"ADIPOL" JASIŃSKI ADRIAN

Gliwice

Opinie o "ADIPOL" JASIŃSKI ADRIAN

Grzegorz

Polecam usługi Pana Adriana naprawdę porządny człowiek, bardzo dokładny. Rzetelny, dokładny fachowiec, cena i terminowość tez ok.

Michał

Adipol dobra rzetelna firma!!! Adrian terminowy pomocny gość :) Polecam

Mariusz

Marek J
@Mariusz 17.11.2015 14:30
Stek bzdur to chyba nie chodzi o firmę prowadzoną przez Adriana! Bardzo dobra współpraca. Polecam w 100%....

Nie mam żadnych zarzutów co do firmy pana Adrian z czystm sumieniem polecam firmę Adipol znajomym. Jak widać ludziom nie dogodzi, współczuję ze musiał pan stawiać ogrodzenie u takiego chama co takie bzdety wypisuje

ja

Najgorszy pracodawca świata oszukuje klientów jak tylko może i kiedy może. Zwalnia ludzi co chwile tylko kasa go interesuje. Adrian w żywe oczy kłamie. Najpierw coś mówi później tego niby nie pamięta. OSZUST

Zostaw opinię o "ADIPOL" JASIŃSKI ADRIAN - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ADIPOL" JASIŃSKI ADRIAN