Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska

Gdańsk

Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska

Opinie o Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska

arus

Tak, jest pytanie o zarobki czy też o to jakie posiadasz wady

A.R.
@arus 17.05.2016 17:41

Niezły żart. Pierwsze słyszę, żeby w Ankarze pytali o zarobki i wady. A pracowałem tam kilka lat. Rozmowa była krótka i na temat. Wstępny stres puścił po 5 minutach. Jak tylko pojawi się oferta - zatrudniajcie się ludziska!

Agata
@A.R. 26.09.2018 12:28

Użytkownik @arus opisuje zapewne rozmowę rekrutacyjną. Jak wnioskuję po Twoim komentarzu, Ty swoją rozmowę kwalifikacyjną odbyłeś kilka lat temu. Możesz doprecyzować zdanie "pierwsze słyszę, żeby w Ankarze pytali o zarobki i wady". Rozmowę rekrutacyjną odbywa się zazwyczaj raz i tak było pewnie także w Twoim przypadku. Nie zrozum mnie źle, ale to, że Ciebie nie zapytano o te konkretne kwestie, nie znaczy przecież, że innych kandydatów także.

Agata

Większość osób jaka się wypowiadała na temat Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska, to zadowoleni Klienci, w takim razie pracować muszą tam sami profesjonaliści? Czy osoby nie mające doświadczenia mają szansę na zatrudnienie?

aja

Bardzo miła obsługa. Nie lubię mieć robionych zdjęć (zwłaszcza do dokumentów) ale tutaj panuje tak sympatyczna atmosfera, że nie stresuję się już przed pójściem do fotografa. Polecam.

Francis

Kalendarz ze zdjęciami to fajny pomysł na prezent, polecam.

Sonia

Zamówiłam mojemu narzeczonemu koszulkę z moim zdjęciem. Jest rewelacyjna, bardzo dobra jakość, zdecydowanie polecam. Bardzo fajny sposób na prezent.

grażka

najlepsze usługi foto w Gdańsku! super jakość, ceny konkurencyjne, czas oczekiwania na realizację też nie najgorszy. polecam

dina

Bardzo dobra jakość zdjęć oraz atrakcyjne ceny, polecam

Maggie

Super się tam pracowało. Musiałam zrezygnować ze względu na wyprowadzkę, ale to chyba najlepsze miejsce do pracy w usługach w Gdańsku. Atmosfera na piątkę. Szefostwo - młode i konkretne. Polecam! Składajcie CV ludzie!

Kejt

super podejście do klienta, profesjonalnie i sprawnie polecam

Alicja

świetna jakość zdjęć, ceny konkurencyjne , pełen profesjonalizm, polecam

Zostaw opinię o Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska