Opinie o Sanitec-Koło w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sanitec-Koło. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanitec-Koło o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanitec-Koło w Włocławek

Bubu

Nadal te pajace typu nowina, Skwarek, gazik z, grupą... wysyłają was na badania w, dzień wolny? Pamiętajcie murzyni na, to należy wam się dzień wolny... Nie ważne co mówi w, kadrach... urwerenko ona nadal płaci za, walki w poprzedniej pracy...

Jak jest na sortowni wyrobów gotowych ? Czy kobiety maja ciężko, bo slyszalam że na dziale jest po jednej dziewczynie. Czy faceci jak typowi samce nie zaczepienia? Podrrywaja? Jak brygadzisci na tym dziale ?

Miśka
@Kasia

Pani Kasiu nie wiem o co chodzi z tymi samcami hahaha Pani idzie i zobaczy jak tam jest 50stopni gorączki na hali jak lupi Pani tropiki to spoko i nikt tam kobiecie nie pomoże tam każdy dba o wlasny tyłek a nie będzie komuś pomagał

bo.tak.i.o
@Miśka

A dlaczego ktoś ma pomagać? Kobieta jest takim samym pracownikiem jak każdy inny z tą różnicą, że ma inne normy dźwigania. A samców alfa pod dostatkiem, aż w śliniakach muszą po dziale latać na widok kobiety...

tak.że .tak
@bo.tak.i.o

a ta Pani to chce do pracy czy wrażeń szuka .Troszke jest tych żąłosnych samcow tylko nie wiadomo czy ta Pani wiekowo sie załapie ha ha żałosne to śmieszne

Miśka
@tak.że .tak

Szkoda słów nie wiem czemu pani sie pyta o facetów jakiś samców o co chodzi rozumiem że nie o prace pani chodzi tylko tam w gebericie nie ma czasu na wygłupy i romanse jeśli o to pani pyta żałosne

Ktos
@Miśka

Bardziej kobiety lecę na facetów niż na odwrót.... wiem bo widziałem

@Kasia

Brygadziści to największe pustaki jakich widziałaś w życiu bo takich jarek s potrzebuję żeby mieć ich w garści. Najlepsi są ze wsi z Brzescia i okolic z kredytami pod dom i małymi dziećmi, taki będzie za darmo donosił bo ma to we krwi. Nawet (usunięte przez administratora) z KJ donosem wywalczyły swój awans, cała firma powinna zmienić nazwę na donos

@Miśka

Cała firma dozór i nawet kadry są żałosne. Mnie cwaniara z, kadr (usunięte przez administratora)... Chciała wypłaty pozbawić a, chorowałem bo miałem takie prawa u chciała cwaniara być złośliwa... Tylko że ma zbyt mały móżdżek i jest za krótka... Bezczelna smarkula... Nie chcą Ci dać wolnego? Idź na L4... Możesz bez problemu sobie urlop przedłużyć... A ludzi to w, tym (usunięte przez administratora) zawsze nie było, nie zwolnią Cię bo nie ma ludzi... Tępi brygadziści mają w umowach pracujący... Ze powinni pracować jak ludzi nie ma... Nigdy się tym psom nie zdążyło... Przecież tylko donosić potrafią...

Nostradamus
@Kasia

Idealny dział dla (usunięte przez administratora) 3 zmiany więcej psów-brygadzstów i jeszcze kilku śmiech trenerów co tylko donosić umieją podobnie jak kabaret brygadziści niż pracowników. nowina, gazik, sonia wypromowali się donosem bo sami (usunięte przez administratora)się znają... Ale są ze wsi podobnie jak jarek... He he

@Kasia

Ogólnie praca bardzo ciężka i niewdzięczna może robić normy a jak wyjdzie ci jedna sztuka na brak to cię udusza ogólnie gonitwa wiecznie za mało ludzie na siebie donoszą ile się a ostatnimi czasy było jeszcze gorzej. Mało tego wypłata jest coraz później zakład z potężnymi finansami a czasami z wypłata to do ostatnich sekund czekają wręcz.

Gosia78

Proszę o rzetelną opinię na temat pracy w Geberit Włocławek. Zamierzam tam aplikować do pracy na produkcji. Czy mogę liczyć na zwrot kosztów dojazdu?

Mini

Kobiety tylko nigdy na sortownie FFC . Jeden wielki wyzysk . Kobiety pracują tam ciężko jak mężczyźni za dużo mniejsze pieniądze. Kobiety nie miały dźwigać??? A umywalki ED dzwigaja. Za te pieniadze nie warto. !! Szkoda zdrowia.

@Mini

Przy pracy stałej ciężar podnoszony przez kobiety nie powinien przekraczać 12 kg. Jak to jest w przypadku Sanitec-Koło? Proszę Cię o wypowiedź na ten ważny, ze względu na kobiety poszukujące w tej firmie zatrudnienia, temat.

@Mini

Tak to prawda muszą dźwigać 12-14 kg umywalki bo... Nie na ludzi... Tłumaczą pieski.... nie ma i już nie będzie zwłaszcza latem i w weekendy

@Jarek

Ostatecznie nie przyjęłam się do Sanitec-Koło. Ale dzięki za odpowiedź, choć po długim czasie. Dziś znów rozważam podjęcie pracy w tym miejscu. Rozumiem, że nic się nie zmieniło na lepsze? Dlaczego nie ma rąk do pracy?

@Renata

Getto jarka ma się dobrze.... Miejsce oderwane od rzeczywistości idealne dla tepych przydupasów z ciężką nerwicą

@Renata

Tutaj nie obowiązują żadne normy ludzkie... 45 stopni latem i kible 20 kg dla kobiet... Jak będziesz donosić na pozostałych z brygady to od razu lepszy angaż i może burkiem, psem czyli brygadziści czyli super - konfiturą zostaniesz. I pamiętaj nigdy nie miej własnego zdania, zawsze przytakuj bo tutaj nie znajdziesz kolegów i koleżanek...

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Włocławek

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Sanitec-Koło?

bo.tak.i.o

Preferowany...? Pierwsza umowa o pracę 3 miesiące, druga 33, a trzecia na czas nieokreślony.

Obserwator

Na odlewni FFC brygadziści rozdzielają pracę według własnych upodobań a raczej preferencji. Głównie chodzi o kobiety. Część ora jak osły a kilka ulubienic dziwnym zrządzeniem losu zawsze trafia na najlżejsze prace lub dostają pomoc. Najlepszy jest (usunięte przez administratora). czym młodsza tym lepsza. Przesiedzieć całą sobotę zamknięty z małolatą w pokoju brygadzistów ? Można ! Ostatnio nawet klamki nie ma więc nikt nie będzie przyszkadzał. Ale taka praca i jeszcze płacą. Chodzenie do mistrza nic nie daje pani G zdaje się nie dostrzegac problemu. Może trzeba uderzyć wyżej.

@Obserwator

Pracujecie tam bo jesteście murzynami na własne życzenie... Dozór siedzi 8 h a pracowników się sciga za pseudo chore mikro-przestoje... Wydawać by się mogło że niewolnictwo już się skończyło...

Lopez
@Obserwator

Praca jakich wiele, za darmo nikt nikomu nic nie da. Pisząc o odlewniach zarówno FFC jak i innych, to tam jest się dostać chyba najciężej, bo nie ma dużej rotacji ludzi. Zarobki nie są złe, socjal jest również, kto lubi narzekac raczej będzie, ale pamiętajmy ze ludzie pracują tu po 20 lat i więcej, a na wózkach nie jeżdżą, dodatkowo z tego co wiem pracują rodziny. Moim zdaniem Obserwator czy też obserwatorka przedstawiła nieobiektywna opinię

