Opinie o ATS Balicki Florek sp.j. w Grzegorzów

ATS Balicki Florek sp.j.
4 69 66 5 1
Irek Nowy wpis

Myślę nad składaniem CV. Warto??

Pytanie Nowy wpis

Czy ATS Balicki Florek sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Cichy Nowy wpis
@Pytanie

Rozbawiło mnie pytanie.... Masz wejściówkę na siłownię i basen w parku miejskim . Chyba to nieźle.

Konrad Nowy wpis

Podpowiecie mi czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Drzewa

Marcel i inni. Z całym szacunkiem do Waszych osób chce przyznać rację w spostrzeżenia a może ostrzeżenia he dla innych. Mimo, że pracowałem w innym dziale niż Dorota to wcale się nie dziwię jej opinie. Ja osobiście uważam, że praca mimo że łatwa to jest strata czasu. Pasuja tu ludzie co chcą przeczekać bez ambicji i kręgosłupa moralnego. Pozdrowienia dla Flip i Flapa

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Marcel

@Dorota Ja uważam, że źle wybrana praca jest powodem do narzekania. Uważam, że takich dobrych pracodawców jak ATS trzeba szanować.

TakNie2
Ula

Jeśli ktoś nie widzi, że ma możliwość pracy w bardzo dobrej firmie to właściwie dlaczego nie zmieni pracy? Po co tak się męczyć i pisać całe elaboraty?

Dorota
@Ula

Szanowna Urszulo, Wlasnie zmienilam prace i napisalam opinie na temat pracodawcy. Gowork jest wlasnie w tym celu zeby dzielic sie opiniami. Moze i elaborat, ale ja bym chciala przeczytac cos wiecej na temat mozliwego pracodawcy zanim podejme zatrudnienie, a nie tylko krotkie "nie warto", "nie polecam" Pozdrawiam

Dorota

Pracowalam w Ats, biuro we Wroclawiu i powoem ze bez rewelacji. Odradzam kazdemu kto ceni uczciwosc i prawdomownosc. Nie zgadzam sie ze wypłaty sa na czas- zawsze bylo minimum 2 dni opoznienia. Plany sprzedazowe z kosmosu, nie do realizacji chyba ze trafi sie zloty strzal. Ich planowanie w ogole nie uwzglednia zmian na rynku i zmiany w popycie, w zwiazku z czym na premie mala szasna. Masz urlop- premi nie dostaniesz, masz l4- to samo. Wszystko byle tylko nie dac premii pracownikowi. Zaczynasz prace na stanowisku obslugi klienta i po podpisaniu umowy dowiadujesz sie ze musisz w pt latac z odkurzaczem i mopem i sprzatac CAŁE biuro zracymi rodkami chemicznymi No i wynosic smieci. Rozliczanie czasu pracy- rozliczane co do sekundy, szef na kamerze sprawdza o ktorej przychodzisz do biura i wychodzisz, z przerw rozliczany jestes tez co do sekundy. Opr dostaniesz za kazda (usunięte przez administratora) a milych slow zero. Jak uda sie jakims cudem zrobic plan, to Ci taki dadza na nastepny miesiac ze mozesz tylko usiasc i plakac. Zero wyrozumialosci ze strony przelozonych. Zero konstruktywnej rozmowy i wspolpracy. Zero prefesjonalizmu i znajomosci przepisow prawa. I moim prywatnym zdaniem kierownictwo nie szanuje klientow. Nawet tych najwiekszych. Wiekszosc osob z ktorymi pracowalam zwolnilo sie, a wrecz uciekalo stamtad. Praca dobra na przeczekanie, na max 2-3 miesiace dla niewymagajacej osoby. A zarobki na reke wahaja sie w zaleznosci od tego ile szef zdolal Ci obciac za brak planu ,od 1800 do 2400 max 2700.

Agata

Już dawno nikt się nie udziela na temat pracy w ATS, z czego to wynika? Jesteście zadowoleni z zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie? Czy osoby bez doświadczenia zawodowego także mają szansę dostania się do firmy? Jaki rodzaj umowy jest im oferowany? Podzielcie się swoją wiedzą z innymi.

TakNie

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w ATS Balicki Florek sp.j. w kwestii wynagrodzeń?

***;)***

Pracuję w firmie już 4 lata i moja opinia jest całkiem inna. Bardzo POZYTYWNA. Bardzo fajna atmosfera i ludzie, szefowie są wyrozumiali i otwarci na pomysły. Pracowników można podzielić na kategorie pracujących samodzielnie, którzy nie wymagają kontroli oraz na "ściemniaczy" których trzeba kontrolować aby cokolwiek zrobili.

