Opinie o Prefabet-Łagisza Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prefabet-Łagisza Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prefabet-Łagisza Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabet-Łagisza Sp. z o.o. w Będzin

bezdomny

Dajcie odprawy i [usunięte przez administratora] my zarobimy po 1400 wszędzie!!! A p. elektryk z bożej łaski gdzie będzie prezesował???a jego synalek???itp najlepsi pracownicy???? Kryzys jest był i będzie tutaj póki tacy degeneraci żądzą - sami ich wybraliśmy(sami ich wywieziemy). Jeszcze jest co sprzedać by przeżyć proponuję autka panów prezesów

pancio

Super firma nie ma to tamto, wszyscy którzy tu narzekają są debilami i głąbami skoro zamiast zmienić prace siedzą w niej dalej i jedyne co potrafią to pierdzielić jak im źle... Żałośni Jesteście degeneraci, starym komuchom się nie dziwię ale młodym kretynom bardzo. Także debile puknijcie się w łeb zanim coś naskrobiecie że wam źle bo tak robią małe dzieci w piaskownicy... Jesteście dorośli, macie rodziny, zmieńcie pracę bo sama się nie zmieni a wy dalej będziecie sobie brać 1300zł i narzekać na tym forum dla dzieci... ps. jak takie cwaniaczki Jesteście powiedzcie ludziom w oczy co sądzicie a nie na forum beczycie...

ocokoman

Szkoda czasu na pisemne rozegrania. Trzeba im sie postawic albo my albo nic. Robia pseudo wciagarki aby niby to ulatwic zycie dozowacza ale sa w bledzie i to wielkim. Czas by mieszarki stawaly z odlewami. Chca odebrac dozowacza kase za srodek ktorego oficjalnie nie wrzucamy jak kontrol przyjdzie. Grzyb w lazni, pizga w szatni bo kaloryfery na godziny sa i nawet znaku o parkingu nie potrafia dobrze opisac bo polskiego nie znaja.

Wróbelek

Dejcie spokój. Jestem znajomym [usunięte przez administratora]. Co ten chłopina wyprawia to szok.[usunięte przez administratora] go Prezesi od góry do dołu to zeby jakoś temu zaradzić na ludziach sie wyzywa i traktuje jak maszyny!!!. Wiecej roboty i wiecej i jeszcze wiecej a [usunięte przez administratora] ztego ze budowlaniec wczasy pod gruszą i socjalne jakoś nas nie lubią. Niedługo dzień Nauczyciela i Ci pewnie dostaną odpowiednie premie nie wątpie. Ale jakżesz budowlańcom nic sie nie nalezy to typowe pryki stworzone ino do roboty i do narzekania traktowane jak szmaty do podłogi. Jednym słowem pięknie sie dzieje i tylko sie cieszyc!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Prefabet-Łagisza Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NadchodziOstateczneRozwiazanie

Co to za smieszny zarzad ktory nie potrafi wyplacic ludziom ich ciezko zarobionych pieniedzy na czas, ja sie[usunięte przez administratora] pytam? I tylko kiedy nadchodzi 10 to słyszy sie ze \"zbieraja\" na wypłaty dla ludzi, to [usunięte przez administratora] pod koscioł zbierac, traktuja ludzi jak jakis szmaciarzy co im sie nic nie nalezy. Synusiami i córuniami sie poobstawiali dookoła tak ze wiecej juz ludzi w tym jeba..ym gmachu pracuje niz na hali i magazynie razem wzieci. Kochany zarzadzie, nie dajecie rady? yyy zle napisalem, nie potraficie zarzadzac firmą? To [usunięte przez administratora] z tego kraju jezeli nie traktujecie swoich rodaków z nalezytym szacunkiem. Albo lepiej bedzie jezeli wywiozą Was na taczkach za brame i [usunięte przez administratora] po kopie w dupe, tak abyscie joz nie wrocili. Duzo by pisac o tej nikczemnej patologii uprawianej przez tych zakłamancow. Omijac ten syf z daleka, nie pozdrawiam i mam was w \"głebokim\" powazaniu.

KokoDżambo

Ja wam powiem może ona i fajna jest :), ale chodzą plotki że pryska się szprajem z biedronki ??? Odpuszczam se to skompiradło... Jakby tego było mało opowiada na [usunięte przez administratora] niestworzone rzeczy (że leserki, że nic nie robią, mają lewe ręce do roboty, i ogólnie dziwna sprawa, mało tego obgaduje każdego z każdym zaczynając od prezesów a kończąc na fizycznych). A zakład i praca w nim to czysta przyjemność.

Don Juan

Witam kolejny raz :) Ależ ten świat jest piękny :) Wiecie co ja usłyszałem... różne są rzeczy ale ludzie klekoczą ze Moja Blondine nie lubi i nie ma kolegów którzy zarabiają 1500 :( Totalnie się załamałem... Depresja te sprawy sami wiecie. No bo jak to tak... ale zaraz zaraz myśle sobie... Zapala się lampka w mojej lewej półkuli :) i co mi sygnalizuje?? otóż to że jednak to jest miłość!! Hurraaa jakżeżby inaczej przecież ja mam 1400 :D Jupiiiii Ona mnie Lubi i to napewno :) Kocham ten zakład nad życie!!! Kocham Brygadzistów Kierowników Prezesów Dozowaczy Magazynierów Całą Produkcję i Laboranty. No i rzecz jasna Blondine :) Cuda się zdarzają :) Pozdrawiam!!

kakadu

Mądrala się znalazł bedzie tu wykłady robił na temat umowy zlecenie,w domu se takie kity ciśnij.Od kilku lat cały czs słysze że ten zakład to SYF !!!

Lord Vader

Mój drogi... aby coś zamknąć, trzeba najpierw otworzyć. Otwórz własną firmę, a będziesz mógł zamknąć. Bez poważania Lord Vader

Lord Vader

Zamiast wypisywać słabe bzdury, poczytajmy o tym, co to jest umowa zlecenie, bo po co mieć pretensje do całego świata, gdy takową podpiszemy. Oczywiście wziąwszy uprzednio przykład z blondiny, skończmy studia, by nie zarabiać 1400... Nie pozdrawiam Lord Vader

Władysław Jagiełlo

Kiedy ta mafia zrozumie że wszystko wokół drożeje, a my mamy coraz mniej !!! Po co tam jest prezes, kierownik, pracownicy odbytu skoro nie umieją uruchamiać nowych rynków, co załatwili ostatnimi czasy ? nigdzie nie jeżdżą nic nie załatwiają, pieniądze biorą za nic i to nie małe!!! Wywieźć to taczkami !!!

udziałowiec

Emeryci tacy jak p. [usunięte przez moderatora] i p. [usunięte przez moderatora] a także masa innych brali pieniądze pod stołem aby ich dochód nie przekroczył pewnej kwoty bo wtedy musieli by oddać emerytury. A i dla nich na rączke bo nie odprowadzali składek. Szkodliwe które było przez dłuższy okres nagle znikło i zakład zrobił się czystszy a kurz lata po całej hali i człowiek wdycha, pozatykali kominy aby ciepło nie uciekało i trują ludzi, zapraszam do zakładu komisje która mogła by to zbadać ale zapomniałem że została opłacona żeby nic nie wiedzieć. Może po przeczytaniu w/w otworzą oczy w innym mieście i złapią łapówkarzy. Od lat widziałem jak ten zakład upada poprzez błędne decyzje rządzących i z roku na rok jest coraz gorzej i mniej dla pracownika, Fundusz Socjalny z roku na rok maleje, w ubiegłym roku było już tylko 400zł przy 1000zł który jest nasz!!! Jestem udziałowcem i nie mam płaconych żadnych zysków!!! Mam już dość tej biedy, oni jakby mieli trochę honoru sami by zrezygnowali z funkcji ale to przeci

Komornik

A zamknąć ten gmach w [usunięte przez moderatora] chętnie na niego wejde i pościągam co trzeba :)

niezłe ziółko

Człowieku co ty bredzisz :P Ona na farbki wydaje to co zarobi, a Ty te swoje 1400 to byś Jej dał na papier toaletowy od Regina. Zakład totalne dno i nawet grochówka nie pomoże, jedynie co to można srać po tym i na to. Żenada jak ci udziałowcy dają się nabierać takim łachom.

