Techna Pologne sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Techna Pologne sp. z o.o.

Jan Kowalski

Witam. Ku przestrodze dla kandydatów. Niedawno zakończyłem, jak się okazało najmniej profesjonalny proces rekrutacyjny z jakim się spotkałem. Proces rekrutacyjny obejmował 6 etapów- rozmowa (1), spotkanie (2), później dwie rozmowy telefoniczne, kolejne spotkanie (piąty etap!!). Po zakończeniu piątego etapu i zaprezentowaniu firmy jej osiągnięć itp. wydawało się, że jesteśmy dogadani ale jednak nie. Okazało się, że musimy się jeszcze raz spotkać, żeby ustalić szczegóły współpracy. Na tym spotkaniu okazało się, że firma Techna może mi zaproponować tylko niecałe 50% wynagrodzenia, które podałem podczas pierwszej i drugiej rozmowy! Następnego dnia okazało się iż nie są zainteresowani moja kandydaturą... Nie ma mowy o zwrocie kosztów za udział w procesie rekrutacyjnym. Reasumując- proces rekru

fan

Proszę pracowników /byłych również/ o wypowiedż. Jaka to jest firma?

Zostaw opinię o Techna Pologne sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techna Pologne sp. z o.o.