatego ze sklep Nasz jest sklepem wysokoobrotowym.Mamy problemy z personelem ciągle brakuje ludzi do pracy.Niestety nie mamy stałej ekipy.Kontrolę jeżdżą często zazwyczaj wszystko wychodzi ok.Nie mamy ludzi do prowadzenia zmian ponieważ jest zawsze duży ruch i nie ma ich kiedy przeszkoli a i też nie bardzo chcą się szkolić.Moim zdaniem powinni szkolić od samego początku jak przyjmują do pracy a nie w momencie kiedy Przyslowiowo stoimy pod ścianą.Czy nie da się wymagać odgórnie aby personel był wyszkolony potrafił poprowadzić drugą zmianę każdy a nie trzy osoby na krzyż. Zaczyna się sezon urlopowy i problemy sie nawarstwiaja bo brakuje personelu na mieso (nie każdy chcę pracować na tym stoisku,nie każdy potrafi)brakuje ludzi do prowadzenia 2zmiany ponieważ nie szkola. MOJA PROŚBA JEST MIANOWICIE TAKA ABY KAZDY JAK TRZEBA ODPRACOWAL DNIOWKE NA MIESIE A JAK TRZEBA TO I NA SKLEPIE ZMIANE POPROWADZIL.

wra

Praca niewolnicza za najnizsza i te chore kontrole porazka czepiaja sie nieraz bzdur aby czlowieka zdolowac. Niech przyjda pracowac w 3 na zmianie to zobacza jak jest fajnie

Klientka
@piotr 22.08.2017 20:38
Jestem klientem tego sklepu od początku otwarcia. Początek był OK ale dzisiaj nie ma dnia żebym w kolejce nie stał 10 do 20 mi...

Dino w Kaźmierzu to jakaś masakra na obsługę na stanowisku mięsnym czekać to mało powiedziane , panie muszą się nagadać albo robiá sobie przerwę na papierosa to jakaś masakra

Kajko
@Klientka 22.08.2017 21:09

Widzę że ten mięsny pod względem obsługi to w wielu Dinach daje do zyczenia.

Miła

Witam. Możecie mi napisać jak wygląda praca zastępcy kierownika i jakie jest wynagrodzenie? Czy to prawda że trzeba się szkolić w sklepie wyjazdowym aż 3 miesiące? Jak wygląda zwrot kosztów za dojazdy czy jest tak jak mówią na rekrutacji? Przyszły pracownik...

@Miła 20.05.2017 18:43
Mam jeszcze pytanie jaka daja umowę? I ile do przepracowania godzin ma zastepca? Bo w sklepie w którym mam byc ma być tylko 2...

Umowa o pracę po okresie próbnym na cały etat, ilość godzin do przepracowania 40 tygodniowo. Czy warto to zależy od Ciebie, w jakim rejonie mieszkasz, i co oferuje rynek pracy w twojej miejscowości . Dino to sieć szybko rozwijająca się , jak się starasz można szybko awansować. Kierownik wprowadza codziennie pieczywo,przyjmuje prasę. Raz na jakiś czas wprowadza gumy i leki, ale na wprowadzanie faktur są gotowe makiety i nie jest to trudne. Wieczorem zastępca zdaje pieczywo, prasę i zwrot pojemników AGRO- też łatwe. Opinie wypisywane tutaj CZASEM są prawdziwe, ale tylko czasem, popracujesz trochę to sama ocenisz.Problemem w tej sieci jest taki, że na każdym sklepie jest za mała liczba pracowników i niestety mała płaca w porównaniu do konkurencyjnych marketów . Ale z tym firma musi coś zrobić bo odchodzi coraz więcej pracowników i już niedługo nie będzie miał w nich kto pracować:)

@Miła 20.05.2017 18:43

Alicja

@karo piszesz, że jesteś zadowolona z pracy w Dino Polska. To bardzo dobrze. Co więcej możesz napisać o pozytywach pracy w powyższej firmie? Co Ci się szczególnie podoba? Jakie stanowisko piastujesz?

karo

zgadzam się,że dużo zależy od kierownika sklepu...ja też pracuję w dino i przyznać muszę( nigdy nie marzyłam o pracy w markecie),że to jeden z lepszych pracodawców. firma dba o pracownika,nie ma problemu co do urlopu czy zastępstwa...ale wiadomo trzeba pracować jak wszędzie. z doświadczenia wiem że narzekają ci,którzy wcześniej nigdzie nie pracowali i nie mają porównania.

