Kolak Władysław Usługi Finansowe

Słupsk

Opinie o Kolak Władysław Usługi Finansowe

edfvb
użytkownik zarejestrowany

@wardek no wlasnie ja nie rozumiem dlaczego niektorzy na sile probuja byc w firmie mimo ze im sie tam nie pododba na przykald rpzeciez jest tyle innych firm a tutaj zapewne ktos chetnie wspolprace podejmie

lena

z ustki może nie ale z wielichowa w którym siedzi i to swoim pałacu to tak Władysław Kolak to oszust do potęgi i trzeba go się wytrzegać i tyle!uważajcie na niego!!!! ja już sie przejechałam i nic !!!!UWAŻAJCIE!!!

oszukana

czy ktoś został oszukany przez (usunięte przez administratora) z Ustki??? proszę o odzywanie się pilne!!

lenka -18

piszcie co sie dzieje z panem kolakiem?zapadł się pod ziemie???

lena

co tam słychać u Władka wie ktoś może???

inka

niesamowite!to nie jest do przyjęcia!jak on to robi?wydaje mi się że musi mieć plecy w tej prokuraturze!jak to możliwe że taką kasą obraca a ściągnąć nie ma z kąd?komornik nie daje rady, gdzie są nasze pieniądze?

oszukany

Władziu ma już 7 nowych autek w kredytach i leasingach ,lecz tylko częsć jest na niego ,zajął sie chwilówkami ,otwiera sieć punktów w słupsku,miastkui szczecinku ,zatrudnia ludzi ale sam w tym nie bierze udziału,ciekawe skąd ma kasę na chwilówki .Zapłacił kilku osobom po 2 tyś zł ,myśląc że w ten sposób nie będzie odpowiadał za wyłudzenia ponieważ udowadnia że spałaca kasę ,to kombinator z niego ,jeśli słupska prokuratoura nic nie zrobi ,pójdziemy do innej która nie jest ,,skorumpowana '' lub też na układzie z naszym władziem który był kiedyś psem w mo.Nie popuścimy gnojowi ,szumowinie ,musi pójść siedzieć chociaż na parę latek .

anonim 18

nic nie piszecie, wiecie coś na temat pana władka?bo coś ucichło, 0oddaje może pieniądze?albo ktoś się za niego wziął!?

anonim 18

ciekawe kto jest jeszcze na tyle naiwny i mu ufa, wkręca kolejnych ludzi!Jak on to robi?Dalej pożycza, jeździ furami i jest zadowolony!a nasze pieniądze?To niesprawiedliwe!

zbulwersowana

O ZGROZO Ja już nic z tego nie pojmuję. Kolak , który oszukał tylu ludzi na takie duże pieniądze, ma tyle spraw w sądzie i prawdopodobnie prokuratura też się nim zajmuje a on ten złodziej i oszust jakby nigdy nic założył sobie następną spółkę z o.o. UWAGA BRANŻA FINANSOWA spółka jest na ul Sienkiewicza 4/14 w Słupsku. Kolak jest wice prezesem ,ale do spółki wciągnął swoją córkę. Więc proszę Zdzicha ma jedną spółkę \\\"kiełbasiano-pensjonatową\\\" a właduś z córunią finansową. KIEDY SKARBÓWKA , I INNE URZĘDY ZACZNĄ KONTROLOWAĆ TYCH OSZUSTÓW.

anonim 18

no to nieźle, a gdzie ta prokuratura?śpi?trzeba go jak najszybciej złapać bo jeszcze ptaszek wyleci za granicę i tyle z tego będzie!nie mogę sobie wybaczyć że takie pieniążki-ciężko zarobione -darowaliśmy temu(usunięte przez administratora)a teraz jesteśmy bezradni!

ana.dina

Mam prośbę do tych, którzy mają już wyroki z klauzulą wykonalności na kolaka, aby zgłosili go do KRD (Krajowy rejestr dłużników) tym sposobem choć trochę utrudnimy mu życie. Nie będzie miał takiego manewru jak do tej pory.Zero pożyczek w bankach, nawet z telefonem na abonament,czy telewizją będzie miał problemy. Słyszałam,ze chce otworzyć nowy biznes związany z pieniędzmi i będzie robił dalej nas wszystkich w bambuko.Trzeba mu w tym przeszkodzić choćby w ten sposób. Pozdrawiam wszystkich oszukanych.

