G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane

Poznań

Opinie o G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane

Fic

Dokładnie 20 lat temu rozpocząłem swoją przygodę z GU . Odszedłem po trzech latach. Jak teraz czytam to nie wiele się zmieniło

Maja

@jacekmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w G-U Polska? Rozumiem, że poleciłbyś innym pracę w tej firmie. Chętnie dowiemy się więcej o jej plusach. @roch co przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretną sytuację?

mieteko

poszukują aktualnie na stanowisko asystentka zarządu @młot, tu nie musisz się martwić czy masz zrealizowane targety, ani , że podstawa będzie niezbyt wysoka. Ofeują umowe o prace i całkiem dobre zarobki uzależnione od doswiadczenia

roch

ale kto chciałby u nich pracować? Nie da się.......przy tych krzykach i nie tylko...

rico

Pan Maciej jest zajebisty @ pozdrawiam

dobre

a co to za język: lehçe nie znam. taki opis do filmu pojawia się na stronie, tłumaczenia strony internetowej nawet nie skomentuje.

jacek

Pracowalem w tej firmie i bardzo dobrze ja wspominam bylo super , niezle pieniadze ludzie ok pozdrawim cale gu-Jacek Kozmin

jacek

Xxxx

Ten administrator to niezły jest. "Obóz pracy" to słowo niecenzuralne.

Xxxx

Jak komuś coś nie pasuje i ma jaja to odchodzi, a nie siedzi i wypisuje anonimowo teksty o mobbingu i horrorze. Przecież to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więc odejść zawsze można.

Gg

To najzwyklejszy mobbing i horror. Ludzie jak moga, to uciekaja i nierzadko oddaja sprawe do sadu. Szczegolnie kobiety sa traktowane jak szmaty.

xxx

dobra atmosfra....to zły adres

Gość

Skoro tak łatwo rzucasz literkami to może odważnie podasz swoje inicjały?

mr pytaj

atmosfera????????????????????? czy napisał to ktoś z grupy: TZ, AK, MP? Bo inni widza to zupełnie inaczej..........

Gość

Pracuję w tej firmie od dobrych kilku lat. Nie ma co narzekać, pensja na czas, premia na czas, dwie super imprezy w roku, fajna atmosfera i wspaniały zespół. Praca w sprzedaży/ administracji nie jest dla każdego ale jak ktoś to lubi to odnajdzie w tej firmie coś dla siebie.

ija

I kolejne trzepanko będzie już niedługo, i włazidupki będą się miały dobrze a resztę ku__ica będzie brała...

takie tam

na szczęście znajdą się i tacy, którzy po raz drugi do tej samej rzeki wchodzą, a i jeszcze "dobre" słowo o kolegach i koleżankach szepną......

jeszcze

To fakt, kolejna osoba odchodzi bo nie wytrzymuje codziennego wrzasku i walenia w stół tej nieomylnej. Aż dziw bierze że są nowi chętni, chociaż z drugiej strony to tez nie ma się co dziwić skoro nic nie robią nic nie potrafią, a chodzą po firmie i mądrych udają. W ogóle to szkoda słów pupilki nic nie robią, udają i zarabiają, a inni zapierd. i jeszcze słyszą tylko obelgi pod swoim adresem

o-na

Czas odchodzić, bomoże kasa ok, ale psychika siada (usunięte przez administratora)

zszokowany

Każdy kto zamierza podjąć pracę w tej firmie powinien się na prawdę 2 razy zastanowić. Zwłaszcza jeżeli zamierza pracować w biurze gdyż po okresie dobroci dla zwierząt zostanie zrównany z błotem i sprowadzony do parteru. Struktura zarządzania bardzo płaska. Jedna osoba decydująca o wszystkim, nieomylna w swych decyzjach i poczynaniach, reszta po nią, bez możliwości podejmowania jakichkolwiek decyzji. Więcej swobody maja przedszkolaki w przedszkolu. Nie radze tam zbyt długo przebywać bo na mózg szybko pada.

klient

przypadkiem musialem dokonac zakupu pewnego elementu do drzwi, pojawilem sie w dziale handlowym, a ze wszyscy byli zajeci chwilke czekamlem na krzeselkach :( nagle wielki krzyk - pomyslalem cos sie stalo, wypadek...... nie to nie wypadek 0 jak sie okazalo jedna z rozmow szefowej z pracownikiem. A moze by tak kontrolowac swoje wybuchy złości, w koncu do tej Waszej frimy zaglądają klienci - ...... a takie historie szybko po Poznaniu sie roznaszą

Zostaw opinię o G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-U Polska Sp. z o.o. Okucia Budowlane