Dino Polska
3 8 133 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy można liczyć w Dino Polska na prywatną opiekę medyczną?

Ewa Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

Marta Nowy wpis

A czy jest zapewniona umowa o pracę? Może są jeszcze zapewnione dodatkowe benefity pozapłacowe? Napiszcie proszę. Jestem jeszcze ciekawa odnośnie premii, czy łatwo ją wyrobić? Jest przyznawana w każdym miesiącu?

Cezary

Ja myślę, że taka firma to powód do dumy. Polska firma ciągle rozwijająca sie.

Asia
@Cezary

Rozwija się bo my tyramy tu za grosze z premią 2100 to lol a ton przeżucamy płaca nie jest adekwatna do pracy jaką tu wykonujemy i wysluchujemy tychy nie znosnych klientów

Tak4Nie
Dzuma Nowy wpis
@Asia

Asia a kto Tobie nakazuje pracować w Dino?! Jest wiele innych miejsc pracy... pamiętaj je dzięki " nieznośnym" klienta masz co miesiąc wypłacana wypłatę.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Dino Polska? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Weronika

Pani kierownik w Miliczu niech Pani zrobi porządek z terminami na sklepie produkty dla dzieci po terminie pomogła by Pani dziewczyną w pracy a nie wije się Pani jak glizda między półkami a towar który kupiłam zglosilam w samepidzie (usunięte przez administratora) kila i mogila

Tak5Nie

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie Dino Polska?

Karol

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy to jest powodem, że od dłuższego czasu nie piszecie?

Inga

dziwne, ale jak na kierownika marketu, to praktycznie niczego nie wymagają :) Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości specyfiki handlu detalicznego i umiejętności delegowania zadań i kierowania zespołem to wszystko właściwie

Tak1Nie

tobiasz

ale wydaje mi się że każdy kto podejmuje się danego zajęcia, jest świadom na czym będzie ta praca polegać, więc jak byliście świadomi przenoszenia różnych, ciężkich rzeczy przy jakiś średnich czy wysokich temp, trzeba było w to nie wchodzić i tyle.. byłem na ich stronie i ofert pracy mają całkiem sporo

Tak2Nie

kaja

dawno nie widziałam żadnego sklepu Dino, nie wiedziałam w ogóle, że one jescze istnieją! A z jakiego miasta piszesz @Lutun, bo możliwe, że tylko w mojej miejscowości je zlikwidowali skoro pisesz, że to dobrze rozwinięta sieć. Może przejade się gdzieś dalej po zakupy do nich w takim razie jeśli nie są za daleko.

Lutun

Powiedzcie proszę jakie obecnie warunki proponuje sieć sklepów Dino w Polsce. Widzę, że mają całkiem nieźle rozwiniętą tą sieć, chociaż wiele głosów niezadowolenia z warunków zatrudnienia da się usłyszeć zewsząd. Zastanawiam się czy to prawda i jak w razie czego to zmienić w firmie, czy jest to możliwe.

wiking

siemneczko narodzie, ta oferta w potrkowie trybunalskim na magazyn to jest jeszcze nadal aktualna? b ardzo byłbym zainteresowany takim stanowieskiem, no ale też potrzebuję też informacji jaka jest poidstawa netto i czy za to że mam zezwolenie na widły to dostanę jakoś więcej pieniążków? wciąż studiuję zaocznie

klijetka

Wszystkie dina sa do niczego jesli chodzi o produkty jak i sporzywcze to i miesne

wgl

Madryś to wykładaj to wszystko w takim upale a tak wgl to magazyn maly by pomiescic wszystko jak zjedzie towar na np 25 paleciakach

Opolanka

Od 3 tyg sie szkolę , zaliczyłam juz wszystkie stanowiska praca jak to praca lekka nie jest ale te brednie co wyczytałam to jakies widzimi sie tych ktorym robic sie nie chce. Jak masz dobre podejście to nażekać na nic nie bedziesz . pozdro dla all( usunięte przez administratora )

AN
@Opolanka

ZOBACZYMY CO POWIESZ JAK PÓJDZIESZ NA MARKET I BĘDZIESZ PRACOWAŁA, A NIE SZKOLIŁA SIĘ. JAK ZOSTANIESZ W TRZY OSOBY NA 2 ZMIANIE W PIĄTEK LUB W SOBOTĘ W LETNICH MIESIĄCACH. WTEDY POGADAMY JAK TO JEST....

Mosiu:)

Ty głu... babo a pomyslałas o tym ze moze nie maja miejsca na magazynie??? Lepiej pomysl ze muszą w tym upale rozebrac te palety!!! Głup.. Pozdrowienia dla starej załogi:) buziole cipcie:-*

klijent

Ja osyatnio zauwarzylem ze w szczerym sloncu stoja na dworze palety z produktami ,ktore nie pwinny stac w takiej temperaturze . Pani kierownik chyba niezdaje sobie sprawy ze jak kogos struje to beknie za to....

nieznajoma

(usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracy ze szczerego serca... Wogule niechce sie tam chodzic ,, ostatnio kupilam na miesnym smierdzonce skrzydelka , ktore musialam wyrzucic psu....

koleżanki

Pani kierownik proszę w imieniu koleżanek i swoim opamiętaj się i niech Bąbelki z wody sodowej się odgazują

kasiek

złóż Dino jest naprawdę ok polecam. Sama w nim pracuję.

TakNie

Ojjjjjjjj musze na kibelek to pewnie przez tą grochówke! Sorki

Tak1Nie

hi hi

Tylko udaje twardziela!

ja

Pomóc może ale inspekcja pracy! Wystarczy jedna ich wizyta!

okularnik

a gdzie jest gwiazda Patrycja

TakNie

Myśliwy opowiada swoją przygodę z wężem okularnikiem: -Bestia zaatakowała mnie,gdy spałem. Błyskawicznie oplotła mnie swoim (usunięte przez administratora). - Jak sie od niego uwolniłeś? - Zrzuciłem mu z nosa okulary i zanim je znalazł, byłem już daleko!

ktos

masz racje madra kobieto do widel obornik wywalac moze to by sie im podobalo bo co innego mozna zaproponowac niewdziecznym ludziom

ja

Taaaa 100 osob! I ciekawa jestem na jak długo! Wypad??? I takimi słowami sie reprezentujesz? Nawet regionalna uciekła bo ryle było skarg na ciebie. I moim zdaniem dziwie sie ze jeszcze tam siedzisz na (usunięte przez administratora). A znając życie już szukaja kogos na twoje miejsce. I zobaczymy kto wtedy bedzie sie śmiał.

suwig

A co z marketem w Suchaniu? Cały czas na stronie poszukują kierownika... Na prawdę nikogo tam nie ma , czy może planują wymianę kadry?

ANJA

Wybacz jesli cie urazilam,gadanie niczego nie zmieni,zacznij dzialac,wtedy beda efekty i kazdy bedzie zadowolony ISN,IP itp jest gdzie sie zglosic wtedy bedzie lepiej. Nie pracowalam w dino,ale duzo inf.mam od znajomych aktualnie zat w dino.

Zostaw opinię o Dino Polska - Milicz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie