M-Invest

Opinie o M-Invest

janek

Firma beznadziejna. Pracodawca niewypłacalny który nie chce dawać umowy. Skupiony na własnym zarobku. Nie zapewnia też innych podstaw typu woda do picia czy odzież ochronna. Oszczędza na szkoleniach bhp i nie dba o bezpieczne dla pracowników warunki pracy. W firmie pracownicy okradają się wzajemnie.

Maryjan36
@janek 10.08.2014 19:39

Bezczelny i arogancki, pracowników traktuje jak śmieci nie wypłaca pieniędzy namawia pracowników by okradali inne współpracujące firmy by zaoszczędzić na narzędziach i materiałach. Jednym słowem oszust i jak nie chcesz zostać oszukany to wystrzegaj się tej firmy, omijaj M-Invest szerokim łukiem.

Zostaw opinię o M-Invest - Mikołów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Invest