Szczotka Sp. z o.o.

Opinie o Szczotka Sp. z o.o.

anka

jest oferta rowniez noa na panie do sprzatania do warszawy, podejrzewam ze to sprzatanie biur, wiec praca nie ejst stresujaca

wierzyciel

Uwaga na firmę do niedawna SZCZOTKA S.P Z.O.O. a teraz SZCZOTKA PL S.P Z.O.O jej prezes nie jaki Wilhelm K. nie płaci swoich zobowiązań za wykonane usługi/zakupy. Bez problemu można znaleźć "jego" spółkę w rejestrach dłużników. Osoby, które chcą pracować w spółce tego osobnika muszą mocno się zastanowić w internecie aż roi się od opinii osób, które od kilku lat nie mogą odzyskac swoich zarobionych pieniędzy!!!! Kontakt z pseudo prezesem jest idealny do czasu kiedy nie zacznie się problem z płatnościami...nagle przestaje odbierać telefony i przepada jak kamień w wodę.

As

Ta firma to porażka,pracuje sie za trzech a wynagrodzenia brak,umów brak.. Czekamy na wypłatę( jeśli tak to mozna nazwać ) już 2-gi miesiąc ... Żart? Niestety nie.. Tłumacza sie,ze firma im zalega pieniądze ciagle ta sama gadka..(usunięte przez administratora)

ariell

Jaka premia,hehehe mozna sobie pomazyc

wika

[usunięte przez moderatora] UWAGA!!!!!!!!!!! FIRMA NIE WYPLACA PENSJI.

anna

[usunięte przez moderatora] .NIEWYPLACAJA PENSJI/PRACOWNIKA NA BRUK BO UPOMNIAL SIE OZALEGLE WYNAGRODZENIE

Zostaw opinię o Szczotka Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szczotka Sp. z o.o.