Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy

Puławy

Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy

ola

ale czy tutaj sprzedaż butów jest zła? ja tak nie uważam osobiście. salon jest znany, marka ma wysoką rozpoznawalność spontaniczną. a npoza tym, on i naprawdę w galeriach handlowych mają konkurencyjne ceny uważam, na te buty dobre u nich każdego stać.

ona 39

no cóż młodym bez rodzin pasuje ale jak sie ma rodzine z tej pensji nie utrzyma się nikt......poprostu zerowanie na pracowniku a wymagania ech szkoda pisać

***

Pracuje się na 1/4 etatu,jeśli komuś to odpowiada to spoko.Normalna umowa o pracę,normalne urlopy...tylko kasa :( bo na 1/4 zarobić sie nie da a większych etatów nie dają.Fajni ludzie,pracy ogrom

Zostaw opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Salon Firmowy