Alicja

Sytuacje, gdzie pracownicy spożywają alkohol w godzinach pracy najlepiej zgłaszać przełożonemu/kierownikowi/dyrektorowi.

ADAM

PAN ADAM I TAK WIDZIAŁEM TU POST ZE PRACOWNICY PIJA TO PRAWDA BO W OKIENKU NA SKLEIE MOZNA SPOTKAC I DWADZIESCIA SETEK WYPITYCH PRZEZ OCHRONIAZA W CZASIE PRACY I NAPEWNO TO JEST DOZWOLONE PRZEZ PRACODAWCE BO TO WIDZAC ZE PODPITY DZIS TAM OD WCZORAJ STOI JEDNA SETKA NA OKIENKU Z BOKU SKLEPU

Alicja

Dino Polska liczy na dalszy wzrost wyników. Wiecie, że firma chce mieć 1200 sklepów do 2020 r.? Więcej informacji możecie przeczytać pod linkiem: http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/dino-polska-liczy-na-dalszy-wzrost-wynikow-chce-miec-1200-sklepow-do-2020-r,143960.html

TOMEK

I TAK SKŁADAM SKARGE NA KIEROWNICZKE I NA ZASTEPCZYNIE CO OSOBISTA NA REGIONALNEJ RECE PEWNIE TEZ ZŁOZE I PIERWSZYM ZAZUTEM JEST ZE NIEPOTRAFIOM UCZYMAC PERSONELU I JEST WIELKA ROTACJA PRACOWNIKOW I STAD ZANIEDBANIE PLYNIE DO MNIE KLIJENTA CZYLI NIERAZ SIE ZDAZYLO ZE ZAMUWILEM SOBIE ODSTAWIENIE GOLONKI I PRACOWNIK SIE ZMIENIL I JUZ NJIE MIALEM CO ZJESC ,I JEST NIEPRZYJEMNIE CHODZIC DO SKLEPU GDZIE SIE Z OSOBAMI ZAPRZYJAZNILO A ICH NIEMA CO WYNIKA Z TRAKTOWANIA PRACOWNIKUW PRZEZ PERSONEL PONIEWAŻ I ZAUWAZYŁEM ZE ZMIANY KIEROWNCZKI UKLADAJOM POD SIEBIE CZYLI NA RANNEJ ZMIANIE SZEŚĆ OSUB A WIECZOREM NIE MA MNIE KTO OBSŁUZYC I PRACOWNICY SKARZYLI MI SIE ZE NIE MAJA CALYCH SOBUT I NIEDZIEL WOLNYCH TYLKO W ROZBI I PLACZE ODCHODZA NA SKLEPIE BO KIEROWNCZKI UPOMINAJA PRACOWNIKOW NA SKLEPIE ZAMIAST W STREFIE INTYMNEJ SKLEPU A ROTACJA PRACOWNIKOW WYNIKA MYSLE TEZ STAD ZE ZMIANY SA ZLE USTAWIANE I POWAZNYM PROBLEMEM SA TEZ ZIEMNIAKI KTURYCH STAN ZYCZY SOBIE WIELE DO ZYCZENIA CZYLI SA W POCZATKOWEJ FAZIE ROZKLADU PO PRZEMROZENIU NABIERAJA OCHYDNEGO SŁODKIEGO SMAKU CO ZGASZALEM WOBEC KLIJENTOW ODMAWIAJAC IM KUPNA TYCH ZIEMNIAKOW CO PERSONEL KIEROWNICZY SŁYSZAL A ZAMIAS ZAREAGOWAC TO OSTATNIO PRZY TAKIM UPOMNIECIU DANIU DOBREJ RADY KLIJENTOWI PODESŁALA DO MNIE KIEROWNICZKA OCHRONIAZA BY MNIE ZDEPRYMOWAC,I TU BYM ZYCZYL SOBIE DOBRE ZIEMNIAKI Z PODPISEM ZE PRZECHOWYWANE W TEMPERATUZE POWYZEJ JEDNEGO STOPNIA LUB JEDNEGO BO W NISZYCH TEMPERATURACH ULEGAJA ROZKLADOWI I TO TEZ ZALEZY OD GATUNKU ,A TAK PROSZE PISAC ZE ZIEM NIAK W ROZKLADZIE JAK POWINNO BYC NA ETYKIETCE I TU DAJE DWA MIESIONCE JAK NIE BEDE MIAL DOBREGO ZIEMNIAKA TO ZGLOSZE TO SANEPIDOWI A JAK POJAWI SIE DOBRY ZIEMNIAK TO SPRAWA ZALATWIONA DZIEKUJE TEN PROBLEM ZACHODZI W DINO NIEMODLINSKA W OPOLU ,,PAN TOMEK

nusia
@TOMEK 29.04.2017 12:20

Nie jest fajnie na dzień dzisiejszy w moim Dino .Zbliżają się wakacje nikt nawet nie mówi głośno o urlopach .Mamy problemy kadrowe jest nas za mało a jak ktoś pójdzie na L4 to wszystko się wali .o ostatniej kontroli stwierdzam że te osoby które je zlecają naprawdę nie znają specyfiki sklepu który kontrolują .Kontrola po długim majowym to gruba przesada dodatkowo jeszcze gazetka i kiedy miałyśmy dotowarować sklep jak dwie kasy pracowały prawie do końca zmiany.Dzisiaj mam wolne odpoczywam ale od jutra całe 5dni .Pozdrawiam.

HEHE
@TOMEK 29.04.2017 12:20

Dobrze widzieć, że ludzi z podstawowym wykształceniem też zatrudniają

Alicja

@Taki jeden wnioskuję, że jesteś zatrudniony na stanowisku - sprzedawca? Czy możesz przybliżyć innym, jak wygląda przykładowy dzień pracy właśnie na tym stanowisku?

Klient

Ja myślę, że najbardziej narzekają osoby , którym jednak nie bardzo chce się pracować. Jeżeli ktoś od nich czegoś wymaga to jest najgorszą osobą.

Taki jeden

Do negatywnej opinii zasługuje również Dino w miejscowości Dzierzgoń (woj. pomorskie), gdyż to też jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracownik jest traktowany jak "robot". Kierownik sklepu jest bez serca, jest to osoba, która nie ma chyba żadnych uczuć. Swoich pracowników traktuje po chamsku, nie znosi żadnego sprzeciwu. Osoby, które próbują się przeciwstawić to mają gwarantowane, że będzie się ich czepiać o wszystko, zastrasza je cały czas regionalną albo zwolnieniami dyscyplinarnymi. Dobre w tym wszystkim jest tylko to że dziewczyny między sobą się dogadują. Tylko "pani" kierownik uważa te osoby, które jej trzymają palec prosto w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Są to osoby, które mało pracują ale robią dużo zamieszania. Prace ze nich wykonuje ktoś inny. Jeśli ktoś szuka pracy to najlepiej ten market omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!! Chyba, że w tym markecie zmieni się kierownik!!!!!!!!!!!!!

Alicja

A jakie benefity oferuje Dino Polska?

???

mam pytanie dla dinusi jak traktujecie osoby z grupą niepełnosprawnosci i jak pracują w jakich godzinach mam grupe umiarkowana

Nick

Pracował ktoś na nockę w Dino? Jak to wyglada? Szykują sir przebudowy

Dinozaury
@Nick 27.03.2017 01:48
Pracował ktoś na nockę w Dino? Jak to wyglada? Szykują sir przebudowy

Nie polecam trzeba iść na 14 do 6 rano inaczej nie płacą za nockę bo nie może być przerwy 8 godzin i dalej do roboty .

Nick

Miał ktoś już nockę w Dino? Jak to wygląda? Szykują sie przebudowy na wodach

Zostaw opinię o Dino Polska - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska