Opinie o Sobsmak Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sobsmak Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sobsmak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobsmak Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy firma Sobsmak Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

517-921-326 Nowy wpis

Poszkodowanych z nieopłaconymi fakturami zapraszam do kontaktu.

Radek Nowy wpis

Na wilczej przy chozej masakra po zmkaniepersoneku masakra kiełbasa już zielona obsługa masakra, nie polecam ceny nie adekwatne do towoeu który jest na wystawie

ihaaaa Nowy wpis

Szkoda ludzi faktycznie co stracili prace...,aleee za to jak traktowali pracownikow to BARDZO DOBRZE KARMA WRACA :)))))

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sobsmak Sp. z o.o..
logo firmy Przedstawiciel handlowy
logo firmy protokolant sądowy-stażysta
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
(1 opinia)
logo firmy SENIOR NODE.JS BACKEND DEVELOPER
Silk Software House Sp. z o.o.
(46 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Tymon

W sumie szkoda bo przecież ludzie tracą pracę!

@@@

no i padli....

Edyta

@Kamil, czy udało Ci się zdobyć zatrudnienie? Minęło już trochę czasu od Twojego komentarza, może przechodzisz jakieś szkolenie? Jeśli pracujesz w tym miejscu, zachęcam Cię do kolejnego wpisu i podzielenia się swoimi wrażeniami dotyczącymi pracodawcy.

Kamil

Witam Was Co możecie powiedzieć o tej firmie ? jutro idę na rozmowę o pracę na Kierownika Sklepu Firma warta uwagi ?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Sobsmak Sp. z o.o. ?

Irek

Czy wiecie coś o wolnych etatach? Słyszałem, że Sobsmak to dobra firma. Może ktoś zaktualizuje informacje o pracy w firmie? Dawno nie pisaliście.

Grażyna
@Irek

Lepiej idz do biedry...Tu dlugo nie wytrzymasz

Nicoll

Żenada.... Wlasciciel sklepow Sobsmak powinien otworzyć oczy jak Go robią w balona pani koordynatorka i pan dyrektor przeciez oni nie nadają sie do prowadzenia tych sklepów. Zero szacunku do pracownika marna kasa zapierdziel jak cholera ( przerwy brak bo nie ma czasu) kolejny sklep zamkniety . Nie polecam towar tragedia. A osoby ktore tak bronią sklepu to kierowniczki osobiscie poznalam 4 wredne s....i podpie.......lacze. bylam w tym bagnie jakis czas znam wszystko od srodka i zastanawiam się czy zgłosić to dalej. Mam zdjecia i filmiki jak sie ratuje mięso i reanimuje. Smacznego pieczyste i pasztety tego sie wystrzegac.

Mariusz
@Nicoll

Dawaj 227403501 pomoge

D-D

Ja tam pracuje od paru miesięcy lecz nie mogę narzekać, miła atmosfera, mili ludzie, a opinie które są wyżej są po prostu żenujące... widzieliście Dyrektora więcej niż raz na oczy czy tylko na rozmowie o prace, że się tak kur...wa wypowiadacie... Dyrektor jest miły jak się jest miłym w stosunku do niego i sumiennie wykonuje swoją prace.. a płaca jak płaca, zgodziłeś się na takie warunki to masz to co podpisales...

vvv
@D-D

Drogi D-D! Czytałem wszystkie opinie i z przykrością muszę stwierdzić, że są one PRAWDZIWE. Dla Twojej wiadomości Dyrektora widziałem nie raz i nie dwa tylko dużo więcej (wiem jak się zachowuje i co robi, aby pracownik czuł się "doceniany"), jak również słyszałem kilkakrotnie od niego obietnice, zapewnienia - niestety bez pokrycia.

były pracownik

zgadzam się z Tobą "pracownik"! Jestem tylko ciekaw kiedy właściciele zrobią z tym porządek (tzn. z tym marnym dyrektorkiem, koordynatorką)

Ml

Ogólnie w Sobsmak Sp. z o.o. jest kilka fajnych motywów jak dobre umowy o pracę czy przemiła atmosfera

klientka

problem z rotacją jest we wszystkich sklepach. nie wiem czy zauważyliście ale na wszystkich sklepach (nie tylko spożywczych) wiszą kartki o zatrudnieniu juz od wielu miesięcy. Tzn ze nie ma ludzi do pracy stąd zatrudnianie pewnie kogo popadnie aby tylko miał kto pracować...

klient

Drodzy Państwo! Byłem klientem sklepów SobDeli a właściwie nadal jestem. Natomiast z przykrością stwierdzam, że coś dzieję się niedobrego w tych sklepach (to ewidentna wina kierownictwa) rotacja jest ogromna i często widuje tą samą Panią pracującą po 14h. Nie ma w tych sklepach obsady, a ostatnio to nawet pojawiła się jakaś "Pani" wyglądająca na patologię. Coś strasznego czy już ludzi do pracy bierze się z ulicznej łapanki? Drodzy kierownicy tych sklepów! Zróbcie coś z tym! Albo musicie zmienić tą pracę bo do kierowania się nie nadajecie! PS. Czytając wszystkie opinie o tym pracodawcy Szanowny "mmmmm" jakie to ma znaczenie jakie "rz" liczy się sens wypowiedzi!!!!

p

nie wiem nie interesują mnie oferty pracy tej firmy, ale braki kadrowe na sklepach mają i do duże (otwierają nowe sklepy na na starych ludzie rezygnują). Uwież mi mają bardzo duże zapotrzebowanie na ludzi!

mmmmm
@p

Uwierz pisze się przez "rz"... Czas zająć się sobą a nie siedzieć i wypisywać bzdury na temat firmy w której pracuje się bardzo dobrze.

abc

z tego co wiem to są oferty pracy. nie wiem na jakich stronach ale podobno są. Ja cv wysyłałam bezpośrednio na ich adres deli@sobsmak-deli.com.pl Odezwali się, pracuję i jestem zadowolona:)

p

Drogi "f "niestety oni jedno mówią, a jest zupełnie inaczej i tak de facto zarabiasz najniższą krajową za 12h dziennie harówki na umowę o pracę (jak się umowa kończy to nawet jak jesteś najlepszy, a nie przypadniesz do gustu Panu J i Pani P to nie masz szans się utrzymać). Powiem tak aby nie bić piany SAMI SPRÓBUJCIE a przekonacie się jak jest tylko pytanie brzmi " czy warto?" zastanówcie się przed podjęciem tam pracy.

p

Ach i jeszcze jedno! każdego mierzą jedną miarą " (usunięte przez administratora) quot; to uwłaczające godności! Ostatnio się zastanawiałem czy sami są tak to bólu uczciwi? Chyba nie! każdy mierzy według własnej mary.

p

Na pracy w SobDeli? Masz rację nie zależy! Na całe szczęście mam to za sobą i nie muszę na ten wyzysk patrzeć.

Zostaw merytoryczną opinię o Sobsmak Sp. z o.o. - Warszawa

Sobsmak Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szosa Jadowska 54
    05-200 Warszawa
  • NIP: 5252487180 KRS: 0000363719

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Sobsmak Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii