G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane

Poznań

G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane

Opinie o G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane

Tralalla

Mam pytanie do ludzi pracujących w g-u ponieważ mam iść na rozmowę na pracownika magazynów biurowego, mam dość dobra prace zarobki nie są złe ale pracuje na 4 brygadowce 3 zmianowo, pytanie brzmi ile mogę dostać w tej firmie bo niepowiem kusi mnie jedna zmiana pytanie czy warto

Gal
@Tralalla 21.07.2018 13:29

Na jakie stanowisko aplikujesz ?

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane? Podzielcie się tymi informacjami.

anpnb

Po zmianie władzy skończyły sie krzyki i zaczela nieudolnosc, plaska struktura, kazdy gada na kazdego, relacje miedzy pracownikami bardzo zle. Brak szans na poprawe. Mobing i kretactwo to codziennosc, jedyny plus to pieniadze i tylko tym tam ludzi trzymaja. Najwieksze klamstwo to mila atmosfera w miejscu pracy. Nie polecam.

Zainteresowana
@anpnb 11.05.2018 17:59

Co to znaczy pieniądze? Atmosfera aż taka zła? Czy to prawda że szukają kogoś do obsługi klienta?

Rambus
@Zainteresowana 18.05.2018 15:06

Atmosfera jest ok, jak to w firmie gdzie pracuje 60 osób. Osoby które wprowadzają niemiłą atmosferę raczej są izolowani- dlatego szukają teraz nowej osoby. Nie ma mobbingu- bo nie ma kto mobbingować, ludzie są życzliwi. Kasa się zgadza, jest na czas, i adekwatna do wykształcenia i doświadczenia.

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane? Podzielcie się tymi informacjami.

Fic

Dokładnie 20 lat temu rozpocząłem swoją przygodę z GU . Odszedłem po trzech latach. Jak teraz czytam to nie wiele się zmieniło

Maja

@jacekmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w G-U Polska? Rozumiem, że poleciłbyś innym pracę w tej firmie. Chętnie dowiemy się więcej o jej plusach. @roch co przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretną sytuację?

mieteko

poszukują aktualnie na stanowisko asystentka zarządu @młot, tu nie musisz się martwić czy masz zrealizowane targety, ani , że podstawa będzie niezbyt wysoka. Ofeują umowe o prace i całkiem dobre zarobki uzależnione od doswiadczenia

roch

ale kto chciałby u nich pracować? Nie da się.......przy tych krzykach i nie tylko...

rico

Pan Maciej jest zajebisty @ pozdrawiam

dobre

a co to za język: lehçe nie znam. taki opis do filmu pojawia się na stronie, tłumaczenia strony internetowej nawet nie skomentuje.

jacek

Pracowalem w tej firmie i bardzo dobrze ja wspominam bylo super , niezle pieniadze ludzie ok pozdrawim cale gu-Jacek Kozmin

jacek

Xxxx

Ten administrator to niezły jest. "Obóz pracy" to słowo niecenzuralne.

Xxxx

Jak komuś coś nie pasuje i ma jaja to odchodzi, a nie siedzi i wypisuje anonimowo teksty o mobbingu i horrorze. Przecież to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więc odejść zawsze można.

Gg

To najzwyklejszy mobbing i horror. Ludzie jak moga, to uciekaja i nierzadko oddaja sprawe do sadu. Szczegolnie kobiety sa traktowane jak szmaty.

xxx

dobra atmosfra....to zły adres

Gość

Skoro tak łatwo rzucasz literkami to może odważnie podasz swoje inicjały?

mr pytaj

atmosfera????????????????????? czy napisał to ktoś z grupy: TZ, AK, MP? Bo inni widza to zupełnie inaczej..........

Gość

Pracuję w tej firmie od dobrych kilku lat. Nie ma co narzekać, pensja na czas, premia na czas, dwie super imprezy w roku, fajna atmosfera i wspaniały zespół. Praca w sprzedaży/ administracji nie jest dla każdego ale jak ktoś to lubi to odnajdzie w tej firmie coś dla siebie.

ija

I kolejne trzepanko będzie już niedługo, i włazidupki będą się miały dobrze a resztę ku__ica będzie brała...

takie tam

na szczęście znajdą się i tacy, którzy po raz drugi do tej samej rzeki wchodzą, a i jeszcze "dobre" słowo o kolegach i koleżankach szepną......

jeszcze

To fakt, kolejna osoba odchodzi bo nie wytrzymuje codziennego wrzasku i walenia w stół tej nieomylnej. Aż dziw bierze że są nowi chętni, chociaż z drugiej strony to tez nie ma się co dziwić skoro nic nie robią nic nie potrafią, a chodzą po firmie i mądrych udają. W ogóle to szkoda słów pupilki nic nie robią, udają i zarabiają, a inni zapierd. i jeszcze słyszą tylko obelgi pod swoim adresem

o-na

Czas odchodzić, bomoże kasa ok, ale psychika siada (usunięte przez administratora)

zszokowany

Każdy kto zamierza podjąć pracę w tej firmie powinien się na prawdę 2 razy zastanowić. Zwłaszcza jeżeli zamierza pracować w biurze gdyż po okresie dobroci dla zwierząt zostanie zrównany z błotem i sprowadzony do parteru. Struktura zarządzania bardzo płaska. Jedna osoba decydująca o wszystkim, nieomylna w swych decyzjach i poczynaniach, reszta po nią, bez możliwości podejmowania jakichkolwiek decyzji. Więcej swobody maja przedszkolaki w przedszkolu. Nie radze tam zbyt długo przebywać bo na mózg szybko pada.

klient

przypadkiem musialem dokonac zakupu pewnego elementu do drzwi, pojawilem sie w dziale handlowym, a ze wszyscy byli zajeci chwilke czekamlem na krzeselkach :( nagle wielki krzyk - pomyslalem cos sie stalo, wypadek...... nie to nie wypadek 0 jak sie okazalo jedna z rozmow szefowej z pracownikiem. A moze by tak kontrolowac swoje wybuchy złości, w koncu do tej Waszej frimy zaglądają klienci - ...... a takie historie szybko po Poznaniu sie roznaszą

Zostaw opinię o G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane