Księgarnia Matras

Zielona Góra

Opinie o Księgarnia Matras

wa zna
użytkownik zarejestrowany

ja bym dokładniej poszukała, przyjacielu. ta sieć księgarni na pewno bardzo częwsto potrzebuje sprzedawców, poza tym robo się z nich coraz silniejsza konkurencja dla empiku i może wkrótce go wyprzedzą, praca tutaj to inwestycja w karierę świetna uważam

Ala

W zielonej górze niema już księgarni Matras teraz jest tak Pub Staromiejska trochę szkoda ze nasze miasto zalewa siec aptek i banków no i Pubów.

empik

Zapraszam do nowej księgarni która ma być niebawem otwarta w centrum Zielonej Góry

Loch89

Miało być Miało być 10złbrutto a jest 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brutto !!! miała być hostessa rozdająca cukierki a wyszeło rozdawać ulotki na ulicy za 7zł brutto na godzinę w zima temperatury ujemne deszcz !!!! musiała bym być walnięta by się na to zgodzić !!!

Anna

Starałam się do nich dostać w październiku do rozdawania ulotek stawka była 12 zł brutto ale to nie była ulica Sobieskiego a Stary Rynek zaraz obok Baru Staromiejskiej oceny nie dam pozytywnej bo mnie nie przyjęli ... .księgarnia ładna ale te osoby co przyjmują to pewnie po znajomości a nie z kwestio wiedzy do książek wo-gule ... .

Ewa.1990

Widziałam ogłoszenie w internecie ze szukają tu pracownika czy ktoś wie ile płacą??

justi

Płacą najniższą krajową a pracy strasznie dużo. Pracowałam tam kilka miesięcy, ale zrezygnowałam. Bardzo niemiła atmosfera, kierowniczka jest od niedawna i nie ma doświadczenia, także eksperymentuje na pracownikach.Szkoda bo praca wśrod ksiązek zawsze była moim marzeniem, bardzo się zniechęciłam.

Absolutnie nie polecam, księgarnia jest w nowym miejscu i z nową ekpią ( co się stało z ludźmi, którch znałam wiele lat kupując dzięki nim wiele dobrych książek???) Nowe panie nie dość, że się często zmieniaja, są bardzo mało kontaktowe -żałuję, ale nic już tam nie kupię!!!

Zostaw opinię o Księgarnia Matras - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia Matras