Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Zlecenie nr ..

A puszki w dziurze koło Galeria szperk na polu w zeszłym tygodniu to kto wrzucił Dębogórze to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Dobrze że tą dziurę zasypali z tymi puszkami po Żubr i Reds.

@Zlecenie nr ..

Jak piłeś to i zakopali co po sobie zostawiłeś.

pracownik 2 lata

2 puszki po Kasztelanie w śmietniku w szatni na dole kapsel po Soplicy w kratkach portierni to co krasnoludki piły? Co w tej sprawie zrobił kierownik Dębogórza? A nie ten weekend ale poprzedni na Pb rano śmierdziało jak z gorzelni a szukają kozła ofiarnego.

Uio
@pracownik 2 lata

Wiadomo że wszyscy tu piją dowódcy wartownicy zawsze jest dwieście na dwóch cherbatka musi być ze wzmocnieniem i jest ok.Wielke halo robicie na temat picia.A no i trzeba kupić nowy alkomat bo ten juz dawno niedziela.Zawsze dmucham i jest zero to jest zycie tutaj.

J.W. ......

I co z tego że sprawdzą alkomatem pracownika czy jest trzeźwy jak kapsle w kuchni leżały po weekendzie mowa o Dębogórzu potem zwalają że to zleceniowcy piją w autach a nie patrzą na siebie.

.....

Tak pokazują moja słabość i znowu mnie rozbawiłeś kretynie solo dobry nik jak i twoje wpisy.Test juz zrobiłeś na syfa kretynie?

Jak to kto gazownia

Solo
@.....

Faktycznie masz niska samo ocenę twoje metroryczne wyrażanie słów i wulgaryzmu to twoja słabość i se nie radzisz w życiu tylko piszesz i wyzywasz od różnych i myślisz że jesteś ważny na forum a w rzeczywistości jesteś zwykła myszka aaa i twoja inteligencja to pewnie 17 procent pozdrawiam

@Solo

Szkoda że szefem nie zostałeś tak tylko się tu marnujesz jesteś nie doceniony.

@Solo

No tak jesteś wielki a ja malutki.Brawo ty ale i tak bawią mnie takie młoty jak.Test zrobiłeś już na syfa?

@Solo

Najgorsi to są tacy jak ty co donoszą na kolegów i nie mają żadnych zasad moralnych.Tylko (usunięte przez administratora) potraficie i pisać tu o innych a sami to jesteście (usunięte przez administratora)

Etatowiec

Tacy wy mądrzy a zleceniowcy tylko przychodzą spać w Dębogórzu można sprawdzić kamery Pb ostatni tydzień wogóle nie wychodzili a ten co obok jeździ to przychodzi na prawego do auta i o 22 śpi cała poczta i wojsko jakby was rano w weekend dali na alkomat to by było dowódcy też mądrzy a kierownikowi za plecami obrabiają że kontrolował pracownika a nie wiedział o braku uprawnień i węszą w WPA co z tego będzie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Wartownik

Panie prezesie kiedy wznowi Pan szkolenia w Warszawie bo ludzie chętnie by pojechali ???

@Wartownik

To prawda brakuje nam tych mocnych szkoleń czujemy wtedy że jesteśmy twardżi i mocni zaprawieni w boju profesjonalni pracownicy ochrony za 2.500 wypłaty.

Leń

Biedny robotniku kim jesteś że tego nie rozumiesz wypłata aż się śmiać a ty mówisz że to dużo.Paru tam was jeszcze zostało co Naftor wam zycie uratował.

A ja jeśli chcesz mogę cię przelecieć. Wazelina po twojej stronie.

Wartownik

Pozdrowienia dla p. Daniela i Wojtka z centrali , kiedy wznowimy szkolenia ???

......

W tej firmie.pracuje sie zarypiaszczo standardy są zachowywane.Ludzie piszą tylko gdzie się da i pisać będą taka to natura ludzka jak boli to się pisze gdzie tylko można.

zegar tyka

Jeśli prawde piszą to chwała im za to,bo co innego mogą zrobić??? Iść się pomodlić o lepsze czasy??? Albo powiedzieć kierownikowi i tym samum załatwić sobie brak służb??

Pikuś

Temu co ma nabrojone na pewno się nie podoba ojjj Pilnujcie się w tym Naftor co niektórzy i uważajcie co mówicie przez telefon bo ściany mają uszy a niektórzy rozmawiają przez telefon na głośno i wszystko słychać ludzie tu przychodzą pracować a nie puszczać brzydkie bąki i nie sztuka mówić komuś znajdźcie kolesia znaleźć na niego haka i wyrzucić to może się źle skończyć dla tego co tak powiedział HAHAHA

@Pikuś

Haki to są na tych co mącą nawet o tym nie mają pojęcia karma wraca :)

Julian

Patrz na siebie haku jeden hahaha

@Julian

Kapitana haka ruszyło haha

@Julian

Patrzą patrzą na Ciebie Julianie, ????

Pikuś

Jak ktoś w temacie to wiadomo o co chodzi nr 20 haaaaa Siara i wszystko jasne ludzie wstydu nie mają a konkretnie 1 koleś

Kubuś
@......

Oczywiście że ludzie pisali i będą pisać a zwłaszcza wtedy kiedy łamane jest prawo praw pracowniczych co ponoć ma miejsce na niektórych bazach

@Pikuś

A co to jest za cyfra 20 co oznacza?

Do piki
@..

Haha kto bystry to wie co to nr Bazy chyba jasne

www
@Pikuś

Oj podłuchują rozmowy,podsłuchują hahaha Co najlepsze to nie pracownicy podsłuchują a przełożony hahaha Oj wstyd i obciach proszę pana.

Jego niekumpel

Czyli co DĘBOGÓRZE że niby jak kto jest winien tego niedopatrzenia kierownik poprzedni czy obecny czy osoba odpowiedzialna za kadry czy kto za to wszystko odpowie i czy znów kare poniosą pracownicy zamiast Kierownika??? Ja dziękuje za takie robote! Niech prokuratura sie tymzajmie

.....
@Jego niekumpel

Ten co mu ten brzuch zawsze wypływał i wypływa teraz się sprawdzi na bramie

Panowie co się dzieje ze ludzie z kolejnej bazy chcą odejść np NWW cy firma nie widzi że są braki i żeby znalesc to trzeba zapłacić? A kto będzie pracował no chyba że jak kiedyś z prywatyzować i zmienimy mundurki na inny kolorek ???????? powodzona

Pracownik2

Na NWW jest po prostu pucz nikt nie odejdzie chyba że jeden na emeryturę a drugi bo zda egzaminy i zmieni profesje,Kierownik bardzo przeszkadza co poniektórym szczególnie jak patrzą na grafik żeby ratować sytuację sam zasuwa godziny i jak twierdzą co poniektórzy zabiera im kasę więc najlepiej gościa usunąć, mogę się założyć że zaraz pojawią się donosy aby mu utrudnić życie, jeśli chodzi o odejścia to odchodzą ci co odchodzą od już 10 lat czyli tak naprawdę nikt. Jeśli chodzi o prywatyzację to właśnie chyba idzie w tym kierunku ale co niektórzy się tego bać nie muszą.

@Pracownik2

Co do kierownika to jest ok to tylko tym żołędziom co tak narzekają bo im źle i za każdego kierownika nic im nie pasuje bo mieli wysokie ambicje na stanowiska kierownika ale to trzeba mieć poukładane w. Głowie ha

@Pracownik2

Przecież wiadomo kto dołki kopie i narzeka i ciągle źle :) wszyscy wiedzą miłego dnia :)

@Pracownik2

Odchodzą ci od 10 lat co dużo krzyczą a najwięcej wtop mają i tak siedzą tylko dużo mówią i się czepiają kier mi osobiście nie zaszkodził kierownik nigdy to tylko ta nienawiść niektórych osób doprowadza do tego wszystkiego że jest tak jak jest a co do braku ludzi to faktycznie muszą podnieść bo tam niema kto przyjść i się tyra na bramie 12 godzin a nie opala na leżakach :) PS i kto dołki kopie ten sam w nie wpada pozdrawiam Kijanka :)

@Pracownik2

A kto krzyczy wiadomo ci którzy jak niema kierownika to narzekają że mało godzin a jak kierownik przyjdzie to cisza tak zwani odważni w słowach jak kogoś niema ....a co do czego to jak ratlerki szczekają i robią za uszami prawda ? panwie

XXX

TY nawet nie znasz tego słowa konfident bo robić ci się nie chce haha

XXX

I nazywasz ludzi konfidentami ?jak sam pewno wypowiedzieć się kulturalnie nie umiesz i pisać tylko umiesz jedno słowo ,,,konfident,,, bo innych zasobów słów na poziomie nie znasz taki z ciebie He-Man na forum wielki :)

@XXX

Takich jak ty więcej do roboty szary i tepy łeb z ciebie.

słuchacz
@Pracownik2

Ale o co chodzi? W piątek kierownik poinformował pracowników że podjął decyzję o odejściu i jak wiemy mówił o tym do około trzech miesięcy. Nie było mowy o zwolnieniu tylko o podjęciu decyzji oodejściu. Więc o powody odejścia zapytajcie kierownikai nie opluwajcie się na wzajem.

