Inter Vema Vending System Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Inter Vema Vending System Sp. z o.o.

Jaco
użytkownik zarejestrowany

@byly pracownik może były jakieś problemy i po prostu przesunęło się to czasowo z wypłatami.

byly pracownik

Na szczęście udało mi się wyrwać z tej firmy.. obiecują wiele, nie dotrzymują słowa. O wypłatę trzeba było się prosić.. Do tej pory nie mam wypłaconych pieniędzy za część miesiąca. Zgadzam się z przedmówcami, omijać firmę z daleka tak jak i Ecovend inna nazwa, ale zarząd ten sam.

booyaka

Pracowałem tam kilka lat temu . Wypłata wypłacana nieterminowo. Mało tego, w drobniakach. Po wypłacie wracałem do domu w worem kasy, który później musiałem zamieniać na grube. Pan K. - milion pomysłów na minutę, Pani J. - to samo co Pan K. tylko o jeden więcej

?

Firma jest nie uczciwa. Nie płaci. Lepiej nie mieć z nią do czynienia.

bobas

Jeszcze jedno Firma ECOVEND Sp.z o.o TO ta sama firma

zazul

Zgadza się, właśnie sprawdziłem w portalu ZUS-u - składek za ten rok brak. Lepiej z dala od tego trupa ;P

prymus

potwierdzam, lepiej z daleka od intervemy

Zostaw opinię o Inter Vema Vending System Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Vema Vending System Sp. z o.o.