PERS

Rzeszów

Opinie o PERS

8765rtgf

nie wiem czy widzieliście ale obecnie w firmie Kancelaria Ius Per Modum prowadzą rekrutacje na stanowisko asystentki prawnika w Warszawie, managera sprzedaży oraz studentki prawa, ważne jest doświadczenie minimum 5- 10 lat oraz wykształcenie wyższe, uważam że oferta jest dosyć ciekawa i warto spróbować aplikować

zadowolonyPH

Nie rozumiem tych co tak narzekają na Persa. No ok praca jest wymagająca, ale to chyba powinno być normalne. Jak w każdej firmie będą Ci z którymi się lepiej pracuje jak i Ci z którymi ciężko się dogadać. Wiem jedno nigdzie nigdy nie będzie idealnie. Ja sam w Persie pracuje już kilka lat, są pracownicy z ponad 10letnim doświadczeniem więc są zadowoleni ludzie. Zarobki PH- zawsze mogły by być lepsze, ale wypłata regularnie, są premie, i dodatki od dostawców (np all4work Torka). Tylko target kwartalny czasami wzięty z kosmosu... Dla mnie nie jest źle, a bandzie narzekaczy życzę powodzenia...

Były

Ta firma to jedna wielka pomyłka. Pracowałem tam. Ci, którzy są zadowoleni to [usunięte przez moderatora] , tak jak kolega pisał cukrują i cieszą się swoją nieudolnością "pracownika" NIE POLECAM!!!

zadowolony były

no cóż, nie wszyscy wylecieli niektórzy woleli sami odejść i mają się bardzo dobrze, nie znam żadnej osoby, która po zakończeniu współpracy z Persem w Rzeszowie jest niezadowolona, na szczęście ;) jest tam KO który wszystko trzyma żelazną ręką i ZESPÓŁ wie jak ma się pracować ;) żeby się nie narażać

doświadczony

tak, na pewno można się bardzo dużo nauczyć, a najwięcej przytakiwać i cukrować, bo wtedy jest dobrze, a najlepiej wie o tym każdy kierownik w tej firmie- są bardzo doświadczeni

android

Tak doświadczenie można zdobyć w Firmie Pers [usunięte przez moderatora] jak kombinować żeby nie dopłacić do pracy a coś zarobić. BEZNADZIEJA. Kablowanie na kolegów z pracy oficjalne nazywa się procedurą - czyli karta niezgodności, na którą osoba, której ten donos dotyczy musi odpowiedzieć.

Zostaw opinię o PERS - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERS