Grupa Finanset Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Finanset Sp. z o.o.

Zadowolony

Szczerze polecam-osobiście już tu nie pracuję, bo udało mi się rozwinąć skrzydła. Nie ukrywam,że w dużej mierze dzięki firmie Finanset, dlatego postanowiłem odwdzięczyć się tym wpisem. Sporo się tu nauczyłem, pracowałem w miłej atmosferze i co najważniejsze z uczciwymi ludźmi. Jeśli chce Ci się pracować to na pewno polubisz tę pracę. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Grupa Finanset Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Finanset Sp. z o.o.