Opinie o Sawex Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sawex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sawex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sawex Sp. z o.o. w Lublin

Janusz Nowy wpis

Firma z ogromnym doświadczeniem, dobry pracodawca. Z pewnością warto tu pracować.

Bruno Nowy wpis
@Janusz

Nie prawda jest calkiem odwrotnie????

Natalii

Właśnie dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowe kwalifikacyjną na ph i szczerze po tym co tutaj przeczytałam mam mieszane uczucia czy w ogóle tam iść

jACOBI Nowy wpis
@Natalii

a SKĄD JESTEŚ ? z KIELC?

Natalii Nowy wpis
@jACOBI

Tak

Joanna

Czy wiadomo coś o nowych rekrutacjach w firmie Sawex? A może ktoś z obecnych pracowników tej firmy wypowie się w temacie aktualnego rozwoju tego pracodawcy? Z miłą chęcią poznamy najświeższe wieści w tym wątku!

Ville

A samochód służbowy dla przedstawicieli to jaki?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sawex Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Joanna

@Dss może rzeczywiście miałam mylne wrażenie odnośnie Twojej wypowiedzi. Nie jestem pracownikiem Sawex, ani nie jestem związana z tą firmą w żaden sposób. Dopytuję, bo zależy mi na poznaniu tego jak wygląda aktualnie praca w firmie.

Joanna

@Dss dopytuję, bo pojawiają się oferty pracy, w których pracodawca oferuje m.in. rozwój zawodowy. Mam wrażenie, że w Twoim wpisie jest bardzo dużo emocji. Ktoś jeszcze może powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda sytuacja w firmie? Z informacji na stronie internetowej Sawex wynika, że firma wciąż się rozwija i nawiązuje współpracę z kolejnymi firmami.

Dss
@Joanna

I tu jesteś w dużym błędzie bo emocji jest zero tylko prawda, ale jak chcesz tam pracować za marne pln i bez rowoju droga wolna, a jeśli powołujesz się na stronę to jest mega aktualna 2016- chyba, że wcale nie szukasz pracy tylko jesteś wysłannikiem do pisania postów......

.......

Byl ktos na rozmowie? Jakie warunki?

J.

Skąd takie wieści? Miałem do nich składać cv.

Joanna

@za co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju jakie zapewnia firma? Czy pracując w Sawex można liczyć na dodatkowe szkolenia/kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe?

Denzel

No umowa o prace moim zdaniem jest dość wazna i potrzebna

z

Pracowałem to się wypowiem. Jak w każdej firmie, są plusy i minusy. Plusy: umowa o pracę po okresie próbnym, wypłata zawsze terminowa, współpracownicy OK, samochód do dyspozycji. Minusy: niskie zarobki.

teraz kami- wcześniej inne niki napisz "czym" jesteś w tej miernej firmie zeby tylko ludzi nakrecać aby złożyli cv chyba że nie masz odwagi!!! LUDZIE!!! NIE NABIERAJCIE SIĘ NA OPISY TO POSTY PISANIE PRZEZ JEDNĄ I TĄ SAMĄ OSOBĘ - CO WIDAĆ JAK WSZYSTKO ZACHWALA

Trochę z tego pośpiechu to ci klawiatura poprzestawiała bo nawet nicka swojego nie umiesz poprawnie napisać, a co dopiero komentarz, który jest z błędami np. "skorbnąć" i jeszcze inne. A leniuchem to jest "ty".... A JEŚLI CHODZI O OPINIE TEJ MIERNEJ FIRMIE TO POD TYM LINKIEM JEST WIĘCEJ PRAWDZIWYCH: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,450017,0,0,2

Artur

Nie ciekawie z nimi współpraca wygląda popracuj tam parę tygodni a nawet po paru dniach dojdziesz do wniosku że nie warto tam pracować ,

bartek

o ile dostaniesz tą umowę o prace bo w tej firmie nie liczył bym na to !!!

bartek

FIRMA DLA DESPERATÓW SZUKAJĄCYCH PRACY OKRES PRÓBNY NA UMOWA ZLECENIE , ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA , WYMAGANIA Z KOSMOSU , KRÓTKIE TERMINY WAŻNOŚCI A JAK ZGŁASZASZ TO DO PRZEŁOŻONYCH TO SŁYSZYSZ ŻE TO NIE ICH TOWAR WJECHAŁ Z KRÓTKĄ DATĄ TYLKO Z INNEJ HURTOWNI I NIE ICH PROBLEM MIMO ŻE NA INNYCH SKLEPACH PO DOSTAWIE Z TEJ HURTOWNI SĄ TE SAME DATY I TE SAME PROBLEMY !!! JEDNYM SŁOWEM HURTOWNIA KRÓTKIE DATY WYSOKIE CENY I ZERO SZACUNKU WOBEC SKLEPÓW JAKI I PH !!!

NIE POLECAM 1200 zł do ręki samochód 10 letni i szukaj nowych sklepów, jak wam się znaleźć sklep i Klient zainteresowany to po chwili czar pryska "Sawex aha ta najdroższa hurtownia, z której towar przyjeżdża z krótkim terminem ......" to tak wygląda, a szkolenia zapomnijcie, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ.

Filemon

Porażka!,jednym słowem. 1300 do łapki i się bujaj po świecie,praca dla desperatów!!!!!

mikha'el

Pracowałem prawie 3 miechy. zarobki 1300netto na umowę zlecenie. Bez szans na większy pieniądz dla nowego. Była zabawa w zbieranie punktów dla ph a potem przeliczanie na bony... pół roku po zakończeniu pracy dowiedziałem się, że bony za punkty (około 50 zł) nie przysługują mi, bo zrezygnowałem. Klimat między pracownikami ok, kierownik - nie znam wykształcenia i nie obchodzi mnie to(usunięte przez administratora)

anonimn

Firma -koszmar!!! w firmie na wysokich stanowiskach są ludzie z wykształceniem rolniczym, nie znaja sie na pracy np. dr. handlowego i tym samym nie maja pojecia o sprzedazy o kierowaniu ludzmi, ogólnie atmosfera jest fatalna kazdy patrzy na siebie bykiem! nigdy nikogo nie doceniają , zawsze jest źle !!!!!!!! najlepsz jest tylko pan rolnik który nie wie nic o sprzedazy i kierowaniu zespołem, powinien zarządzać bydłem według swojej profesji . NIE POLECAM BO SZKODA SWOICH NERW NA TAK MAŁO PROFESJONALNĄ FIRMĘ.

SZu...........

Na jakiej podstawie ta ocena.Miałem okazję rozmawiać z prezesem który na początek zaproponował mi 1 tydzień szkolenia nie płatnego a później w zależności od opinii ph tej firmy ewentualnie pracę na umowę zlecenie za 1200 złotych netto.I to się nazywa fachowy opis kolegi "BARTKA"który jest.................?................no właśnie kim?

Zostaw merytoryczną opinię o Sawex Sp. z o.o. - Lublin

Sawex Sp. z o.o.