Mała mi

Szkoda słów na to jakie jest podejście do kobiet w gebericie Włocławek pracowałam to wiem kobitki to nie jest praca dla nas 50stopni na hali i dźwignie umywalek i nie tylko a Ffc porażka

Jarek

Jak tam mija majówka? Elita się bawi na wyjeździe a niewolnicy w pracy na 3 zmiany? Przecież produkuję się tutaj artykuły spożywcze... I może zabraknąć...

sotk
@Jarek

Kkolega (bo chyba nie koleżanka) ma fajne imię. Takie na topie. Chociaż w zapisie Jarosław budziło by większy respekt.

Bary

Co sądzicie mam temat pracy na warsztacie, czy w ogóle są jakieś wolne miejsca?

Hejka

Po co ma być dwóch burków na zmianie? Skoro średnio bystrzy... nowina czy gazik śpią na każdej nocce czy popołudniówce...

Renata

Dzień dobry, szukam informacji czy firma poszukuje obecnie pracowników biurowych? Jeśli ktoś ma informacje to będę wdzięczna za wszelkie info. Pozdrawiam.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Sanitec-Koło?

anyone

Pytasz o to w jaki sposób ktoś zarządza kadrą kierowniczą, czy jak kadra kierownicza zarządza produkcją?

nie ma czegos takiego jak dzial dla kobiet w geberit zrozum to wreszcie

Hanusia

Orientuje się ktoś czy są przyjecia na pracownik piecowni czyli dział dla kobiet ...są przyjecia lub może będą wie ktoś coś??

@Hanusia

Żadnych ogłoszeń aktualnie nie ma. Ja natomiast miałabym pytanie do osób, które już pracują w tej firmie. Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem pracy w Sanitec-Koło? Jakie warunki pracy oferują?

~xyz
@Renata

na pewno warto wiedzieć że zmieniła nazwę kilka lat temu na Geberit

Henry

Jeśli ktoś wie o takich nieprawidłowościach to powinien rozmawiać z szefostwem bo to bike we wszystkich!

Odlewnia FFC

Witam jak ktoś nie chce się narobić i potrafi coś z wykonczeniowki to zapraszamy na odlewnie ffc , może uda się wam jak panu Kamilowi parę fuch zrobic u brygadzistów i później chodzić jako luzak i kompletnie nic nie robić. Mam nadzieję że kiedyś ktoś z działu personalnego przyjrzy się tym układom.

Renata

@Viv Z jakiego tak właściwie powodu odradzasz pracę w firmie Sanitec-Koło? Pytam, bo nie zawarłeś w swojej opinii tak właściwie żadnych szczegółów, nic. Mógłbyś trochę więcej powiedzieć i określić dlaczego faktycznie nie polecasz firmy? @Łukasz A jakbyś ocenił atmosferę panującą w firmie Sanitec-Koło? Napisałeś wiele informacji na temat pracy tutaj, jednak nie odniosłeś się własnie do atmosfery, która jak wiemy, jest również ważna.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera, na forum miło nie jest!!!

Viv
@Igor

Nie radze

Legia

W tym zakładzie produkują miedzy innymi kiełki i umywalki a zachowują się jak by produkowali jakieś produkty spożywcze przyszły święta a tam ludzie bez dnia przerwy pracują non stop PORAŻKA markety po zamykane a w geberit praca 24h wyzysk na maksa omijac szerokim łukiem.

Głoszący Najwyższą Prawdę

Polecam trafić na pakownię do dwóch brygadzistów - do tego z brodą lub tego z czarnymi włosami i słabą dziarą na łapie - traktowanie jak (usunięte przez administratora)gwarantowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanitec-Koło - Włocławek

• Jak się pracuje w Sanitec-Koło?

Zobacz opinie na temat firmy Sanitec-Koło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanitec-Koło?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanitec-Koło?

Kandydaci do pracy w Sanitec-Koło napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanitec-Koło