Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska

Gdańsk

Opinie o Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska

Agata

Większość osób jaka się wypowiadała na temat Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska, to zadowoleni Klienci, w takim razie pracować muszą tam sami profesjonaliści? Czy osoby nie mające doświadczenia mają szansę na zatrudnienie?

arus

Tak, jest pytanie o zarobki czy też o to jakie posiadasz wady

aja

Bardzo miła obsługa. Nie lubię mieć robionych zdjęć (zwłaszcza do dokumentów) ale tutaj panuje tak sympatyczna atmosfera, że nie stresuję się już przed pójściem do fotografa. Polecam.

Francis

Kalendarz ze zdjęciami to fajny pomysł na prezent, polecam.

Sonia

Zamówiłam mojemu narzeczonemu koszulkę z moim zdjęciem. Jest rewelacyjna, bardzo dobra jakość, zdecydowanie polecam. Bardzo fajny sposób na prezent.

grażka

najlepsze usługi foto w Gdańsku! super jakość, ceny konkurencyjne, czas oczekiwania na realizację też nie najgorszy. polecam

dina

Bardzo dobra jakość zdjęć oraz atrakcyjne ceny, polecam

Maggie

Super się tam pracowało. Musiałam zrezygnować ze względu na wyprowadzkę, ale to chyba najlepsze miejsce do pracy w usługach w Gdańsku. Atmosfera na piątkę. Szefostwo - młode i konkretne. Polecam! Składajcie CV ludzie!

Kejt

super podejście do klienta, profesjonalnie i sprawnie polecam

Alicja

świetna jakość zdjęć, ceny konkurencyjne , pełen profesjonalizm, polecam

Zostaw opinię o Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska