SALES FOR

Opinie o SALES FOR

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 21-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie SALES FOR?

Olek

Brałam udział w procesie przez SALES FOR i tak sprawnie konkretnie i rzeczowo nigdy jeszcze nie miałem. Polecam.

Nacho

Niekompetentni ludzie, nieumiejętność w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych, a przecież jest to profil działalności tej firmy.. szkoda czasu

Były kandydat

Opisałem rekrutację na stronie opinii o Benefit Systems - zresztą BS i Sales For pasują do siebie w swojej nieudolności.

Były kandydat

Odradzam jeśli chcecie zaoszczędzić czas i nerwy.

hummus
@Były kandydat 21.03.2017 14:31

A mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego tak uważasz?

Zostaw opinię o SALES FOR - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALES FOR