Don Juan

Co Ci wszyscy ludzie pieprzą to nieporozumienie. Jak Kocham ten zakład i wszystkich ludzi a w szczególności Kocham Laborantke Blondine Magister i nie przeszkadza mi że ma prawie 3000zł a ja 1.400zł :) Zawsze jest szansa że też mnie pokocha i będziemy mieć razem 4.400zł :) Pozdrawiam cały zakład

Czesław śpiewa

Niestety musze się zgodzić z poprzednikami. To jest burdel a nie zakład pracy. Może troche im serduszka zmiękły po przeczytaniu niektórych opisów ale cóż z tego ze nagle zimą pojawiła sie na magazynie Kaszanka Bigos Leczo Golona Gróchówa itp... Myślą że to pomoże i że już wszystko będzie dobrze a to bzdura. Żeby naprawić dobre imie tego zakładu potrzeba na to wielu lat bo niestety jego "właściciele" zdązyli już prawie go sprzedać razem z [usunięte przez moderatora]... KATEGORYCZNIE NIE POLECAM!!

Laborant

Zgadzam się z kolegami wyżej. Te kamery wstawione na siłę aby się pokazać przed p. [usunięte przez moderatora], i teraz ten co mu mamunia załatwiła robotę ten Ukasiksik siedzi sobie z [usunięte przez moderatora] i oglądają, kto wie co oni tam jeszcze robią (onaniści). Pracowałem w tym zakładzie 15 lat i przez tyle lat miałem podwyżkę zarobków, całe 5zł dla porównania koledzy w brembo taką podwyżkę mają w ciągu roku. Pracowałem na każdej zmianie, porobili brygadzistów z najlepiej liżących kierownikowi. Jedyne czego się tam dorobiłem to bólu pleców i długów w zimę które w lato musiałem nadganiać dodatkową pracą. Oni już mają po 3 domy wybudowane, [usunięte przez moderatora] ma jacuzzi i śmieje się z pracowników. Trzeba uciekać od tej bandy do normalnych zakładów a nie siedzieć, tam wiecznie będzie kryzys, mimo że aut po ulice to i tak wciskają kit że stare zamówienia.

archiwum

ja również popieram te opinie! [usunięte przez moderatora] zarobki marne, za które bieda wyżyć, a prezes jeden z drugim tylko patrzą jak człowieka dobić. zastawiają się kryzysem, roboty coraz więcej, a kasy mniej.najlepiej mają ci którzy wchodzą przełożonym w ... bez mydła. NIE POLECAM!!!

paleciarz

W 100% popieram te negatywne opinie, banda cwaniakow i wyzyskiwaczy dla ktorych pracownik ma wartość równą zeru. Pan [usunięte przez moderatora] ktory ciagle ma wymowki ze jest kryzys i to wszystko wina Tuska i rządu a Tiry po materiał czekaja w długich kolejkach, bo wózkowi nie nadanzaja z ładunkiem, to jest kryzys pana prezesa. a najfajniejszy jest pan kierownik [usunięte przez moderatora] wtajemniczeni wiedza o kim mowa, któremu to mamunia załatwiła stanowisko a gość sie teraz wykazuje wspaniałymi pomysłami hyhy, okamerował zakład i lipi się całe 8 godzin węsząc spiski. Jego najnowszy pomysł to schodzenie ze stanowisk pracowników gęsiego przed kamerami zeby czasem ktoś nie zszedł 15 min. za wcześnie. Omijajcie szerokim łukiem to bagienko bo jak wdepniecie to Was wciągnie ;) pozdro

Andrzej K

W [usunięte przez moderatora] Z TA ROBOTĄ POZWALNIALI EMERYTÓW KASY NIE MA DALEJ DLA PRACOWNIKA NA NIC NIE MA NAWET WZIĘLI ŚWIADCZENIA SOCJALNE I MYŚLĄ ŻE SĄ FAJNI. CZŁOWIEK MA ŻYĆ ZA 1400ZŁ A ONI CHAPIĄ PO 5000 JESZCZE POWIE JEDEN Z DRUGIM DURNIEM ŻE KRYZYS JEST, TYLKO SZKODA ŻE NIE U NICH W DOMU. SAM BYM SIĘ Z TAKIM DEBILEM ZAMIENIŁ NA WYPŁATY I KAZAŁ MU ŻYĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE. BANDA ZŁODZIEI I POCIOTÓW.

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabet-Łagisza Sp. z o.o. - Będzin

Prefabet-Łagisza Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Dąbrowska lok. 71
    42-504 Będzin

Prefabet-Łagisza Sp. z o.o.