Opinie o Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. w Poznań

Niezapominajka

Bardzo przykre co piszesz. Ja równiez jestem bardzo doświadczonym protetykiem słuchu 17 lat w zawodzie. Pracowałam również w Kind i bardzo źle mnie potraktowali. Na szczęście od 10 lat prowadzę własną firmę protetyki słuchu i to był strzał w 10. Polecam

Uważasz, że pracodawca może podjąć takie kroki i zwolnić niektórych pracowników z działu księgowości? Daj znać, proszę, jak w Twojej ocenie kształtuje się aktualna sytuacja w tej firmie.

Korona
@Andrzej

Aktualnie to nigdzie nie jesteś pewny pracy. Nie wiadomo jak się wszystko potoczy. Nie jest ciekawie w Polsce

Znajoma
@Niezapominajka

Brawo KM

Ona

Przykro mi to pisac, ale ta opinia jest w 100procentach trafna i oddajaca atmosfere tego, co dzieje sie w firmie...chociaz moze trzeba dodac, ze na dzien dzisiejszy warstwa mułu jest jeszcze grubsza. System premiowy byl atrakcyjny dla pracownikow tylko w 2018r, to byl moment i niestety pozostal wspomnieniem. W tej chwili, z roku na rok jest coraz trudniej, coraz bardziej żenująco i coraz mniej motywujaco. Jestesmy na obnizonych etatach (wiekszosc gabinetow), premie dostajesz jesli wyrobisz nałożony limit 2 miesiace z rzędu, wielkosc premii to na ogol 300-700 zl na osobe brutto! Jesli jeden miesiac masz dobra sprzedaz, a nastepny gorsza, to premii nie dostaniesz zadnej. Rok 2021 zapowiada sie jeszcze trudniej, firma nie zamierza doliczac do limitu refundacj NFZ otrzymanej przez pacjenta-czysty zysk! Sprzedajesz aparat z refundacja np.za 3000zl, odliczasz podatek 8procent oraz 700zl NFZ i dopiero pozostala wartosc czyli w tym przypadku okolo 2000zl wlicza ci sie do limitu ktory musisz wyrobic. Czyli aby zapracowac na premie, musisz 2 miesiace z rzedu sprzedac co najmniej 9 aparatow w cenie 3000zl. I tak przez okragly rok...za bardzo dobry miesiac otrzymasz wyróżnienie w postaci maila z gratulacjami od Zarzadu. Nie mamy żadnych bonusow w postaci socjalu, kart na siłownię, ekstra ubezpieczenia zdrowotnego, czy bonow na święta. Nawet banalny voucher do Empiku czy Sephory bylby milszym wyróżnieniem niz obecne pseudo nagrody w pseudo konkursach. Musze takze poruszyc temat awansu - poniewaz system zostal nieodlacznie powiazany z obrotem wypracowanym przez protetyka, a zatem nie oplaca sie zdobywac wiedzy, ksztalcic w szkole czy na kursie lub szkoleniach online. Po prostu na nic sie to zdaje, nie bedziesz ani wyzszy stopniem, ani nie dostaniesz podwyzki o ile nie jestes super sprzedawca lub nie trafisz na swietnie prosperujacy gabinet. Szanowny Zarzadzie, jesli czytasz te opinie, zamiast dokrecac srube zeby slupki sie zgadzaly, zatrzymaj sie tu na chwile i zdobądź na refleksje, co tak naprawde proponujesz swoim pracownikom. Ludziom, ktorzy ciagle jeszcze wierza, ze trafili do przyzwoitej firmy z potencjalem... z powazaniem, Wasz pracownik

Dominika

Jaka jest atmosfera pracy w Kind? Napiszcie, jak pracownicy się ze sobą dogadują. Są jakieś imprezy integracyjne?

Czy pracodawca Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@

Nie.Raz do roku jest spotkanie firmowe jeśli są pieniądze na nie.

Ola

Czy słyszał może ktoś coś więcej na temat przejęcia KIND przez Amplifon ? Ponoć od kilku lat mamy non stop spora stratę i Niemcy maja dość ! Jak zawsze my nic nie wiemy

Bartosz

Pracowałaś lub pracujesz w Kind? Nie jesteś zadowolona z zarobków, to wielka szkoda bo dobra pensja jest zawsze motywacją dla pracownika. Może opowiesz coś więcej na temat tego, jak pracuje się w firmie? Jaka panuje tam atmosfera, czy są organizowane jakieś szkolenia? Jestem ciekaw co możesz powiedzieć w tej kwestii, daj znać jeśli posiadasz takie informacje.

Asia
@Bartosz

Do wszystkich osób, które pytały o dodatki pozapłacowe w firmie Kind. Nie ma i z tego co wiemy nie będzie żadnych tego rodzaju świadczeń. Nie ma kart Multi sport, prywatnej opieki zdrowotnej, bonów na święta, wczasów pod gruszą. Nie możemy doprosić się o utworzenie funduszu socjalnego. Premie są kiepskie, a zarobki nieadekwatne do ilości obowiązków. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników ????

kokon

Za Zenka firma kwitła. To straszne co piszecie.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Protetyk słuchu?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Ruda Śląska
SMART-HR
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Witam, firmy Kind nie polecam , pracowałem tam dwa lata i nic nie oferują pensja słaba premia rzadko idzie wyrobić , socjali brak, nawet na święta nie dostaniesz złamanego grosza bo w Niemczech podobni tez nie mają takiego zwyczaju. Aparaty przyzwoite ale tak jak mówi większość są używane i dużo razy zdarzało się że "nowy" aparat wyciągnięty z pudełka jechał na serwis. W centrali też jest rotacja poza niektórymi działami. Podsumowując jak ktoś chce pracować i poznać ciekawych ludzi to tak ale jak ktoś chce zarabiać to napewno nie tam.

Alis

Kończę w tym roku studia, i zastanawiałam się nad pracą w Kind. Tym bardziej, ze poszukuj protetyka (sprzedawcę ) w Łodzi do której chce wrócić. Wpisy odstraszają, czy możecie coś więcej napisać, jeśli ktoś pracował w Kind .

Niezapominajka
@Alis

Lepiej wybrać malutką firmę

Czy można liczyć na stałe zatrudnienie w firmie, czy to praca dorywcza

Krystyna

Twoja opinia na temat sprzedawanych przez firmę Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. produktów jest niepokojąca. Czy jesteś pewien, że takie procedery w firmie mają miejsce? Są to poważne oskarżenia wobec pracodawcy. Jeżeli ta informacja jest prawdziwa to czy jako pracownicy próbowaliście zareagować w tej sprawie?

Bartosz

Zdecydowałaś się, może aplikować na stanowisko asystenta protetyka? Niestety nikt w wątku nie podzielił się informacją o zarobkach na tym stanowisku, dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy mimo jej braku spróbowałaś swoich sił w aplikując do Kind Aparaty Słuchowe?

Marzenka
@Bartosz

Najniższa krajowa.

Alix

Nie spodziewaj się kokosów. Generalnie jest cienizna w kind , na rozmowie będą mydlić oczy premia itp a w życiu premia jest ZEROWA. Kiepska kultura organizacji, małe szanse rozwoju.

Krystyna
@Alix

Jesteś już kolejną tu osobą, która wskazuje na nie najwyższe zarobki w Kind Aparaty Słuchowe. Jednak zawsze warto mieć na uwadze, iż wynagrodzenie jest kwestią indywidualną - uzależnioną od wielu czynników. Martwi mnie natomiast to, że - jak stwierdziłaś - brak jest tam premii. A co z jakimś benefitami pozapłacowymi? Są one Wam oferowane?

on
@Krystyna

Nie ma żadnych dodatków, profitów ,premia żenada,

Głuchomor

(usunięte przez administratora), gdzie ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora). Poza Panią która się tu wypowiada, i paroma innymi ustawionymi nieudacznikami min. konkubent w/w Pani, nikt nie ma fajnie w tej firmie. Kiepskie wynagrodzenie. Premie za sprzedaż śmieszne. Np za sprzedaż aparatu za kwotę 2200zł premia to 12 zł brutto - minus 10% dla kierownika danego regionu. Ciekawe jakby zareagowała niemiecka opinia publiczna na wieść o takich premiach! 3 Euro!!! Omijajcie ludzie tą firmę szerokim łukiem! DNO!!!! Pacjentom również nie polecam. Sprzedawane aparaty często pochodzą ze zwrotów z rynku niemieckiego i są generalnie przestarzałe. Jak chcecie nosić aparat po jakimś Holgerze czy innym Hansie to zapraszam!

@Głuchomor

Muszę Ci przypomnieć, że na forum o charakterze publicznym zawsze pamiętamy o kulturze słowa. Przeczytasz o tym w regulaminie serwisu GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego także, iż nie obrażamy tu absolutnie nikogo. Proszę Cię zatem, żeby stosował się do tych zasad. Wspominasz o słabym - według Ciebie - wynagrodzeniu, które można uzyskać w Kind Aparaty Słuchowe. Ale miej też na uwadze, że niektórym takie wynagrodzenie może już pasować. A mieliście może dostęp do jakichś ciekawych dodatków pozapłacowych?

Małgorzata

Proszę być jednak zachowała tu nieco większy spokój. Rozumiem, że z powodu niższej pensji możesz czuć się trochę rozżalona, ale trzeba pamiętać, iż na taki stan rzeczy mogły wpłynąć rozmaite czynniki, na przykład: aktualna kondycja firmy, doświadczenie czy staż pracy. Także w poszczególnych oddziałach firmy wynagrodzenie może się różnić - miej to na uwadze. A może firma Kind Aparaty Słuchowe oferuje Wam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Od dawna w Kind
@Małgorzata

Jest to po prostu niesprawiedliwe jeśli za re sama prace jedna osoba dostaje x a druga 2 x x. Jest więcej takich niesprawiedliwości. Jedni maja na to sposób, być przyjaciółka , inni są rodzina i tez są lepiej traktowani. Słyszałam tez o tym ze dziewczyny w Koszalinie maja tak wysokie podstawy ! Jest to po prostu Niesprawiedliwość Ale czego można się spodziewać po sprawiedliwej E. / spróbuj porozmawiać o podwyżce / śmiech śmiech

Czesław
@Od dawna w Kind

W ostatnich wpisach skupiliście się na temacie wynagrodzeń w firmie Kind Aparaty Słuchowe. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, czy w firmie panuje rodzinna atmosfera? Przede wszystkim chodzi mi o wsparcie kadry pracowniczej. W pierwszych dniach zatrudnienia można liczyć na pomoc? Proszę o odpowiedź.

Agnieszka

Dobrze byłoby, jakbyś pamiętała o tym, że na forum publicznym raczej unikamy posługiwania się danymi personalnymi konkretnych osób. Twoja wypowiedź ma wydźwięk nieco sarkastyczny, a to nie do końca nam tu pomaga. Może podjedziesz do dyskusji trochę poważniej i powiesz nam, jak w Kind Aparaty Słuchowe kształtują się mniej więcej Wasze zarobki?

Joll
@Od dawna w Kind

Jeśli jesteś z Forte nie masz co liczyć na sprawiedliwość i traktowanie jak koleżanek z marke med. Niestety były duuuuze obietnice i ....... Odradzam pracy w KIND / odradzam tez kupna staruch używanych aparatów przez pacjenta.

Agnieszka

W sposób trochę ogólny dowiedzieliśmy się o atmosferze panującej w tej firmie. Teraz z kolei należałoby przejść do kwestii, która jest związana z możliwościami indywidualnego rozwoju zawodowego w Kind Aparaty Słuchowe. Czy wspomniany pracodawca umożliwia Wam, jako pracownikom, ów rozwój? Czy realne są tam awanse? Proszę, rozwińcie ten temat.

Kaatia

czy aplikował ktoś tam do działu marketingu? Dajcie swoje opinie, jak wygladała rekrutacja, jak się pracuje i jak z atmosferą?

@Kaatia

Jezeli znasz sie na rzeczy to uciekaj i szukaj posady w firmie, ktora wie co to marketing. Tam sie nie rozwiniesz, ale uwstecznisz!

Kaatia

Czy mozesz rozwinac wypowiedz? Pracowalas w tym dziale? Jak z atmosfera i praca w dziale?

@Kaatia

Pracowalem.

Ola

a konkretniej?

Małgorzata

Dziękuję za przedstawienie Twojej opinii o pracy w Kind Aparaty Słuchowe. Chciałabym spytać o możliwości rozwoju kompetencji zawodowych w firmie. Czy pracodawca organizuje szkolenia dla zatrudnianych przez siebie osób? Perspektywa nauki i zdobycia nowych kwalifikacji jest dla wielu osób ważna przy podejmowaniu decyzji o złożeniu CV w danej firmie. Będzie to dla nich cenna wskazówka.