Tak9Nie

KO

Sorry nie ten wątek, opinia tyczy się innego pracodawcy, pomyliły mi się karty..;)

WłodekZ

No właśnie tak patrze i nie wierzę że to o ATS :)

***;)***
@KO

Komuś się coś pomieszało, to moja opinia i nadal tak myślę.

anna

.......... no właśnie, jak wygląda teraz kwalifikacja............napiszcie coś pls...........

Agata

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w ATS Balicki Florek sp.j.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? W sieci pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta - czy warto aplikować? Każda informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Lemiesh

czy pracownicy mają jakieś zniżki na artykuły sprzedawane przez firmę?

nowy

Przedstawiciel ds. kontaktologii - proszę o informację dotyczącą : zarobków czytaj podstawa netto, jaki samochód służbowy? Proszę o konkretne odpowiedzi. Dzięki

Vasil

hej, chciałem zapytać czy firma przyjmuje ludzi o innej narodowości, np Ukraińców?

Mastodont

Dobra firma dla cierpliwych i wytrwałych. DLa wszystkich innych strata czasu.

M.K

Ostatnio miałam taką sytuację. Ide sobie ulicą w Wrocławiu . I słyszę "dzień dobry". Patrze a po drugiej stronie drogi idzie Pan Florek. WIem, nic niezwykłego ale miło mi się zrobił :)

Tak6Nie

Złośliwy
@M.K

LOL, tak powinno być w każdej firmie. Szkoda że nie jest

Miałki

z tego co słyszałem firma ATS szuka nowych pracowników, czy ktoś sie może podzielić opinią na temat pracy. Jakie są teraz warunki, benefity itp?

Złośliwy
@Miałki

Idź się dowiedź. Co do stawek to jak tu juz było pisane indywidualnie do ustalenia.

Malwina

Jakie są stawki na start w ATS? ktoś sie orientuję? Prosze o wiadomość malwinna88@wp.pl

Pentagon
@Malwina

Kwestia jest indywidualnie do ugrania, zależy czy masz doświadcznie czy jesteś świerzakiem. Od najniższej krajowej do naprawdę fajnej kasy

Zed
@Malwina

Zależy czy masz doświadczenie czy na start. Ktoś już chyba o tym kiedyś pisał. Tak na start to od 2000- 3000 zł, zależy co umiesz i co sobą reprezentujesz.

Miranda
@Zed

bym bardziej powiedział że 2400-2800, ja sie z taka rozpietoscia spotkalam

NinjaZZ

byłam kiedyś na rozmowie, proponowane warunki były ok, ale mnie nie wybrali :(

Piper

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Od ludzi słyszałem , że całkiem przyzwoicie tutaj płacą stąd moje zainteresowanie firmą. Jakieś informację wewnętrzne?

Tak6Nie

IoI

Zajebista firma. !

Hubul

Powiem tak, dzisiaj mnie wkur** kierownik ale jak sobie tak myśle o tej robocie to się w żadnej innej robocie nie widzę i chyba to jet najlepszy obraz ATSa

Macao

Firma warta polecenia. Przynajmniej ja polecam

Mintaj

Praca nie należy do bardzo kreatywnych, z drugiej strony nie jest bardzo wymagająca. Pracowałem tam jakiś czas temu, generalnie opinie są różne, na pewno nie każdemu ta praca odpowiada. Ja nie uważam żeby był to stracony czas

Tak3Nie

madzia93

Słyszałem że przyjmują ludzi. Ktoś wie czy są jeszcze miejsca?

@madzia93

Nigdzie nie mogę znaleźć ogłoszenia ich, możesz polecić gdzie można aplikować?

Dariusz

Warunki pracy są ok, zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o prace. Wypłata ok.

Tak3Nie

MiaoTing
@Dariusz

Ale wywód, napisz coś więcej bo jestem zainteresowany

Gdzie?

Ponawiam pytanie: Gdzie znalazłeś oferty pracy w tej firmie? nie widzę nic w necie... a firma ta ma dla mnie dogodną lokalizację więc chętnie bym się tam zatrudnił

Londyńczyk

Kilka miesięcy temu zakończyłem pracę w ATS. Odszedłem bo postanowiłem wyjechać za granicę. Natomiast pracę w ats polecam. Wypłata na czas, warunki pracy ok, ludzie w firmie generalnie super, a kasa to już kwestia stanowiska i negocjacji.

Natka

są teraz przyjęcia do firmy? Na jakie stanowiska?

kolega
@Natka

Obserwuj na stronie firmy:)

TakNie

Zostaw opinię o ATS Balicki Florek sp.j. - Grzegorzów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie