Arlena S.C. P.P.H.U. Haft Komputerowy

Łódź

Opinie o Arlena S.C. P.P.H.U. Haft Komputerowy

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@23er masz rację, że kontakt bezpośredni z pracodawcą daje nam pewność o rekrutacji i zawsze jest to dobry pomysł, gdy nie ma żadnych ogłoszeń w internecie. Warto zauważyć, że często pracodawcy nawet, gdy nie poszukują pracowników proszą o przesłanie CV, by na poczet przyszłych rekrutacji mieć je w swojej bazie. A czy jakiś aktualny pracownik mógłby się wypowiedzieć jak się teraz pracuje w Arlena S.C. P.P.H.U. Haft Komputerowy?

23er
użytkownik zarejestrowany

@Ale hej no wiesz co wydaje mi się ze nie maja na chwile obecna zadncyh ofert pracy ale lepej się chyba jednak upewnisc i jakos się z nimi skontaktować i zapytać i będziesz mieć wtedy dzięki temu pewność tak chyba po prostu będzie najlepiej i tyle :))

GRUBY MACIORA Z DŻĘTÓW

Robie w tej firmie i lubie to jestem lizus henia denerwuje mnie piotrek z patelki troche czuć mu z ust meliną henia

Avanti

Jak ktoś się obija lub partaczy robotę to jak można go trzymać? Każda osoba która działa na szkodę firmy musi się liczyć z tym , że szefostwo postanawia zwalniać. Nikt nie jest niezastąpiony.

wracająca

ja też wróciłam i nie żałuję, rzeczywiście firma przyjmuje sporo nowych osób, więc rotacja przyznam jest, ale za to atmosfera się poprawiła, bo rzeczywiście w zeszłym roku jak było mniej pracy to ludzie się wkurzali bo mniej zarabiali, ale teraz jest naprawdę dobrze. a tej brygadzistki o której pisze "biedrona" już nie ma.

prz em

Szulam pracy. Ile dadza??? Jestem zdecydowany ale te Komentarze mnie nie zachecaja. Jakies info??

biedrona

jakie nowe działy ? widziałam sublimację i to wszystko powiem wam ,że pracuję tam i zwalniam się za tydzien kłótnie ojciec -syn-synowa -córka -i powalona brygadzistka co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże to dla mnie zadużo.Pracy jak na lekarstwo,najlepsi juz odeszli i nie szkoda ich było? Jak chcecie zarabiac 1200 -.to polecam więcej wam nie dadzą!!!!!!

xxx
@biedrona 07.09.2015 14:57

Zgadzam się , ja też odszedłem i to był najlepszy krok jaki mogłem poczynić. Najzabawniejsze są te kłótnie między rodzinką...parodia na kółkach - zero profesjonalizmu chodź nadymają się jak pawie. Polecam wysłać któreś z dzieci do prawdziwej firmy z prawdziwego zdarzenia co by się czegoś nauczyły bo wieje PRL-em!!! Podpisano: a domyślajta się...hehehe

ruda

po małej przerwie wróciłam nie żałuję, firma się rozwija dochodzą nowe działy, zarobki jak wszędzie - ważne że na czas, ogólnie można polecić

Gosc2

Obecnie firma stacza się, wszyscy uciekają, nie polecam.

ja
@Gosc2 31.03.2015 01:14
Obecnie firma stacza się, wszyscy uciekają, nie polecam.

hmmm czytam i czytam te wiadomości - te wpisy i stwierdzam fakt że każdy pisze prawdę 45niezadowolony podzielam twój wpis !!! Gosc2 - również jestem z tobą :) masz rację na co wskazują fakty piszę to jako były pracownik Arleny też uciekłem niespełna 2 lata temu i wiele mogę powiedzieć na temat tej firmy tylko po co ???

45niezadowolony

Miło jak właściciel wpisuje opinie ratując opinie firmy Ale prawda w oczy kole z biuro odeszło kilka osób ciekawe dlaczego? Kilku hafciarzy odeszło w ciągu ostatniego m-c Fakty chyba mówią same za siebie Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

kosmopolitan
@45niezadowolony 25.03.2015 17:23

Tak zwane ratujmy co się da .... nie ważne jak nie ważne z kim byle by :) tylko czy ???? :) na mieście krąży plotka ? bo nie wiem ile w tym racji że jest albo też była ( piszę była bo nie wiem ile dała radę wytrzymać haha) jedna dziewczyna brygadzistka dla jednych oki dla innych nie mówią ze trochę porządku wprowadziła nie znam nie wiem nie mówię zasłyszane nie potwierdzone

życzliwy

Nie wiem dlaczego poprzednicy tak źle oceniają firmę - pewnie dlatego że szef wymaga i niestety dla niektórych to za dużo, chcieliby nic nie robić i dostawać kasę. Pracując w tej firmie dużo się nauczyłem, wypłaty były zawsze na czas, atmosfera miła, ogólnie polecam.

rybka

Do luftu mobbing brak szacunku dla pracownika wielki syf nie polecam

KLIK

BARDZO SŁABOOOOO!!!!!

szczery

Słabo, i tyle!!!!

fuks

nie polecam jak poprzednik sknerstwo ,bezmyślne biuro, nikomu nie zależy na pracy i kliencie

kruczmac

Uwazam ze w tej hafciarni jest kompletny bałagan,niskie zarobki.marzenie szefa nikt nie przekroczy 1500,00 .brak brygadzisty. Nie polecam!!!!!!!!

malvado

Pracowałem w Arlenie i polecam. Duża, prężna firma dobrze zarządzana. Z powodów osobistych musiałem się zwolnić. Wiele nowych umiejętności nabyłem pracując tam. Atmosfera w firmie bardzo dobra. Pomocnicy, hafciarze, ludzie z biura jak i szefostwo normalni. Nigdy nie było poślizgu z wypłatą. Oczywiście znalazły by się jakieś minusy ale jeżeli są to niewiele i malutkie. Polecam.

Zostaw opinię o Arlena S.C. P.P.H.U. Haft Komputerowy - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arlena S.C. P.P.H.U. Haft Komputerowy