Opinie o Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

Mi

szczerze- nie polecam

studentka

lada dzień skończę licencjat z historii sztuki i czas zacząć rozglądać się za pracą w zawodzie... jakie wymaganie trzeba spełniać, jakim trzeba być, co trzeba już umieć?

pepa

Praca u Pań Napiorkowskich jest bardzo specyficzna- i tak naprawdę wszystkie osoby komentujące po troszkę mają tu rację. Z jednej strony można się NAPRAWDĘ bardzo dużo nauczyć, bo jw. asystent robi wszystko- roznosi wino, doradza klientom, pakuje obrazy, sprząta. Także trzeba być bardzo wielozadaniowym. M (usunięte przez administratora)

dfcvg

@JJ a nie wiesz może kolego czy jest tutaj szansa na to żeby dostać się do pracy czy nie bardzo prowadzą rekrutacje? jeżeli tak to napisz proszę cos więcej na ten temat będę wdzięczny za informacje ..

JJ

No jeśli chodzi o Galerie sztuki to faktycznie jest dość dobrze prowadzona, nie wydaje mi się, aby mozna było w jakiś sposób narzekać, piękna sztuka, doskonałe wyposażenie, ogólnie jak ktoś wyżej napisał każdy z nas widzi jak firma wygląda i tyle, więc spoko.

voda

A ja powiedzabym że psy szczekają a wóz jedzie. Nie ma co się rozpisywać o tym ale każdy widzi że firma się rozwija. A to zawsze zasługa całości - szefa i pracowników. A błędy co do zatrudnianych osób? Chyba się zdarzają. Miłego dnia!

M

Ja mam zupełnie inną opinię...

ds

@Ws jak to szukaja ? przeciez nie ma nigdzie rekrutacji

Waleń

Galeria Sztuki Sp. z o.o. Katarzyna Napiórkowska zatrudni teraz pracowników więc generalnie wszystko gra

Adddd

Wszystko jak najbardziej jest w porządku.

kto

Pewnie, że praca jest w pełni ciekawa @winona, a skoro wynagrodzenie jest w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków, to nie ma co narzekać. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, bo na tym zależy mi najbardziej.

winona

Praca ciekawa, stawki dobre i rzeczywiście stosują w Galerii system premiowy, który motywuje. Potwierdzam też, że można się dużo nauczyć i rozwinąć. Na początku jest dużo nowych tematów, ale można je powoli opanować. Poza tym godziny pracy- raczej są stałe, ale przyjaźnie podchodzą w przypadku egzaminów i innych spraw. Ogólnie BARDZO OK.

winona

kotek

i nie dziwią ci się, że chcesz ją podjąć. to jedna z pierwszych prywatnych takich galerii w Polsce i tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Marka Europejska zostalu uhonorowani więc na pewno obracamy się tutaj wokół naprawdę godziwego wynagroidzenia

Ania

Jestem zainteresowana ta praca o ogólnie chce ja podjąć. Musze jednak wiedziec więcej w sprawie wynagrodzeń: + pracownicy są partnerami- otrzymują motywującą prowizję + regularność wypłat Pewnie nie można tu podać stawek, ale czy rzeczywiście jest motywująco i odpowiednio płatne jak na Warszawę i ten rodzaj pracy?

AniBani

Konkretnie to wygląda tak: PLUSY: + Bardzo ciekawa praca w środowisku artystycznym + Można zapoznać się ze współczesnym malarstwem w Polsce + NAPRAWDĘ BARDZO DUŻO MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ + Praca jest bardzo praktyczna ( okazuje sie jak dużo rzeczy jest nowych i nie wie ich nawet absolwent studiów). Niestety uczelnie nie przygotowują do praktcznej pracy... + Różnorodność zadań od parzenia kawy po redagowanie katalogow i wypodziedzi dla TVP + Nieformalna atmosfera, najczęściej jest bardzo miło + pracownicy są partnerami- otrzymują motywującą prowizję + regularność wypłat + często powierzane są ambitne zadania więc nie ma mowy o rutynie + Jest możliwość dostosować grafik pracy + ekipa jest młoda i więszość współpracowniów jest sympatyczna. Minusy: - Dużo trzeba się nauczyć ( więc to plus i minus zależnie od osoby :-) - Czasem praca jest pod dużą presją czasu - Duża różnorodność zadań ( coż tu dużo mówić- raczej dla inteligentnych... ;-)

Ania

@Goso Przepraszam jeszcze za takie pytanie ale jak się najlepiej ubrać i czy przygotować się?

Ania

@Goso Dziękuję i każdym razie zadzwonię i udam się do Galerii Sztuki osobiście.

tomasz

@Ania odpowiem i ja, warto byś spróbowała udać się do tej Galerii Sztuki bezpośrednio. Takie miejsca nie stawiają na masówkę czy oferty w internecie. Tu się docenia chętnego.

Ania

Rzeczywiście może to co napisałam nie jest jasne- jakbyście mogli poradzić mi coś konkretnego jak postarać się o pracę w galerii w Warszawie najlepiej przy Puławskiej (ale niekoniecznie) to napiszcie mi tutaj albo na priv: wieczorkania@gmail.com tylko uwaga bo wszyscy się mylą z moim adresem ^_^

Ania

Goso albo ktoś pracujący w galerii czy ktoś mógłby podesłać mi na priv informacje, kiedy będzie dostępne miejsce pracy w galerii? Chciałabym spróbować mojej kariery w sztuce. Mój mejlto wieczorkania na gmailu.

goso

Przede wszystkim należy pamiętać, że firma jest w stanie zapewnić dobrą atmosferę w pracy, to jest dla mnie bardzo ważne. Dlatego nie rezygnuje z Galerii Sztuki

Coach

Jeśli chcesz zdobyć pracę w firmie *Galeria Sztuki* zaprezentuj się z najlepszej strony, zredaguj profesjonalne CV i przygotuj na spotkanie rekrutacyjne. Pomoże Ci profesjonalny coach. Polecam coacha z kreatorzykariery.pl Nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce!

Coach

XYZ
@Coach 08.01.2016 09:21

po prostu dzielę się swoją opinią na temat tego miejsca. opinia zawsze jest w jakimś stopniu subiektywna, ale jak czytam te wszystkie peany to mam wątpliwości, czy mamy na myśli tę samą Galerię. moim zdaniem korzyści z pracy w Galerii wynikają tylko z charakteru tej pracy - jeśli ktoś za zaletę uznaje przebywanie wśród dzieł sztuki i kontakty z ciekawymi ludźmi, to równie dobrze może się spełniać w innej galerii, gdzie stosunek do pracownika będzie po prostu lepszy.

XYZ

Mam dobrą radę dla tych, którzy chcą się zatrudnić w Galerii - po prostu weźcie negatywne komentarze pod uwagę. Wszystkie negatywne opinie zostały przeze mnie zbagatelizowane i jak to Janek ładnie ujął "życie dało mi po ryju" na własne życzenie. wieczne niezadowolenie pań Napiórkowskich, ogromne wymagania, stres, szeroki zakres obowiązków, zdecydowanie niefajne podejście do pracownika również w sferze finansowej - raczej obóz przetrwania niż praca marzeń. dla mnie czas spędzony w galerii okazał się katorgą. chyba jedynym plusem jest to, że na imieninach u ciotki można się pochwalić, że po skończeniu historii sztuki pracuje się w zawodzie. innych zalet brak.

PASTELlady

W PRACY PANUJE FAJNA ATMOSFERA, PRACUJE SIĘ Z FAJNYMI OSOBAMI, WIĘKSZOŚĆ ZADAŃ JEST BARDZO ROZWIJAJĄCA. SZEFOSTWO W PORZĄDKU. A PRZEDE WSZYTSKIM PRZEPIĘKNE DZIEŁA SZTUKI I ARTYSTYCZNE OTOCZENIE!

Marta

Pani Wiktorio, a może wie Pani jak dostać się tam do pracy? Nie ma teraz oferty, ale może przesłać CV? Interesuję się sztuką, wygrałam nawet olimpiadę plastyczną i myślę, że mogłabym się sprawdzić, bo bardzo tę galerię lubię...

Wiktoria

Byłam tam na kilku wernisażach. Bardzo ciekawe. Oni tam nie tylko pokazują sztukę, ale dają wiadomości o obrazach tak, że potem już zupełnie inaczej się na to wszystko patrzy. To jest taka akademia. Czekam na każdą okazję, żeby tam pójść.

Artin

Ciekawa praca gdyż w galerii są bardzo dobrzy artyści i organizowane są interesujące wystawy. Docenią to osoby zainteresowane sztuką, chcące się rozwijać i zdobyć nową wiedzę.

Ra

Przede wszystkim to praca w bardzo ciekawym środowisku, wśród dzieł sztuki. Dla osób, które chcą wzbogacić swoją osobowość.

Ania

Galeria prowadzi własną stronę oraz portal artissimo.pl, często będący patronem medialnym wystaw w polskich i zagranicznych muzeach. Warto zobaczyć kilka programów TVP gdzie występują pracownicy: można zobaczyć na fanpage`u Galerii, gdzie kilka tysięcy osób potwierdza, jak świetnie działa ta Galeria ;-). Ja opowiadałam o wystawie w ramach projektu Alter Ego. Pozdrawiam!

Ania

Dobrze wspominam pracę w Galerii gdzie spędziłam ponad 8 miesięcy. Galeria ma kilka lokalizacji. Ja pracowałam na zmianę w dwóch z nich. Moje zadania obejmowały głównie przyjmowanie i obsługę gości galerii, dbałość o czystość i o wystawę (obrazów), przygotowywanie korespondencji. Pisałam także teksty do prowadzonego przez galerię portalu. W czasie mojej pracy wypadły trzy wernisaże. Razem z koleżanką zajmowałyśmy się przygotowaniem dwóch z nich, redagując różne opisy i materiały. W pracy przez większość czasu jest spokojnie, ale nie oznacza to, że nie ma dużo zajęć. Dlatego jest to raczej praca dla osób aktywnych, kreatywnych. Ważną rzeczą, której można się nauczyć to także odpowiedzialność. W wielu sprawach mieliśmy dużą samodzielność, co także było dobrze. Przed wernisażem czy innymi wydarzeniami była presja, ale to chyba nikogo nie powinno dziwić, ale jeśli wykonywało się to co miało się do zrobienia- to po prostu było to naturalne. Za chwilę było duże przyjęcie, przychodziło kilkaset osób, które trzeba było odpowiednio przyjąć. Ogólnie praca jest bardzo rozwijająca (a wiem o czym mówię, bo pracowałam także na stażu w korporacji... i tam było inaczej. Może mniej zadań, ale za to człowiek czuł się jak nic nieznaczący trybik, podczas gdy w galerii naprawdę można się dużo nauczyć i poznać wiele dzieł sztuki).

byly pracownik
@Ania 09.03.2015 08:47

droga Aniu. prosze powiedz jaki to portal gdzie pracownicy glaerii publikują swoje teksty. oprocz tego oczywiscie. żadnych konkretów w Twojej wypowiedzi, puste slowa jak obietnice wyborcze. Dla wszystkich zainteresowanych- prosze uważać na to miejsce, jesli nie wierzycie- chociaż pójdzicie tam jako klienci a moze wtedy uchylicie troche rombka tajemnicy(usunięte przez administratora)

Girly

i jeszcze jedna ważna informacji- dla osób studiujących- można bardzo dobrze pogodzić pracę ze studiami.

Girly

Praca jest bardzo samodzielna. W moim przypadku poprzedzał ja staż. Codziennie można przebywać wśród obrazów, rzeźb i grafik. Asystenci galerii uczestniczą przy organizowaniu wystaw i pracach administracyjnych. Zadania obejmuja przyjmowanie gości, dbałość o ekspozycję obrazów, redagowanie tekstów, oprowadzanie grup. Można zdobyć doświadczenie medialne (na przykład występ w programie TVPInfo). Praca w grupie młodych osób.

Kamila, luz.

Aktualny pracownik

Poważnie, nie wiedziałaś, że rośliny trzeba podlewać? No faktycznie, wysoko postawiona poprzeczka.

byly pracownik
@Aktualny pracownik 30.01.2015 13:24

zero opdowiedzi na wyzej zadane pytania i sugetie. to ja sie pytam, czy Panie je podlaly?ja na szczescie nie musze juz tego robic. A jak same Panie zauwazyly , ze poprzeczka nie byla postawiona wysoko - co zaprzecza znow Waszej teorii ,ze tak trudno sie tam dostać. zmywac naczynia i scierac podloge mozna w mniej kulturalnym miejscu co zaskakujace z wieksza klasa. widocznie obcowanie ze sztuka to jedno ,a kultura to drugie. jak same Panie potwierdzaja o pisaniu tekstów czy wystepach w mediach mozna bylo pomarzyc.

do KAMILI

Kamila, wyluzuj. Pójdź do przodu. Tu się nie udało, spóbuj gdzie indziej. Moze gdzieś Cię przyjmą. Nie rób z siebie już pośmiewiska Kamila. Nie warto tych frustracji tak ciągle wylewać.

Aktualny pracownik

Jak siię nie ma pracy, to faktycznie można spędzać tu więcej czasu. Ale i zatrudnieni, jak wykonają poprawnie obowiązki, mogą wejść na to forum. Więc kiedy rośliny podlane, to spokojnie jest czas. Zwłaszcza, że pracodawca na urlopie, poprosił, żeby tu zaglądać. Jeszcze jakieś pytania? Zajmij się wysyłaniem cv, z pewnością gdzieś się uda. I wyluzuj.

ona

Pracowałam tam jakiś czas temu. Presja! Stres! To wszystko na porządku dziennym. Jestem osobą odpowiedzialną i bardzo rozsądną, ale jak się okazało to co było moim atutem - otwartość i uśmiech - w pierwszych dniach pracy, nagle okazało się wadą. Chwila oddechu (usunięte przez administratora)

Raf

A ja pracowałem w Galerii przez kilka miesięcy i bardzo dobrze wspominam ten czas. Presja? Jaka presja? Jeżeli się nie potrafi wykonywać podstawowych zadań w określonym czasie, to owszem, presja jest. Jak w każdej innej pracy. Co do plusów należy powiedzieć o bardzo fajnej atmosferze, możliwości łączenia pracy ze studiami i oczywiście nie można zapominać o kontakcie ze sztuką. Zdecydowanie polecam bo zawsze chętnie wracam wspomnieniami do pracy w Galerii. :)

K.

Ha, widzę, że jakaś akcja zmasowana jednej osoby. Przypadek, te negatywy w ciągu raptem dwóch dni wypisane? Poziom tej osoby można ocenić po ortografii i stosowanych wyrażeniach. Bez komentarza. Ja polecałabym obniżyć loty. Bo ta praca najwyraźniej jest zdecydowanie ponad możliwości! :-) Prace w GSKN oceniam BARDZO DOBRZE.

Isadora Duncan

Przede wszystkim nie należy się przerażać "wygórowanymi" oczekiwaniami :) jak ktoś jest obowiązkowy, rozsądny i przykłada się do pracy będzie zadowolony z pracy w Galerii :) Sama odbyłam 3 miesięczny staż w filii w Brukseli, który wspominam jako bardzo cenne doświadczenie, w wymiarze zawodowym oraz w zakresie samodoskonalenia. Warto :)Jeśli chodzi o wymagający charakter pracy to jest to niewątpliwy plus, można się wiele nauczyć. Poza tym praca w Galerii zapewnia kontakt z fascynującymi osobami, zarówno wśród artystów przy okazji wernisaży, jak i wśród klientów - przed którymi należy wykazać się niemałą wiedzą :)

M

Nie polecam pracy w Galerii Sztuki K. Napiórkowskiej. Praca pod ogromną presją, dużo stresu, ciągłe roszczenia i niezadowolenie z naszej pracy. Zarobki pozostawiają wiele do życzenia. Pracowałam z dwoma koleżankami wszystkie stamtąd odeszłyśmy.

Irma
@M 31.07.2014 16:31

Planuję podjąć pracę w tej firmie. Co masz na myśli pisząc stres i presja? Z tego co widzę ta praca jest wymagająca i odpowiedzialna, więc wymagań można się spodziewać. A tresy może nie ma przy zmywaniu naczyń ( choć są wyjątki). Jakie to konkretnie sytuacje, czego można się spodziewać?

Anna
@Irma 03.09.2014 17:32

Irmo, po prostu wcale się nie przejmuj tym negatywnym wpisem M. Praca w galerii jest bardzo ciekawa i nie ma się czego obawiać. Pracowałam w galerii pani Napiórkowskiej i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że praca jest wymagająca, ale także rozwijająca. Dużo się nauczyłam, zdobyłam naprawdę dużo doświadczenia zawodowego. Z pewnością nie jest to praca dla pracowników nieuczciwych albo mających inne cele (na przykład galerianek - a to niestety zjawisko, które istnieje wśród moich rówieśniczek na roku). Osoba, która pisze złośliwe teksty tutaj została zwolniona dyscyplinarnie w związku z rażącymi naruszeniami wobec pracodawcy i współpracowników. Idąc do pracy w galerii pani Napiórkowskiej (a właściwie pań Napiórkowskich) dokładnie wiadomo, czego się spodziewać i dla uczciwej osoby nie będzie zaskoczenia, najwyżej pozytywne! POLECAM!

Menadżerka kultury

Zadania obejmują między przygotowywanie wystaw, obsługę gości, pisanie tekstów. Można nauczyć się podstaw programu graficznego. Pracowałam w galerii położonej w miejscu, w którym było bardzo dużo możliwości rozmów po angielsku(usunięte przez administratora)Wynagrodzenie oprócz podstawowej stawki obejmowało także dodatkowe prowizje, co pozwoliło mi mieć w sumie dobre zarobki przy rozwijającej pracy. Ogólnie- bardzo dobre doświadczenie.

Szczerze

Komentarz pisany pod dyktando(usunięte przez administratora) Andegnotkę o porównywaniu tekstów pisanych przed i po podjęciu pracy w galerii przytaczają przy okazji niejednej rozmowy o pracę :)

Stokrotka

Pracowałam w Galerii pani Napiórkowskiej przez półtora roku. Bardzo dobrze to wspominam. Zajmowałam się głownie opieką nad wystawą, korespondencją. Pisałam także teksty - mam kilkanaście publikacji w prowadzonym przez galerię portalu. Dużo się nauczyłam. Na koniec pokazano mi test w którym były pytania z historii sztuki. Ten test robiłam przed rozpoczęciem stażu i potem pracy, dopiero po stażu zobaczyłam jak dużo się nauczyłam. Na dodatek potem dostałam świetną pracę- obecnie pracuję w polsko-francuskiej firmie i jak mi powiedziano prace dostałam, bo miałam świetne referencje od pani Napiórkowskiej.

Heca

Pierwszy miesiąc jest niepłatnym wolontariatem a później rzadko kto zostaje

@Heca 20.11.2013 12:32
Pierwszy miesiąc jest niepłatnym wolontariatem a później rzadko kto zostaje

Dostać się trudno, ale można. Standardy są wysokie- z pewnością nie dla każdego. Ale ci którzy zostają, mają możliwość wyjątkowego rozwoju i doświadczenia.

?

Zgadzam się z przedmówcą, można dużo opowiadać, ale szkoda nerwów, rada dla przyszłych chętnych do "pracy" tam- z całą odpowiedzialnością piszę -z daleka!!!!

Zostaw opinię o Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej