Opinie o Kolak Władysław Usługi Finansowe w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolak Władysław Usługi Finansowe w Słupsk

anonim 18

ciekawe w jaki sposób pozostali ludzie odzyskaja pieniądze skoro mu prawie wszystko z domu wynieśli, dla nas nic nie zostało!Miejmy nadzieje że teraz od córeczki będą ściągać, jest nauczycielką i nieźle musi sie wstydzić za swojego tatusia, szkoda mi tej babci-mamy pana (usunięte przez administratora) nie może uwierzyć że tak synek postąpił, ta żmija - żonka-go opętała wokół paluszka. Teraz jeszcze z mamusi Władka będą ściągać

Ja .lo

witam ! coś mi się zdaje że Pan Kolak znów maczał rączki ! dzisiaj mój (usunięte przez administratora) widział go w jakimś czarnym aucie lecz nie zdążył go dogonić ponieważ jechało między nimi auto i znikł mu z oczu ! co za Tchórz z niego ! i Jego żoneczki ! a co zrobił z pieniążkami pewnie za te pieniążki córce domek postawił i auta kupił ! więc miał gdzie lokować pieniążki ! WIARA CZYNI CUDA

franco103

Ciekawe tylko dlaczego zamknęli temat na Forum GP? Czyżby jednak ktoś przestraszył się sprawy? Ciekawe też skąd tylu obrońców Kolaka? Z niektórych wpisów można by wnioskować, że facet to bohater, bo siebie i córkę za cudze pieniądze urządził, a reszta to nic nie warci frajerzy, bo się dali zrobić. Nikomu nie życzę trafić na takiego jegomościa! Ciekawe czy GP pociągnie sprawę dalej!?

marina1

Tak, po przeczytaniu artykułu w Głosie Pomorza, chociaż przez chwilę można się uśmiechnąć w całym tym koszmarze jaki zgotował wszystkim pan K. Mam nadzieję,że nareszcie coś zacznie się dziać.Tyle oszukanych osób, tyle wyciągniętych od ludzi pieniędzy to przerasta mnie niesamowicie a pan K. ma to wszystko gdzieś i pewnie czekał ,że wszyscy odpuszczą i dadzą mu spokój.....o nie co to to nie . Zobaczymy co dalej, miejmy nadzieję, (chociaż jest ona znikoma czekam już ponad rok na swoje pieniądze),że jest jakaś sprawiedliwość na świecie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
pikus

marina1 - 2012-03-19 12:26:31 To dobre wieści, chociaż tyle i tak za mało....Tyle ludzi oszukanych i pozostawionych bez pieniędzy. Cały czas nasuwa się pytanie gdzie Kolak ulokował taką ilość pieniędzy, bo nie sposób wydać na podróże te wyłudzone miliony!!!Jak przeczytałem dzisiejszy Głos Pomorza to sobie pomyślałem,ze Bóg istnieje.Nareszcie skończy się bezkarność tych oszustów. Komentarze jakie ludzie umieszczają są zastanawiające. Nie wiedziałem,że córka ma dom (młoda córka) i 2 samochody. Juz teraz wiemy że kiwał nas wszystkich. Ale powiedzcie jak to jest że tacy oszusci jeszcze funkcjonują, spółki zakładają. Mam tylko nadzieję, że Urząd Skarbowy przyjrzy się całej rodzinie i wspólniczce od spółki i nie będzie że wierzyciel zostanie z niczym a oszust w spółce zoo będzie prał pieniądze.

znawca sprawy

Prawdopodobnie \\\"wiejskie smaki\\\" to kolejny sposób na oszustwa... z informacji, które posiadam, pan Kolak ma już zadłużenie których kwoty sięgaja sześciu zer! Dlatego lojalnie przestrzegam wszystkich, którzy chcieliby wchodzić w jakiekolwiek interesy z tym Panem.

Violetta

miki27 - 2012-03-06 18:30:32 Proszę się kontaktować z panią redaktor z głosu pomorza która prowadzi sprawę w.koloka .Pani (usunięte przez administratora)10026919No i nareszcie coś się dzieje. Dziś u państwa kolaków komornik robi w domu czystki. O jak cudownie,nareszcie(usunięte przez administratora) i naciągacze się może chociaż zawstydzą,sąsiedzi przecież widzą wszystko. I nie zawsze można ukryć się w Żarnowskiej za kijem z kiełbasą.Wstyd. Wczasy,wojarze,Europa u naszych stóp mówili państwo kolakowie, tylko nie wspomnieli, że jeżdżą za ludzkie pieniądze.I matki z dziećmi i w ciąży,które przyjeżdżały i prosiły ze łzami w oczach o zwrot długu zostawały wyrzucane lub nie wpuszczane do \"zwiedzających Europe\"kolaków. Ludzie w jedności siła. trzeba coś robić bo jak tak dalej pójdzie to ociągający się zamiast odebrać swoje to zostaną z ręką w nocniku.

miki27

Proszę się kontaktować z panią redaktor z głosu pomorza która prowadzi sprawę w.koloka .(usunięte przez administratora)

marina1

Niestety nikt pieniędzy nie otrzymuje a Pan W. wcale się tym nie przejmuje i wędlinki robi razem z panią Momot i jej synem.

lena

i jak tam koledzy koleżanki, Kolak komuś obiecał już oddanie pieniążków?kiełbaski się sprzedają, zyski są a my nic nie dostajemy?

ana.dina

Na słupskiej stronie z ogłoszeniami z dnia 29 stycznia br pojawiło się ogłoszenie że firma "wiejskie smaki" sprzeda szynki ,boczki i inne wyroby w cenach hurtowych i detalicznych. Ta firma należy do zony pana kolaka i jeszcze kogoś. Trzeba mieć nadzieję ze jesli sprzedaż się powiedzie to może pan kolak zacznie spłacać długi????????? (tam podany jest nr telefonu to dla tych którzy nie mają kontaktu). A swoją drogą to ciekawe ile osób załatwił na szynki jak przedtem na wiatraki ?

lena

trzeba coś z nim zrobić, ja już nie mam sił ani cierpliwości

adi

lena - 2012-01-20 23:33:52 ten pan-oszust-pożycza od następnych naiwniaków żeby komuś innemu oddać i tak w kółko, ale to kółko niebawem się skończy i będzie patrzał na świat przez kratki jeżeli się nie wychamuje, bo takich pożyczkodawców jest bardzo dużo, a nikt mu nie podaruje swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!!ten pan to wielki oszust krętacz jak tak można oszukiwać ludzi mnie oszukał na bardzo dużo pieniędzy.

proszę wszelkie informacje kierowac pod adres(usunięte przez administratora)

M.B....

"ana.dina " Mogłabym prosić jakikolwiek kontakt ???

ana.dina

Ojej a ja myślałem, że jestem jedyny, któremu ten pan wisi sporą kasę i nie odbiera ode mnie telefonu, nie wpuszcza do domu czyli zero kontaktu, Może coś wspólnie trzeba zrobić? Może jakiś prokurator ? policja?

kry.szut@op.pl

Ten pan napożyczał u wielu, wielu ludzi duże pieniądze. Ma kilka spraw sądowych i już jakieś wyroki i komornika na karku. Przed jego domem spotkało się kilka osób i skandowało oddaj pieniądze . A ten pan przepisał wszystko na żonę a ona teraz spółkę zoo założyła o nazwie \"wiejskie smaki\" koło Łeby. Jak ktoś taki może zajmować się doradztwem finansowym?

lena

ten pan-[usunięte przez moderatora] -pożycza od następnych naiwniaków żeby komuś innemu oddać i tak w kółko, ale to kółko niebawem się skończy i będzie patrzał na świat przez kratki jeżeli się nie wychamuje, bo takich pożyczkodawców jest bardzo dużo, a nikt mu nie podaruje swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!!

Grzegorz

ja ostatnio również pozyczyłem Temu Panu Pieniążki i do dziś ich nie odzyskałem co rusz jak dzwonie to go nie ma w mieście albo pieniedzy nie ma pozyczyłem mu ok 30 tys złotych i gdzie te pieniądze ???? jeśli nie odda inaczej zainterweniuje bo [usunięte przez moderatora] nie popuszcze .. a jak chciałem umowę podpisać to powiedział że jest nie potrzebna i o tak mam ! Dlatego nie wierzcie jemu i nie bądźcie naiwni !

Zostaw merytoryczną opinię o Kolak Władysław Usługi Finansowe - Słupsk

Kolak Władysław Usługi Finansowe