Ziuta

Pieniędzy chyba nie odzyskają wszyscy, chociaż jak dobrze prokuratura poszuka to nie ma możliwości żeby ich nie znaleźć. Przecież to są ogromne kwoty i wszystkich nie mógł przepuścić. Chodzą słuchy że jest cichym udziałowcem tego pensjonatu w którym "kręcą kiełbasy".A czy bawi się dobrze? to chyba nie, przecież on z sądu nie wychodzi. Ma po kilkanaście spraw na Szarych i Zamenhofa.

a4nonim

Dokładnie cisza nastała, a Kolak dalej działa, i wynika z tego ,że on się dobrze bawi, a my pieniędzy nie zobaczymy ............super nieźle się na nas dorobił

anonim 18

co tam słychać na temat kolaka?isnieje jeszcze?nie zamknęli go?doszły mnie słuchy , że dalej pożycza!

anonim 18

jak córka ma komornika na karku to już są całkowicie przegrani, córka taka jak matka - żmija niesamowita!pójdzie siedzieć, zasłużył sobie!teraz będzie miał dobre wczasy!

ziuta

Czarny osobowy samochód to zięcia.Pewnie kupiony za pieniądze wierzycieli. A córka też ma za pazurami bo komornik i na nich usiadł. W google wystarczy wpisać/Biznesmeni ruszyli na dłużnika/ i wejdzie strona z GP i nadal można ciągnąć temat. Ktoś nawet dzisiaj napisał, że Kolak ma plecy i temat został zamknięty. Myślę sobie, że z tych jego pleców to już niewiele zostało. Bo i kto będzie pomagał takiemu ........ Jak czytaliście wczorajszy Głos to wiecie że(usunięte przez administratora) donieśli na prokuraturę iż ktoś im jakichś informacji udzielił.Czyli najpierw idą i dopytują u znajomych na policji czy ich sprawa wyciekła a jak dostali informację to na nich doniesli. Kto będzie z takimi trzymał?

anita

No niestety będą musieli ściągać należności z kogo tylko się da. Dobre małżeństwo z nich, teraz się odgrażają,że oddadzą jeśli oddadzą tylko tym co mają na nich nakaz egzekucyjny, a resztę mają gdzieś. Oni wszystkich mają gdzieś i nawet się nie przejmują tym,że im z domu pozabierali,są bez żadnych emocji,,brak słów.........

anonim 18

ciekawe w jaki sposób pozostali ludzie odzyskaja pieniądze skoro mu prawie wszystko z domu wynieśli, dla nas nic nie zostało!Miejmy nadzieje że teraz od córeczki będą ściągać, jest nauczycielką i nieźle musi sie wstydzić za swojego tatusia, szkoda mi tej babci-mamy pana (usunięte przez administratora) nie może uwierzyć że tak synek postąpił, ta żmija - żonka-go opętała wokół paluszka. Teraz jeszcze z mamusi Władka będą ściągać

Ja .lo

witam ! coś mi się zdaje że Pan Kolak znów maczał rączki ! dzisiaj mój (usunięte przez administratora) widział go w jakimś czarnym aucie lecz nie zdążył go dogonić ponieważ jechało między nimi auto i znikł mu z oczu ! co za Tchórz z niego ! i Jego żoneczki ! a co zrobił z pieniążkami pewnie za te pieniążki córce domek postawił i auta kupił ! więc miał gdzie lokować pieniążki ! WIARA CZYNI CUDA

franco103

Ciekawe tylko dlaczego zamknęli temat na Forum GP? Czyżby jednak ktoś przestraszył się sprawy? Ciekawe też skąd tylu obrońców Kolaka? Z niektórych wpisów można by wnioskować, że facet to bohater, bo siebie i córkę za cudze pieniądze urządził, a reszta to nic nie warci frajerzy, bo się dali zrobić. Nikomu nie życzę trafić na takiego jegomościa! Ciekawe czy GP pociągnie sprawę dalej!?

marina1

Tak, po przeczytaniu artykułu w Głosie Pomorza, chociaż przez chwilę można się uśmiechnąć w całym tym koszmarze jaki zgotował wszystkim pan K. Mam nadzieję,że nareszcie coś zacznie się dziać.Tyle oszukanych osób, tyle wyciągniętych od ludzi pieniędzy to przerasta mnie niesamowicie a pan K. ma to wszystko gdzieś i pewnie czekał ,że wszyscy odpuszczą i dadzą mu spokój.....o nie co to to nie . Zobaczymy co dalej, miejmy nadzieję, (chociaż jest ona znikoma czekam już ponad rok na swoje pieniądze),że jest jakaś sprawiedliwość na świecie.

pikus

marina1 - 2012-03-19 12:26:31 To dobre wieści, chociaż tyle i tak za mało....Tyle ludzi oszukanych i pozostawionych bez pieniędzy. Cały czas nasuwa się pytanie gdzie Kolak ulokował taką ilość pieniędzy, bo nie sposób wydać na podróże te wyłudzone miliony!!!Jak przeczytałem dzisiejszy Głos Pomorza to sobie pomyślałem,ze Bóg istnieje.Nareszcie skończy się bezkarność tych oszustów. Komentarze jakie ludzie umieszczają są zastanawiające. Nie wiedziałem,że córka ma dom (młoda córka) i 2 samochody. Juz teraz wiemy że kiwał nas wszystkich. Ale powiedzcie jak to jest że tacy oszusci jeszcze funkcjonują, spółki zakładają. Mam tylko nadzieję, że Urząd Skarbowy przyjrzy się całej rodzinie i wspólniczce od spółki i nie będzie że wierzyciel zostanie z niczym a oszust w spółce zoo będzie prał pieniądze.

znawca sprawy

Prawdopodobnie \\\"wiejskie smaki\\\" to kolejny sposób na oszustwa... z informacji, które posiadam, pan Kolak ma już zadłużenie których kwoty sięgaja sześciu zer! Dlatego lojalnie przestrzegam wszystkich, którzy chcieliby wchodzić w jakiekolwiek interesy z tym Panem.

Violetta

miki27 - 2012-03-06 18:30:32 Proszę się kontaktować z panią redaktor z głosu pomorza która prowadzi sprawę w.koloka .Pani (usunięte przez administratora)10026919No i nareszcie coś się dzieje. Dziś u państwa kolaków komornik robi w domu czystki. O jak cudownie,nareszcie(usunięte przez administratora) i naciągacze się może chociaż zawstydzą,sąsiedzi przecież widzą wszystko. I nie zawsze można ukryć się w Żarnowskiej za kijem z kiełbasą.Wstyd. Wczasy,wojarze,Europa u naszych stóp mówili państwo kolakowie, tylko nie wspomnieli, że jeżdżą za ludzkie pieniądze.I matki z dziećmi i w ciąży,które przyjeżdżały i prosiły ze łzami w oczach o zwrot długu zostawały wyrzucane lub nie wpuszczane do \"zwiedzających Europe\"kolaków. Ludzie w jedności siła. trzeba coś robić bo jak tak dalej pójdzie to ociągający się zamiast odebrać swoje to zostaną z ręką w nocniku.

miki27

Proszę się kontaktować z panią redaktor z głosu pomorza która prowadzi sprawę w.koloka .(usunięte przez administratora)

marina1

Niestety nikt pieniędzy nie otrzymuje a Pan W. wcale się tym nie przejmuje i wędlinki robi razem z panią Momot i jej synem.

