Pl Drivers Ltd

Opinie o Pl Drivers Ltd

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Pl Drivers Ltd? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Marcin

Jestem tutaj od prawie 2 lat jest ok, czasem agencja cos przeoczy ale szybko to można sprostować, wypłaty co tydzień w piątek , czasem jazda na class 2 co mnie drażni , ale stawkę placa jak masz c+e to za class 1 .

Lukas

jestem z nimi od 3 miesiecy , wszystko to co mówią przez telefon sie sprawdza , stawki są na początek ok bardzo duzo pomagaja co dla mnie było bardzo wazne , polecam

marek

Nie jest zle pracedaja he he stawki standardowe, sporo pomagają na początku z papierami, ważne ze żadnej kasy nie pobierają , mogę polecić pozdrawiam

Zostaw opinię o Pl Drivers Ltd - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pl Drivers Ltd