Greg Firma Prywatna Marian Czerny

Gliwice

Opinie o Greg Firma Prywatna Marian Czerny

michał

Czy ktoś może pracuje obecnie w firmie i mogłby podzielić się informacjami .Może to pomóc innym w w podjęciu decyzji o złożeniu CV.xxx

Firma nie funkcjonuje już pod tą nazwą, teraz to Greg Print sp. z o.o. i innym zarządem.

ORZEL...

FAJNY FACET TEN MARIAN CZERNY...

Aneta

@Pracownikrzeczywiście, jeśli jedyne zmiany w składzie firmy to tymczasowi pracownicy, a reszta pracowników jest stała to dobrze świadczy o firmie jako pracodawcy. Piszesz, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Chętnie dowiemy się dlaczego. Wspominasz również o tym, że firma się rozwija. A jakie możliwości rozwoju mają jej pracownicy?

Firma się rozwija. Jak w każdej jedni narzekają, inni są zadowoleni. Nie oszukujmy się wszystko zależy od tego jakie mamy przydzielone zadania. Dwa razy do roku odbywa się rekrutacja na pracę krótkoterminową (6 - 8 tygodni pracy) związana z prowadzonymi zleceniami. Reszta ekipy poza tym czasem jest stała. Nie nakłaniam do podjęcia pracy, ale odradzać też nie mam zamiaru bo ja osobiście jestem zadowolony.

Aneta

@HIT co rozumiesz przez dużą rotację? Dalej pracujesz w firmie? Czy obecnie zaszły w niej jakieś zmiany?

ble

Pewnie, że praca za granicą się opłaca, a jaka średnia wypłata?

HIT

Rekrutacja tam to żenada....Rotacja b.duża, umowy śmieciowe, najnoiższe krajowe.

zefir

o widze ze nareszcie ktos napisal cala prawde o gregu,tez tam robilem. to jeden z zakladow, ktory tratkuje ludzi jak smieci,byle by prezes mial zysk i pieniadze na nowe auta i wille. ten czlowiek nawet nie zna swoich pracownikow,bo tak szybko ich wyrzuca,liczy sie pieniadz ktory wpada mu na konto,dla ludzi nie ma szacunku. ktos powinien sie tym zajac. nie dajcie sie zwiesc uowa i duzym zarobkiem,bo nigdy sie w tej firmie tego nie doczekacie

wyzysk

ludzie omijajcie ten zaklad z daleka.firma greg to najwiekszy wyzyskiwacz,dostaniecie umowe zlecenie na ktorej jest zbieranie drukow,tak naprawde bedziecie wykorzystywani na produkcji razem z pracownikami,ktorzy maja umowe o prace;dostajac marne pieniadze,bo nic wam sie nie bedzie nalezalo. bedziecie tak dlugo wykorzystywani do momentu az upomnicie sie o swoje,a wtedy pokaza wam brame. na wasze miejsce przeciez przyjdzie ktos nowy naiwny na kim moga sie wzbogacic. w tym zakladzie nie szanuje sie ludzi,traktuje jak tania sile robocza,kazdy kto chcial tam naprawde pracowac i bardzo sie staral niestety tak konczyl,bo na wasze miejsce jest stu innych,to jedyne co mozecie uslyszec. pozostanie wam tylko zle wspomnienie,brak prawa do zasilku,bo za maly zarobek i wielki zal

merry28

pracowalam w tej firmie bardzo fajna praca robota nie bylo zle znow bym tam wrocila tylko to jest robota zeby sobie przyrobic nie na stale polecam

Redy

Ta pseudo firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] lepiej mijać ją z daleka. szkoda czasu na pracę w tym [usunięte przez moderatora]pracowałem b. krótko i uznaję ten czas za stracony.

Chomiczek

Do Rafiego! Który dyrektor? [usunięte przez moderatora]. ????? W to Ci nie uwierzę!!!!!!

Rafi

PLUSY Pracowałem na stanowisku drukarza , nikt nikogo nie zmuszał do pracy po 200 godzin , dyrektor zawsze pytał czy komuś pasuje , kierownictwo bardzo porządku , to pracownicy ( nie wszyscy ) sami siebie nakręcają i robią z normalnego faceta krwiożerczą bestię, jeśli ktoś pracował rzetelnie nie było mowy o odliczaniu jakiś godzin , wynagrodzenie zawsze na czas , jak umówiłem się na określone warunki na początku przez cały czas były dotrzymywane MINUSY zakaz palenia papierosów, musiałem palić w sraczu

Nie wiem kto pisał tę pierwszą opinię o firmie, ale na pewno nie żaden z pracowników produkcji. Podejmując pracę w tej firmie nie masz szans na umowę o pracę, będą Cię zwodzić aż sam odejdziesz lub Cię wyrzucą. Wmawiają, że nie ma pieniędzy, na wszystko są cięcia, a prezes jeździ nową A7-ką. Jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

invidia

Jasne, drukarzom odbierają 40 godzin z 200 przepracowanych w miesiącu... To ma być fajna firma? Wyzysk na maksa. Pomocnicy mają po 1000 zł miesięcznie a drukarze ledwo 20-25 złna godzine

Zostaw opinię o Greg Firma Prywatna Marian Czerny - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greg Firma Prywatna Marian Czerny