Pao Grupa Sp. z o.o.

Opinie o Pao Grupa Sp. z o.o.

Kuga

profesjonalna firma dobrze płacą na czas a przede wszystkim można liczyć na przełożonego mozna dzwonić 24/h zawsze odbiera i wysłucha człowieka i pomoże doradzi mowa o prezesie R.Z bo napewno niemoge tego powiedzieć o koordynatorze Z.J a powinno być na odwrót ale dobrze ze chociaż jeden Pan Prezes jest uczciwym człowiekiem

Co uważasz o firmie Pao Grupa Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o Pao Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pao Grupa Sp. z o.o.