Gino Rossi S.A. Salon Vanita

Rybnik

Opinie o Gino Rossi S.A. Salon Vanita

Łukasz

Pragnę serdecznie polecić salon Gino Rossi w centrum handlowym Plaza w Rybniku. Nie znam milszych Pań od tych, które w tym salonie pracują, potrafią szczerze doradzić kupującemu, poinformować o aktualnych promocjach, udzielić fachowej rady co do użytkowania produktów. Wiele razy miałem do czynienia z tym salonem i nie ukrywam, iż jest to sklep, w którym, zarówno dzięki miłej obsłudze, jak i szerokiemu asortymentowi bywam najchętniej, jeśli chodzi o salony obuwnicze. Generalnie, pełen profesjonalizm, polecam z całego serca!

Anna

Jestem stałym klientem Gino Rossi w Galerii Plaza w Rybniku. Zawsze jestem obsłużona na najwyższym poziomie. Nigdy nie zdarzyło się, żebym nie była poinformowana o aktualnych promocjach czy wyprzedażach. Kupując buty i torebki zawsze mam dokładnie wytłumaczone jak o nie dbać oraz jakimi preparatami czyścić i konserwować. Kilka razy zdarzyło mi się nawet, że przez przypadek wstąpiłam i wyszłam z nowym zakupem, z którego do dziś jestem bardzo zadowolona. To co zostało opisane powyżej bardzo mnie zaskoczyło, bo to co zwykle tam widzę to uśmiechnięte dziewczyny, które sobie pomagają, a śmieją się podczas żartów z wesołymi klientami takimi jak ja z mężem. Z czystym sercem gorąco polecam ten sklep, a sama dalej pozostanę ich klientem!!! :)

Mateusz

Byłem właśnie w salonie Gino Rossi w Rybnik Plaza, i powiem że jestem zbulwersowany zachowaniem pań tam pracujący wobec młodej początkującej sprzedawczyni. Każdy się kiedyś się uczył, więc nie widzę problemu jeśli młoda dziewczyna podchodzi do klienta i pyta się czy udzielić pomocy. Dla dwóch pań pracujących w tym salonie było to zabawne, i zaczęły się śmiać prosto w twarz młodej dziewczynie. Mało profesjonalne podejście do pracy. Już nigdy do tego salonu nie wstapie, i na pewno stracili stałego klienta.

Wiesz coś ciekawego o firmie Gino Rossi S.A. Salon Vanita? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Gino Rossi S.A. Salon Vanita - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gino Rossi S.A. Salon Vanita