Opinie o Hebe w Pruszków Turystyczna 3

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hebe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hebe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hebe w Pruszków Turystyczna 3

Michas

Siema wpadłem z ciekawości.Ale jak widzę nic się nie zmieniło hehe.Pracowalem tam tydzień i napisze nie ogląszajcie się lepiej jak pracowników nie szanujecie. Tfuuuuu

Pan Ciastek

Dzięki za poczytania miłej lektury w niedługim czasie miałem iść na rozmowę ale chyba zrezygnuję.

Dagmara

Firma ma dobre kosmetyki. Niestetu promocje sa malo czytelne dla konsument. Widac braki pracownikow i slabe wynagrodzenie Lubię atmosferę w Hebe za: Zespol i profesjonalne doractwo

Iwo
@Dagmara

Nie piszemy tu o sklepie, tylko o magazynie. Sklep to inna bajka. Magazyn to dno i wodorosty. Współczuję tym, którzy jeszcze MUSZĄ tu pracować.

@Iwo

Czy posiadasz jakieś doświadczenia w pracy w Hebe? Jeżeli tak, to proszę napisz konkretnie czym spowodowana jest Twoja opinia, aby pomóc użytkownikom zainteresowanym podjęciem pracy w firmie. Podziel się na forum informacją, jakie aspekty pracy w Hebe oceniasz pozytywnie, a jakie negatywnie. Każdy wpis to cenna wskazówka dla innych.

messi
@Iwo

jakie zarobki netto miesiecznie? konkrety to praktycznie Warszawa 3 tyś netto zarobi sie?

@messi

Czy jesteś zainteresowany rekrutacją do Hebe? Jeśli tak, to jakie stanowisko Ciebie zaciekawiło? A może już wziąłeś udział w niej i jesteś w stanie podzielić się zdobytym podczas jej trwania doświadczeniem? Jeżeli tak, to udziel kilku rad ewentualnym przyszłym kandydatom o pracę w firmie.

Jakaśtam

Mialam "przyjemność pracować w magazynie Hebe na poczatku wszystki pieknie I ładnie, szkolą I dostajesz super zamówienia na ktorych mozna wyrobic normę, niestety później się to zmienia. Osoby rowniejsze dostaja super duze zamowienia na np maskach, pomadkach i kremikach a Ty zapieprzasz z ciezarami. Oczywiscie dwie "Panie" lataja ciagle do biura jakby mialy motorek w d** i kalbuja... miala to byc praca na kompletacji lecz po pewnym czasie zostalam przeniesiona na przyjecia (dzwigania jeszcze wiecej nie mowiac o zrzucaniu ciezkich europalet ), kilkaktornie zglaszalam koordynatorom oraz szefostwu że nie moge/nie chce pracowac na przyjeciach poniewaz jest mi ciezko wyrobic jaka kolwiek norme i tez "przemile Panie" ktore cieszy wpisywanie Ci bledow zebys tej premi przypadkiem nie dostala... koodrynatorzy nic z tym nie robili szefostwo uwazali ze musze tam zostac, wtedy zaczely sie moje problemy z barkiem. Zlozylam wypowiedzenie, oczywiscie pomimo tego ze juz tam nie pacowalam I tak musialam odwiedzac nieszczesny magazyn poniewaz nie chcieli mi wyplacic pieniedzy za chorobowe ! Natomiast kiedy powiedzialam ze pojde do inspekcji pracy automatycznie na moim koncie pojawily sie zalegle pieniazki...Aa no I jeszcze kilka razy spoznilam sie do pracy co wczesniej zglaszalam koordynatorom dzwobic I piszac sms jednak po przyjsciu do pracy twierdzili ze nie dalam znac.. I zmuszali mnie.do zostania dodatkowo 2h za 15 minut spoznienia... porazka. Nic nie daje zgalszanie problemow wyzej bo I tak nic z tym nie robia.

@Jakaśtam

I dziwią się puzniej że nikt niechce unich pracować jak traktują źle człowieka. Masakra

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Jakaśtam

Zapomnialam jeszcze dodac jedna moim zdaniem upokazajaca rzecz dla kobiet... kiedy przynosimy do pracy towar typu np podpaski panowie z ochrony otwieraja cala paczke po czym oklejaka kazda podpaske a za Toba sznur facetow.. dla mnie to upokozenie totalne I lekka przesada tym bardziej ja jest sie dokładnie sprawdzanym po kazdorazowym wyjsciu z magazynu.

K

Przepracowalem tam 4 miesiace i nic dobrego o tej firmir nir da sie powiedziec (usunięte przez administratora). Polecam dla osob tepych i silnych ktore lubia malo zarabiac i nie maja zycia prywatnego

Syla
@K

Jesteś w błędzie Pracuje tam taka co rodziny rozbija

@Syla

Ciekawe

Pan

To ciekawe. Powinno się to zgłosić.

Robert

@Artur, poprzez Twój komentarz można zrozumieć, że warunki pracy nie są dla Ciebie odpowiednie i nie jesteś już pracownikiem firmy? Chyba, że coś źle zrozumiałem i mimo niedogodności nadal pracujesz w Hebe? Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany warunkami pracy i obiadami w obecnym miejscu zatrudnienia, może warto zgłosić swoje uwagi osobom odpowiedzialnym za powyższe aspekty w Hebe? Nie zniechęcam do aktywności na forum, jednak opisywanie uwag na w tym miejscu nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ najpewniej nie będzie mieć wpływu na realną poprawę sytuacji w miejscu pracy. Osobiście niestety nie mam możliwości zaczerpnięcia informacji na temat warunków pracy w Hebe z innych źródeł niż te uzyskane od użytkowników forum lub powszechnie dostępne w Internecie. Jeśli możesz, doprecyzuj proszę swoją opinię i podziel się z nami wartościowymi informacjami na temat pracy w tym miejscu. Twoja opinia będzie wówczas zrozumiała i pomocna dla wszystkich użytkowników forum.

