Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.

Bukowno

Opinie o Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.

ReVlka

Agencje, agencje - a dodam jeszcze raz - agencje. Jak się poszcześci, to sie dostanie umowe pod SE. Takie czasy.

olek
użytkownik zarejestrowany

a czy odbywa sie u nich bezposrednie zatrudnienie czy tylko zatrudniają przez agencje pracy? Nie ukrywam,że zalezy mi na tym by mieć umowę o pracę nie chce miec zleceń.

adc

ogolnie firma spoko. nie rozumię tam tylko tego,ze cały czas brak części lub brak zamówień.Z dnia na dzien potrafi zmienić się tam wszystko.Zatrudniają firmy zewn. i podwykonawców wszyscy mają te same obowiązki,a jeśli chodzi o przywileje,to tylko ludzie z umowami schneider-a je mają. Pracownicy ogólnie spoko,choć trafiają się i tacy,którzy myślą że sa the best.

K2

firma beznadzieja.2 lata autopsji.dobrze traktują ludzi tylko wtedy gdy siedzą cicho i się nie buntują.tam ludzie ulegli kakiejś zbiorowej psychozie.traktuja to miejsce jak boga.jakby tak przeliczyć miesięczny zarobek z kwartalna pensja to nie wychodzisz więcej niz 1200 na m-c i to pod warunkiem że przepracujesz cały miesiąc.ciągle nie ma zamówień.bhp 1 miejsce to pic na wodę i fotomontaż.trzeba się osobiście przekonać co firma robi gdy jest wypadek.choćby drobny.adecco nia zarabia więcej niż najniższa krajowa.chyba że magazyn ma więcej i biuro.atmosfera zależy gdzie trafisz w niektóre miejsca lepiej nie.

Zostaw opinię o Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. - Bukowno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.