Saks-Pol Sp.j.

Słupno

Opinie o Saks-Pol Sp.j.

Karol

Czy jesteście pewni, że nie można o firmie Saks-Pol napisać coś pozytywnego? Aż trudno uwierzyć, że wszystko jest złe. Może nie potraficie docenić tego co macie?

on

O traktowaniu ludzi - jak pisze Tib - słyszałem od znajomych którzy tam pracowali. Masz harować, nic się nie odzywać i najlepiej abyś miał swoje prywatne narzędzia, ubiór do pracy, mydło i nie uwierzycie ale nawet papier toaletowy. Niestety... ale szkoda komentować takich pracodawców. Pocieszający jest jedynie spadek bezrobocia, co może wyeliminuje takich przedsiębiorców z rynku lub raz na zawsze zmieni ich podejście do pracownika!

Tib

Prasami nie zawracaj sobie nawet głowy ;) umowa zlecenie bądź samozatrudnienie, zarobki jak na brak papierów słabe, wszystkie składki prócz emerytalnych. Prasy z roku na rok coraz więcej pracy, cennik w miejscu bądź w dół a pracownicy traktowani są jak nic nie warte robactwo. Od pół roku staram się o nowe spodnie a nadal ich nie dostałem

Potencjał

Na jakim poziomie są zarobki na produkcji,np.jako operator pras?

Potencjał

Na jakim poziomie są zarobki na produkcji,np.jako operator pras?

tomek

z premiami zawsze tak jest, ze niewiaodmo, ale jak się starasz to powinienieś mieć chociaż część z nich moim zdaniem. Poza tym teraz bardzo dużo jest ofert pracy od nich, m.in. jako Operator Maszyn CNC - Prasa Krawędziowa i też specjalistów tylko rekrutują.

maks

no właśnie ważne , bo mało dają ,więc chyba kiepsko stoją, a premia to nigdy nic pewnego, sam wiesz

maks

a jak zysk po 2015r? nie są na minusie? bo staram sie tam o pracę

nick

tam nie ma żadnego p jarka!!!!!

zduniak

Znam firmę w Zduńskiej Woli i pracownicy pracują po kilka lat wiec nie jest źle. Szef jest oryginalny, ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Widać, że się rozwijają bo coraz ciaśniej na parkingu.

Stefan

Jaro może jest szefem i sam sobie napisał opinie....

Jaro

W firmie Saks-Pol bardzo wiele się zmieniło i wydaje mi się, że na lepsze. Wszyscy pracownicy, pracują na umowach o pracę, są one bardzo zróżnicowane - ale są. Mają nieźle wyposażone hale produkcyjne. Zarobki też nie odbiegają od średnich zarobków na podobnych stanowiskach w innych firmach. Z tego co wiem nadal zatrudniają pracowników, co prawdopodobnie wynika z dalszej chęci rozwoju (dają też szansę pracy młodym ludziom bezpośrednio po studiach). Prezesi - też dają radę, przekazali cześć obowiązków pracownikom z biura, dzięki czemu można więcej załatwić - no i skończyły się długie kolejki do ich biura.

lider01

Proszę o informację dotyczącą działu spawalniczego. Konkretnie chodzi mi o to ile zarabiają tam spawacze?

on

Mam rozmowe o prace w Saks-pol jako inż. produkcji czy warto zawracać sobie głowe?? ile można tam zarobić na takim stanowisku?? Bd wdzięczy za odpowiedz

ja

Witam. wie ktoś może jak wygląda praca na narzędziowni w tej firmie? Jak płaca ? Dali ogłoszenie że szukają ślusarza. Z góry dzieki za info :)

ink

Według mojej wiedzy to chyba o innej firmie mówisz. Oni nie mają oddziału w Pruszczu... a tak ogólnie, może rewelacji nie ma, ale da się wyżyć ;-)

Handlowiec

Pracowałem w tej firmie w oddziale w Zduńskiej Woli, jako handlowiec. Kierownik tego oddziału to porażka, zupełnie nie zna się na zarządzaniu. Wynagrodzenie masz takie jakie sobie wynegocjujesz, zero podwyżek, premie ucinają jak mogą. O szkoleniach zapomnij. Praca dobra dla absolwentów i osób o niskich ambicjach.

XDFSQ

Pracowacowałem na magazynie w Pruszczu Gdańskim , 6,50 na rekę na czarno , Głowny magazynier Piotr jakiś pijak brak słów , kierownik też tym samym głupek . Nie polecam

zbulwersowany

Witam, Jestem klientem tej firmy,z moich obserwacji wynika,iż na produkcji [usunięte przez moderatora] w dziale handlowym to się [usunięte przez moderatora] w biurze to burdel na kółkach jest, prezesi - bez komentarza.

www

Jestem zainteresowany praca w biurze,ktos moze napisac jak wyglada sytuacja? jaka kasa? jakie godziny pracy?

xyz

Czy ty pracujesz albo kiedys pracowales,pracowalas w tej firmie? Duzo osob tam w tym biurze pracuje? Często zmieniaja prcownikow? A szefostwo to zna sie na pracy tych ludzi co pracuja w biurze?

ooo

tena - 2013-01-30 11:42:03 Ja byłam na początku stycznia na rozmowie w sprawie w pracy,dali ogłoszenie,że potrzebują osoby na stanowisko pracownik biurowy. Teraz mam mieć kolejne spotkanie ale nie wiem w sumie po co???? Pani,która dzwoniła powiedziała,że to dalsza część rekrutacji....co to oznacza,nie wiem??? Proszę o wpisy osoby,które pracowały lub pracują w tej firmie,czy warto zawracać sobie nimi głowę? Głównie chodzi mi o kwestię wypłaty wynagrodzeń i godziny pracy w biurze.W biurze jest w miarę ok. Płaca z poślizgiem 10-15dni. Zawsze jak kogoś przyjmują karzą długo czekać. Nie szanuja czasu człowieka. Aby zamienić dwa słowa z szefami czekasz godzinę pod drzwiami. Ale spróbuj, gdzie indziej bywa gorzej. Ale rewelacji to tam nie ma.

tena

jarul

Bardzo skąpy prezes. Lubi pomylić się przy wypłacie oczywiście w swoją stronę. Pracowników traktuja jak tępe bydło. Na święta nawet życzeń nie złożą. Generalnie jak wszędzie. Problemy z zatrudnieniem na umowę.

Zostaw opinię o Saks-Pol Sp.j. - Słupno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saks-Pol Sp.j.