lena

i jak tam koledzy koleżanki, Kolak komuś obiecał już oddanie pieniążków?kiełbaski się sprzedają, zyski są a my nic nie dostajemy?

ana.dina

Na słupskiej stronie z ogłoszeniami z dnia 29 stycznia br pojawiło się ogłoszenie że firma "wiejskie smaki" sprzeda szynki ,boczki i inne wyroby w cenach hurtowych i detalicznych. Ta firma należy do zony pana kolaka i jeszcze kogoś. Trzeba mieć nadzieję ze jesli sprzedaż się powiedzie to może pan kolak zacznie spłacać długi????????? (tam podany jest nr telefonu to dla tych którzy nie mają kontaktu). A swoją drogą to ciekawe ile osób załatwił na szynki jak przedtem na wiatraki ?

lena

trzeba coś z nim zrobić, ja już nie mam sił ani cierpliwości

adi

lena - 2012-01-20 23:33:52 ten pan-oszust-pożycza od następnych naiwniaków żeby komuś innemu oddać i tak w kółko, ale to kółko niebawem się skończy i będzie patrzał na świat przez kratki jeżeli się nie wychamuje, bo takich pożyczkodawców jest bardzo dużo, a nikt mu nie podaruje swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!!ten pan to wielki oszust krętacz jak tak można oszukiwać ludzi mnie oszukał na bardzo dużo pieniędzy.

proszę wszelkie informacje kierowac pod adres(usunięte przez administratora)

M.B....

"ana.dina " Mogłabym prosić jakikolwiek kontakt ???

ana.dina

Ojej a ja myślałem, że jestem jedyny, któremu ten pan wisi sporą kasę i nie odbiera ode mnie telefonu, nie wpuszcza do domu czyli zero kontaktu, Może coś wspólnie trzeba zrobić? Może jakiś prokurator ? policja?

kry.szut@op.pl

Ten pan napożyczał u wielu, wielu ludzi duże pieniądze. Ma kilka spraw sądowych i już jakieś wyroki i komornika na karku. Przed jego domem spotkało się kilka osób i skandowało oddaj pieniądze . A ten pan przepisał wszystko na żonę a ona teraz spółkę zoo założyła o nazwie \"wiejskie smaki\" koło Łeby. Jak ktoś taki może zajmować się doradztwem finansowym?

lena

ten pan-[usunięte przez moderatora] -pożycza od następnych naiwniaków żeby komuś innemu oddać i tak w kółko, ale to kółko niebawem się skończy i będzie patrzał na świat przez kratki jeżeli się nie wychamuje, bo takich pożyczkodawców jest bardzo dużo, a nikt mu nie podaruje swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!!

Grzegorz

ja ostatnio również pozyczyłem Temu Panu Pieniążki i do dziś ich nie odzyskałem co rusz jak dzwonie to go nie ma w mieście albo pieniedzy nie ma pozyczyłem mu ok 30 tys złotych i gdzie te pieniądze ???? jeśli nie odda inaczej zainterweniuje bo [usunięte przez moderatora] nie popuszcze .. a jak chciałem umowę podpisać to powiedział że jest nie potrzebna i o tak mam ! Dlatego nie wierzcie jemu i nie bądźcie naiwni !

lena

witam, ja też zostałam oszukana, czekam na pieniądze już prawie dwa lata i nic, zero pieniędzy i kontaktu, masz może jakiś kontakt do niego a może razem coś zdziałamy żeby odzyskać pieniądze?możesz podać kontakt do siebie, pogadamy!

marina1

[usunięte przez moderatora] Nie wierzcie mu, nie powierzajcie mu pieniędzy, bo Was oszuka , jestem jedną z wielu osób od których pożyczył pieniądze i mija już rok czasu a pieniędzy nie oddaje. Nie ufajcie mu!!!

To dużo od tego czasu się zmieniło

Zostaw opinię o Kolak Władysław Usługi Finansowe - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe