Cafe Molus

Toruń

Opinie o Cafe Molus

Natalia

Po wprowadzeniu zmian dotyczacych ogrodkow letnich jest sporo utrudnien. Ale stawka godznowa rozsadna. Pani szefowa z pdt mila i pomocna.

Agnieszka

Jak oceniacie Cafe Molus w obecnym roku? Co możecie powiedzieć o powyższej firmie jako pracodawcy? Podzielcie się swoją opinią.

ulka

@Anna ale pracowałaś tu kiedyś? Mnie się wydaje, że wszystko z higieną jest ok.

Anna

NIE POLECAM - zdecydowanie, straszny bród, ciasto - stare, lody też, wszystko się klei, obskurne, klejące fotele, zapuszczona brudem podłoga, etc. (w dawnym PDT-cie na parterze, na Starym Rynku) . Nie ma śladu po Molusie z dawnych lat. Żal....

dorcia

tak,700 złotych za stanie i dłubanie w nosie po 20 godzin tygodniowo też bym wzięła.

byly pracownik

niesamowite, jestes pracownikiem tej firmy i to wieloletnim??? pomysl kobieto/mężczyzno może raz na jakiś czas, osoba do której piszesz mogla zobaczyć ten brud w pierwszych dniach swojego zatrudnienia, wiec to nie swiadczy o niej. Apropo, to wy nie macie tam sprzątaczki która sprząta te magazyny? Nie opowiadaj mi tu, ze Pani kelnerka lub barmanka ma drugi etat i sprząta te brudy?!tak,- czy się stoi czy się lezy 700 zl. się należy!!! niektórzy tak jeszcze mysla.

były pracownik

Lansują się w telewizji toruńskiej z prezydentem u boku a ludziom nie płacą za uczciwą pracą, oskarżają, poniżają. Restauracja wygląda pieknie ale to co jest w magazynach i w kuchni woła o pomstę do nieba. Gdzie jest sanepid, pih, pip itp. Syf nieprawdopodobny, a oni właściciele żałośni.

@były pracownik 16.10.2014 09:30

Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i co do brudu to niestety nie zgadzam się z tym a jeśli tak uwazasz to nie byłaś zbyt dobrym pracownikiem ponieważ sprzatanie magazynów nalezy do nas. Co do wypłaty to jak to piszesz za uczciwą pracę każy ma wypłacone a nawet i za nieuczciwą.

były pracownik.

Lody stare potwierdzam były często ,, naprawiane' żeby ładnie wyglądały. Państwo molus wie są niewypłacalni. Atmosfera bardzo napięta. Nie polecam pracować.

byly pracownik

Praca tam to tragedia ! Nikomu nie polecam ! Pracowalam tam miesiac do tej pory nie mam za to zaplacone, syf straszny, podaja stare przeterminowane produkty, krzycza i wyzywaja pracownikow, nikt nie ma umowy ani ksiazeczki sanepidowskiej !!!!

tessie

Pracowałam w Molusie 2-mce ale zostałam zwolniona....przez kogoś. Szefowa niemiła, olewała zarówno pracowników jak i klientów, na godzinach mnie co prawda nie oszukano ale...dodam że moją szefową była Pani (usunięte przez administratora), nie jej siostra. Lody często stare, kazano nam je rękoma mieszać...syf i bród....dodam, że pracowałam na ogródku. Pani (usunięte przez administratora) zatrudniała głownie młode dziewczyny, bez doświadczenia, olewały klientów, pyskowały...potem na mnie wszystko zwaliły....jedna wódkę nawet trzymała w pracy w zamrażarce, tam gdzie lody. Żenada...sanepid powinien tam zajrzeć. Ogólnie nikomu nie polecam pracy tam...przez pierwsze 2 tyg bylo ok, potem coraz gorzej. Płaca 6 zł za godzinę więc jako zajęcie na wakacje spoko, ale żeby się z tego utrzymać to nie polecam. Lenkiewicz lepsze lody ma i większe. W Molusie za gałkę płacicie 3 zł i macie 8 dag a u konkurencji 14 dag za 3 zł i lody o niebo smaczniejsze :-)

ja

do łukasza, po co ci koleżeńskie klimaty, co chcesz tam robic? pracowac czy sie przyjaznic? chociaz kelnerki sa mile....

Szakal

Ufo ma racje bardzo niskie zarobki szefostwo bardzo nie miłe oszukują na godzinach trzeba się pilnować bo cie oszukają.Nie polecam.

ufo

niestety, mylisz się.............

maciek
@ufo 28.11.2011 11:56
niestety, mylisz się.............

potwierdzam negatywne opinie.Tym co tam podają powinien zainteresować się Sanepid. Trują ludzi. Mam zdjęcie ciastka , które nam podano. Szkoda tylko, że zdjęcie nie odda smaku i zapachu. Ciastko ze śmietaną - jeśli można tak to coś nazwać-śmietana stara ,gorzka i śmierdząca. Po reklamacji mieli je wycofać ale nic z tego.

Zostaw opinię o Cafe Molus - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Molus