....
@słuchacz

Słabe ogniwo musiało odejść.

xxxx
@słuchacz

to ten od konfidentów ma problem bo pewnie nygus z niego i boi się nowego ha że dostanie mniej służb

xxxx
@słuchacz

Ja do kierownika nic nie mówię Jak ma mieć lepiej to niech sobie poprawi a nie jakiś burek za przeproszeniem szczeka który robi 2 lata i szczeka za głośno jak by znał wszystkich kierowników popracuj trochę lat nie 5 czy 8 to potem oceniaj ludzi swoją miarą myślenia a zresztą nie wiem czy nie jest za późno na prawidłowe myślenie :)

@
@słuchacz

A czy wziął ktoś pod uwagę że z tym odejściem to blef ??? Ktoś was rozgrywa po mistrzowsku. Wszak skłóconymi łatwiej sterować. Ogarnijcie się bo za chwilę usłyszycie że jednak zostaje a wy skaczecie sobie do gardeł. Socjotechnika działa hahahaha

@@

A kto tu mówi że odejdzie i wiesz co to jest socjotechnika ,manipulowanie osobami itd? więc przecież to osobista sprawa kierownika czy zostanie czy odejdzie a jeśli tak się znasz na socjotechnice i pojęciach rozgałęzionych od tego słowa to napisz lepiej cos innego niż bzdury >

słuchacz
@XXX

Brawo TY,odkryłeś karty :)

XXXx
@XXX

Oj prawda szczególnie ten jeden szczekajacy że on ma (usunięte przez administratora) A najwięcej wszystkim się interesuje najbardziej kto ma emeryture A kto dorabia i ile ha ha ha wszyscy mają dość tej osobowości no dobrze może prawie ..... ha ha ma tyle uprawnień A jest tu jak tu jest tak źle ?

@XXXx

Bo nigdzie go nie chcą bo se rady nie da to lepiej obmawiać kolegów dużo krzyczyczec he ja mam uprawnienia na czołg ale niechce mi się bo za gorąco taufa gorąca w środku hahaha pozdrowienia ????????????

Płomyk
@@

Witam NWW i co panowie co dołki kopali pod kierownika chyba czas się bać bo pan kierownik zostaje więc życzę wam powodzenia , prędzej czy później sprawiedliwość wraca miłych służb życzę w końcu nauczycie się pracować :)

Zorro
@Płomyk

A kogo mamy się bać?

K.R..
@Jego niekumpel

Rozumiem że się zwalniasz. Gratuluję odwagi. No chyba że tylko cwaniakujesz pod pseudo. Ale jeśli jesteś taki twardziel to życzę powodzenia.

xx
@@

Miałeś rację,to byłjeden wielki kit!!! Teraz wciska kolejne,ale już mało kto wierzy Nowowiejskiemu ściemniaczowi.

J...

Ten Kazik co był wiosną przez chwilę to miał rację że ten kierownik jak wyczuje kogo można postraszyć to zacznie porządki robić już związki pogonił z tymi co jeszcze się odzywali potem się weźmie za swoich donosicieli bo on z nikim nie trzyma porządek zrobi szczególnie z etatowcami istarymi pracownikami.

zss
@J...

A u was są ludzie jeszcze do pracy ? że tak się kłócicie !

Panie Prezesie, Dyrektorze i kto wie jeszcze w dużych bazach nie ma pracowników. W służby zaangażowani są kierownicy obiektów, pracują osoby wiekowe. Z informacji od kierownictwa Naftor jest bardzo złej sytuacji finansowej. Za chwilę odejdą resztki tych co Trzymają To . To chyba ostatni dzwonek żeby coś Zrobić. Patrzenie tylko we własny Portfel- Smutne.

Młody
@Michał

Baza 5 emilianów taka sama sytuacja brak ludzi kierownik pełni służy na papierze

@Młody

Wszędzie brakuje :(

Grad
@Michał

Co ty piszesz ludzi pełno aż się biją o godziny. Kierownicy robią służby ponieważ są pasjonatami tego zawodu a jak się siedzi nic nie robi to takie głupie pomysły przychodzą do głowy żeby zabierać nam godziny.

Dębogórze
@Młody

U nas niech tylko spróbuje to prokuratura się nim zajmie

Urtyr
@Michał

Naftor pewnie się ropada że tak jest ???? Przejmie nas Bolek i Lolek ????

Antoni ale nie od samolllti7
@Urtyr

Nic się nie rozpada kogo wy słuchanie ludzie nakręcacie się sami wszystko zostaje jak było a wy wymyślacie historie za mało pracy widzę co niektórzy mają.

Sąsiad z OWC

Znów wam z poczty przyprowadził kolegę ale uważać bo to szpieg nowego kierownika a swoją drogą to u nas by w ten pusty łeb dostał kolbą na warcie ażby mu gil z wąsa poleciał dlatego na szczęście takie tłuki pracują w naftorze.no i co do remontu łazienki to chyba komu innemu robi bo kilka razy na grabówku mijałem. to tyle.dowidzenia.

.Do parówy z owc
@Sąsiad z OWC

Ty maliniaku sam dzwoniłeś za poprzedniego kierownika nadawałeś na ludzi za te premie młocie jeden.

Wielkie haki maja dobre.

C.(K)

Ktoś dostał jeszcze z Dębogórza wezwania do prokuratury? Bo jeden były pracownik i jeden co pracuje dostali ale to chyba w innej sprawie niż sprawa paralizatora bo oni jeździli i na B siedzieli więcej to jest na bank inna sprawa ja was pozdrawiam i napiszcie ilu już poszło w diabły stamtąd. No i niech Gocha poleci z tym wpisem do kierownika, hehehe.

......

Donoszenie się sprawdza kasa jest z tego i to się liczy nie ma żadnych zasad .

......

Ja też donoszę do kierownika i mam premie za to.

Sąsiad z OWC

Ciekawe oo ma do przekazania Waszemu nowemu kierownikowi Małgorzata T. bo ostatnio tam lata nawet po nocy rano idzie , najpierw ona i milicja współpracowała z poprzednim kierownikiem a teraz z nowym co za fałszywi ludzie na pewno donoszą na poprzedniego z tą aferą z paralizatorem że to tamtego wina.

JW 13..
@Sąsiad z OWC

Jak to co klepie co popadnie kto gdzie dorabia fuchy i u kogo , w jakich firmach pracują oprócz Naftoru, na meczach i gdzie na wakacje jeżdżą, kto i z kim na biwaki jeździ bo kto na grill na działki chodzi z kim a nawet kto na L4 pójdzie kierownik już wie a wy tak gadacie przy niej wszystko. I kto z poczty zaczyna narzekać na ten (usunięte przez administratora) a kto przychodzi na telefon i nie odmawia. A kierownikowi tylko pogratulować doradców ona i milicjant.

@Sąsiad z OWC

To są ludzie co słowo honor znają tylko ze słyszenia tak że nie bądź zdziwiony

AMW
@JW 13..

Kilka miesięcy jak tam pracowałem , poznałem się na tej osobie najpierw kawę pije a potem leci wszystko powiedzieć i tak było też z byłym kierownikiem co biegała powiedziec co na forum napisali z tym że tamten to ją traktował jako pólinteligenta. A przy okazji to nowemu kierownikowi z DĘBOGÓRZA życzymy cieplej kawy z automatu na korytarzu prokuratury jak już wie o co chodzi.

Wartownik

Co to za porządki 7:35 i kierownika w Dębogórzu jescze nie ma ile urlopu w końcu ma toć się tyle nie należy za 4 miesiące pracy.

Były ochroniarz

A jak ta sprawa z tym WPA coś będzie z tego? bo przecież ewidentne zaniedbanie i to obecnego kierownika bo 4 miesiące pracy jeżdżenie na kontrole i takie niedopatrzenie , WPA nie po to wydaje osobne licencję na paralizator żeby potem ktoś oszukał i ponad 4 lata bez uprawnień pracował. Podobno kierownik tam chciał węszyć co w jego sprawie ale klamkę pocałował, zapomniał , że zaszedł za skórę pewnej grupie i mu nikt nie popuści . Niech lepiej przygotuje się na wizytę w prokuraturze. A to nie koniec niespodzianek.

Ktoś z PERN

Kierownik w desperacji w DĘBOGÓRZE szuka do roboty na pracuj za rogiem ludzi z przypadku potem jeżdżą autem i dzwonią się pytać gdzie jest rurociąg jak zaczną się serwisy i zobaczy to Kierownik Bazy to wtenczas porządek zrobi z tym kierowkiem co 10 ludzi zwolnił tam w Naftorze to już wszyscy wiedzą jakiego macie gagatka.

Obserwator

Dębogórze milicja chodzi do kierownika bo myśli że będzie przyjacielem a nie zdaje sobie sprawy że i tak kopa dostanie jak reszta emerytów a drugi czyli kierownik daje się podpuścić i też nie wie że ten chętnie mu świnie podłoży żeby stołek zająć i jeden i drugi niech oprzytomnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.