Roman

Proszę Cię o rozwinięcie wypowiedzi i o jej uargumentowanie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia oferowane przez Kind Aparaty Słuchowe? Póki co, ciężko wyciągnąć z Twojego komentarza precyzyjne wnioski. Każdy merytoryczny wpis jest pomocny dla użytkowników forum, którzy szukają pracy. Będą wdzięczni za przedstawienie rzeczowej opinii.

@Roman

Po przeczytaniu opinii o firmie kind, każdy potencjalny pracownik zapewne pójdzie do innych firm. Z tego co czytamy 90% oceniających miała styczność z firma i wiadomości nie wyssali sobie z palców.

gluchy

mam problem z ta firma,oddalem aparat do naprawy po pewnym czasiezadzwoniono mi ze aparat jest stary I nie ma czesci do niego juz I oninie naprawia , wiec zaproponowano mi nowy, sprawdzilem oddalem aparat do innej firmy okazalo sie ze wymagal oczyszczcenia I poprawienia lutu na jednym ze stykow po10 min czekania o tzrymalem go sprawnego z powrotem wnioski wyciagne bo poprzednio kupilem w tej firmie jak I pod starymi nazwami Beltona Philips kilka aparatow uzywalem je po calym swiecie czasem padla sluchawka czy mikrofon ale takiej szopy mi nigdy nie robili naprawy im sie kiedys oplacaly a teraz juz nie ,,/kup Pan nowy a jakze/

Niezadowolony
@gluchy

Niestety tak działa KIT a nie KIND powinna nazywać się ta firma. Stare aparaty, naciąganie - to jest norma

Edek
@gluchy

O mało co nie zostałem klientem KIND. Nie zostałem, bo zostałem potraktowany jak zbędny balast. (Wrocław, ul. Jedności Narodowej) Umówiony na godz. 12.00 czekałem 40 minut a w punkcie nikt się nie zajwił, byli tylko dwaj klienci. Zrezygnowałem bo jeśli tak traktuje się klkienta umówionego po raz pierwszy, to co będzie potem, gdy zaangażuję już swoje pieniądze. Nie wiem czy firma wie co to po angielsku znaczy KIND. Onie wcale nie są kind, oni lekceważą klientów, dobrze że już na wstępie to pokazali, uniknąłem tego co spotkało Państwa.

endu
@Niezadowolony

Jako pracownik otrzymywałem do sprzedaży aparaty, które były używane wcześniej w Niemczech, po czym po gwarancji były odsyłane do Polski. Czyszczono je i nadawano nowy nr seryjny. Czysty przekręt.... Aparaty nazywały się Varia a my pracownicy nazywaliśmy je aVaria, bo non stop leżały w serwisie.

Justyna

Podpowiedzcie czy podjęcie pracy w takiej firmie wiąże się z jakimiś specjalnymi uprawnieniami

Kamila
@Justyna

Odradzam w KIND pracę. Miłe słowa na początek a potem pokaze Tobie jedna z druga swoje frustracje. No i te telefony _ żenada

Agnieszka

@mozna_o9, właśnie znajdujesz się na forum, o które pytasz. Skoro udzielasz się na nim, może mógłbyś dodać kilka słów na temat pracodawcy? Jakie standardy zatrudnienia w niej obowiązują? Czy są obecnie przeprowadzane rekrutacje? Czy można liczyć na stanowisko adekwatne do umiejętności? Informacje o tym zainteresują osoby, które obserwują firmę pod kątem zatrudnienia.

mozna_o9

a gdzie jest to forum?

Agnieszka

@ixx, są teraz aktywne oferty pracy i piszą w nich, że zapewniają możliwość ciągłego szkolenia zawodowego, być może coś się zmieniło w takim razie od czasu, w którym pracowałeś. Może ktoś pracuje i mógłby to potwierdzić na 100%?

Paawel_89

Witam serdecznie, widzialem ogloszenie o prace tej firmy w woj. mazurskim. Jakie sa tam nastroje? Sa organizowane przez firme jakies szkolenia z pracy z pacjentem? Uczy ktos czegos takiego? Ma sie wsprarcie z centrali? Czytalem o innych firmach - szkolen jest masa, tu jakos cicho.....Bede wdzieczny za jakies informacje. pozdrawiam

ixx
@Paawel_89

Szkoleń niestety brak. Za to są wymagania z czapy. Jak najdalej. I tak na końcu zwolnią obgadają za plecami przed kolegami i koleżankami z pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.?

Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 67 ocen.

Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.