Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy

Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ola
 Opinia

ale czy tutaj sprzedaż butów jest zła? ja tak nie uważam osobiście. salon jest znany, marka ma wysoką rozpoznawalność spontaniczną. a npoza tym, on i naprawdę w galeriach handlowych mają konkurencyjne ceny uważam, na te buty dobre u nich każdego stać.

ona 39
 Opinia

no cóż młodym bez rodzin pasuje ale jak sie ma rodzine z tej pensji nie utrzyma się nikt......poprostu zerowanie na pracowniku a wymagania ech szkoda pisać

***
 Opinia

Pracuje się na 1/4 etatu,jeśli komuś to odpowiada to spoko.Normalna umowa o pracę,normalne urlopy...tylko kasa :( bo na 1/4 zarobić sie nie da a większych etatów nie dają.Fajni ludzie,pracy ogrom

Zostaw opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.