Robert

@Artur, czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Co dokładnie chciałeś nam przekazać? Jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy Hebe? Powiesz nam coś więcej na temat pracy w firmie? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Artur
@Robert

Korposzczurku idz potargaj kuwety po 20 kg dowiesz sie co a i na obiad zgnily niedopieczony kurczak

Robert

@Magda, jak wnioskuję po Twoim komentarzu, Twoja rozmowa kwalifikacyjna odbyła się 18 maja? Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat jej przebiegu? Dla wielu osób to jedna z najbardziej stresujących sytuacji. Jak to wyglądało u Ciebie? @anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź i powiedzieć jak wygląda aktualna sytuacja w firmie?

Artur
@Robert

Bardzo nie polecam biedronki. Ta sama stmosfera wyzysku w KAZDEJformie

Magda

Witam forumowiczów , mam jutro mieć rozmowę w sprawie pracy w magazynie hebe.I mam pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć kto tam pracuje jaka ta firma jest ? Czy opłaca sie zatrudniać ? Czy jest ciężko ? Po magazynie H&M w Grodzisku gdzie jest (usunięte przez administratora) , wyzysk, zawyżone normy i wszyscy uciekają chciałabym uniknąć takiej samej sytuacji. Prosze o pomoc i szeczere odpowiedzi. Pozdrawiam

Widać nic się nie zmienia od kilku lat jakie kierownictwo, tak działa centrum. Pozdrawiam wytrwałych i tych którzy są od początku a są tam tacy ????????????

Wyzysk Janek

Dzisiaj odbyłem rozmowę rekrutacyjną na magazyniera w Hebe.Nie polecam tu nawet się faktygować.Zarobki 2087zł na rękę za pracę na 3 zmiany i w soboty i niedziele.Premia niby do 1000 zł brutto.Sam koordynator przyznał że średnio jest 100 zł-200.Praca na czas,wszystko na czas....system wie i liczy i patrzy. Najlepsze że praca po 10-12 godz a za nadgodziny w danym miesiącu nie płacą.System kwartalny.....czyli zrobią wszystko i rozpiszą tak żebyś powiedział w domu za nockę a nie dostał +100% stawki. Przyjeli mnie oczywiście bo brakowało dzisiaj 8 osób na zmianie.Wyrzuciłem papiery do rowu pod Hebe.

Karo
@Wyzysk Janek

Skoro odbijasz sie karta o godz 22 i wychodzisz o 6 to system widzi ze pracowales w systemie nocnym . Wiec jakim cudem twierdzisz ze za nocki nie placa dodatku skoro to wszystko widac w systemie ? Skad masz takie informacje ? Po rozmowie kwalifikacyjnej ? Pozdrawiam

Wyzysk Janek
@Karo

Napisałem o nadgodzinach a nie o dodatku.Nadgodziny nie są rozliczane pod koniec każdego miesiąca.Kwartalnie.Nie wiem jak można dac sobie rozliczać nadgodziny raz na 3 miesiące?!To jest nawet niezgodne z kodeksem pracy.Nastapi zamiana na 1:1 i tyle będzie z nadgodzin.Stawka miesięczna zawsze będzie taka sama. Widzisz na rozmowie można się dużo dowiedzieć a nie podpisywać byle co a później się zwalniać po 2 miesiącach. A co do wypłat nadgodzin masz napisane poniżej.

J

Nie ma po co tam zaczynac roboty. Atmosfera syfu rewizje obmacywania

Popieram opinie forumowiczow o sygie w tej hurtowni

Aga
@Ania

O tak Uważajcie bo romanse za romansem....

ziuta
@Aga

Taaaa. To od tych francuskich FEROMONÓW w tych kosmetykach w lędźwiach się przewraca ;-)

Dominika

Nie róbcie z tego forum pospolitego magla. Firma jest dobra a jak komuś nie chce się pracowac to niech ją zmieni.

Bozena

Nawet Ukraina z tego obozu ucieka. Rewiduzje i ciągle kontrolę czy czegoś nie ukradłas. Straszą ze jak nie zostaniesz ba 100 to won a potem 100 oczywiście do odbioru bo grubas kazał. Kierownicy tylko się wykazują ile potrafia z ludzi wyciagnac

Prince water de abdullach siknawas

Zalosne szczurki i gruby (usunięte przez administratora) szczur brudasek z i35 kolo ie zna wymisru euro

kolo

W Hebe na Przejazdowej w Pruszkowie płacą 2630 brutto + premie. Jedna premia uzależniona jest od Twoich indywidualnych wyników, a druga od pracy całej zmiany. Niestety jest jeden minus. Premie są obcinane np. za to, że przekroczysz czas przerwy, który dziennie wynosi 30 min. Jeśli nie palisz to powinna ta przerwa starczyć na zjedzenie obiadu, ale jak dodatkowo chcesz 3 czy 4 razy dziennie zapalić to umarł w butach. Niektórym za przekroczenie przerwy potrafią uciąć premię o 200 - 300 zł.

piker

syf biedronka straszą i kłamią

Zostaw merytoryczną opinię o Hebe - Pruszków

• Jak się pracuje w Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hebe?

Kandydaci do pracy w Hebe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hebe