Sanitec-Koło

Włocławek

Opinie o Sanitec-Koło

Głoszący Najwyższą Prawdę

Polecam trafić na pakownię do dwóch brygadzistów - do tego z brodą lub tego z czarnymi włosami i słabą dziarą na łapie - traktowanie jak ( usunięte przez administratora )gwarantowane.

Abc

Nie polecam nawet fatygowac się na rozmowę rekrutacyjna. Szkoda czasu.Przyjmowane są tylko osoby po protekcji. Nie masz znajomości w sanitec? Nawet nie aplikuj. Żenada.

...
@Obserwator 17.04.2017 10:19
Racja zatrudniają wieśniaków spoza Włocławka bez doświadczenia produkcyjnego tylko dlatego ze jest żoną / mężem pracownika...

Zastanów się następnym razem zanim nazwiesz kogoś wieśniakiem..

***
@... 12.05.2017 21:36
Zastanów się następnym razem zanim nazwiesz kogoś wieśniakiem..

Spadaj wsiunie :-)

omomomom

hahah ktos to wykonuje harakiri czy czlowiek ktory sie detonuje ma wieksza chec do zycia niz pracownik geberitu zeby tu przyjsc. jak ten zaklad mialby reklame w tv to brzmiala by ona tak: Chcesz nie miec zycia prywatnego? Marzysz o tym, aby byc poniewieranym i traktowanym jak g0wno? Masz za duzo energii i pragniesz aby zrobiono ci pranie mozgu? Zamieniles sie z koniem na siłe i rozum? Przyjdz do nas! ... i czuj się gorzej niz w gułagu! Albo liz dupe swojemu przelozonemu, wtedy powinienes miec lzej od swoich kolegow (ktorych musisz podpierdzielac). a te wszystkie pozytywne opinie to reklamy, nie wierzcie w bajki. zaklad we wloclawku to istny oboz

dany

tam nie pracują ludzie tylko roboty na wysokich obrotach kilka lat w sanitecu i kręgosłup do wymiany

rex

Panowie a jakie zarobki dla poczatkujacych? I jak wyglada stawka po uplywie czasu?

xxx

wiem co mówię bo pracowałem tam 11 lat

xxx

bo nigdy lepszej pracy nie miałeś uwierz mi są duąo lepsze roboty i za duuuuzo wiekszą kase

pik

Nie widzę lepszej pracy w tym mieście ,super warunki ,miła współpraca i dość dobre wynagrodzenie .Polecam

Zostaw opinię o Sanitec-Koło - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitec-Koło