Gino Rossi S.A. Zkład Produkcyjny

Elbląg

Opinie o Gino Rossi S.A. Zkład Produkcyjny

ja

jedna z najbardziej niechlubnych firm w elblagu gdzie mobing jest na porzadku dziennym ,kierownictwo gnebi kobiety cieżko pracujace a mezczyzni graja na telefonach,sluchaja muzyki albo pija sobie kawke godzinami a pan BODZIO i pani EWA na to pozwalaja.Klutnie w pracy sa normalka a kierownictwo sie smieje ,to jest chore

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Gino Rossi S.A. Zkład Produkcyjny? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Gino Rossi S.A. Zkład Produkcyjny - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gino Rossi S.A. Zkład Produkcyjny